Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jim Morrison
#20998
elobb, totalbball szeron voltam 3 vlccompany. hu ssal vagy kikkel. Az egyik soldiert ketszer goomba stoppoltam a levegoben xD
Megkaptam a csokit is 😄
Aztan megint csak egy szavazas, hogy JimMorrison723 kitiltas 5 percre? mindegyik igen. Hihetetlen, miert nem lehet megkerni? nem az elso... a multkor asszem ugyanez volt toszosokkal....

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#20997
kiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#20996
yó de én linkbe raktam :c

sonic syndicate
#20995
#20984

#20994
#20993
én borítottam ki mert nem adtál

z99999
#20992
kiborult a vörösbor 😞

Pszt.

Zomil
#20990
Rage pls töröld ezt a hsz nekem teljesen szétnyomja a topic-ot 😊
Köszi!

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#20989
Bazzeáá
Narxis
#20987
Jah, tényleg. 😄 De am. ma is jött update, nagyon dolgoznak a srácok.. :p

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#20986
Nemis, mert robokuttyal😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Narxis
#20985
jeeeeeeeeeeeeee, ez nagyon durva lesz. Engivel lesz mindenki. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#20984
http://www.teamfortress.com/119/comingsoon.html

Viktor99
#20983
Háhh owned:
"realEE.: kérek 1 v3kni kenyeret"
Aquir
#20982
te meg én

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#20981
Nagy pojjén... Inkább vegyél fel és lépj be!
Jim Morrison
#20980
áááááh

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#20979
faxlama N

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#20978
tudtam, hogy valahonnan ismerõs ez a szó 😄
kakaoskalacs
#20977
jah volt valami arc be is szolt hogy "jéééé N. az elsö de hát ö medic és igy nem is nagy szám bár jo medic"
: D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Viktor99
#20976
Hülye low N
kakaoskalacs
#20975
én is tf-eztem egyiknap valami N. nevü medic folyton ellopta a fraget ..... naaab

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Julius Caesar
#20974
Most szedtem le TF-et, nem is játszottam vele. Meg ahogy elnéztem, az updatektõl már nem is tudtam mire kell lõni.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Viktor99
#20973
Jim Morrison
#20972
melyik klan tagja vagy?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

csokalaci
#20971

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#20970
Na... Ez történik ha nem nézem a topikot egy fél napig... Nem elég hogy Rage-et felvettem akkor is friendlistre, amit õ lazán letojt, még az új klántársunkat is õ találta meg. Vegyé vissza haver! Mind a két értelemben!

(Igen én vagyok a Vektor -_-)
Rage47
#20969
hagyjámá😄
sonic syndicate
#20968
@rage
talán mert nem tf-ezel?😄

Narxis
#20967
Én láttam régebben is, oltogatott mindenkit.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

TheGrinder
#20966
Dehogy lehetetlen, van olyan kocka (sajnos), aki napi vegyük 10órát játszik TF2 vel, az évi 3650óra és 2év alatt, bár ez a game már 2,5éves 7300óra, és ez jóval meghaladja az 1k t.

#20965
én már pár napja látom, de többszáz óra van neki TF2be...

Rage47
#20964
sosem láttam, vmi új gyerek lehet
#20963
Múltkor toltam Kartelen és leöltem valami FlushR nevezetû egyént Soldierrel, aztán ugye kellett az achi, hogy tauntolni a darabjai fölött. Na én hát én nagy bõszen nyomkodtam a tauntot miután megöltem akárkit, de egyedül FlushR volt az aki bepofázott. Hangja alapján jó 16 éves lehet max. Valami kibaszott sokat TF2zött már (kockageci) szóval überpró és inkább nem szóltam be mert fent voltak a klántársai 😊

sonic syndicate
#20962
ugyan, ki ölt bele több, mint 1000 órát? <#idiota> annyit 2 év alatt lehetetlen összehozni <#idiota>

Rage47
#20961
ide szokott írogatni, majd nemsokára megjelenik😄
#20960
Lehet akkor majd lecsekkolom...Ki az a Vektor? 😊

Rage47
#20959
vektorék talán be is vesznek a klánba
Jim Morrison
#20958
persze
persze
igen
vedd meg

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#20957
nekem megérné, el lehet vele lenni évekig😊 látod, itt is van aki 1000 órát beleölt már 😊 bár lehet, hogy sokat fogsz halni eleinte, mert lassan 3 éves játék és sokan kiismerték már
elitehun
#20956
<#worship><#email> Nagyon kösz megoldódott 😄
sonic syndicate
#20955
nincs neted

elitehun
#20954
Mért nem indul el a steam? Mindig feldobja ezt az üzenetet pedig tegnap még minden rendben volt
csokalaci
#20953
mivel új szervergép van 😞

http://facebook.com/musicleander

#20952
Egy kérdés...Egyszer próbáltam a játékot, csak eléggé láma voltam, gondolom kell egy kis idõ mire az ember hozzászokik. Érdemes 4k-ért megvenni vagy inkább ne? Köszi a választ.

Zomil
#20951
ne foglalkozz vele be van szivvva, mint mindig 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Rage47
#20950
hát már ezer éve tf-eztem, fene tudja miket ápdételtek már 😄
sonic syndicate
#20949
ezt most te tényleg bevetted? <#idiota>

Rage47
#20948
megjeleneik a kép/videó?😄 ilyet sem láttam még