Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

elitehun
#21048
Ingyen le lehet tölteni a Portalt május 24.-ig. Csak azt nem tom hogy végleg megmarad-e vagy csak addig lehet vele játszani
sonic syndicate
#21047
mégsem, tévedtem

@v3ktor
de akkor miért kraftoltál? <#idiota>

Viktor99
#21046
TUDTAAAM 😄DD! Egyszerûen biztos voltam benne hogy nem kellett volna craftolnom. Szánalom.
sonic syndicate
#21045
de nem teljesen, amolyan free weekend

Aquir
#21044
portal ingyenes 24.-éig (ha valaki nem vette volna meg) 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Serpa
#21043
mindenesetre köszi, h megosztottad.

sonic syndicate
#21042
hahahaha 😄

Rage47
#21041
<#sir>
Zomil
#21040
Aha, valve elmehet a büdös picsába....az uj update-ben sunyin beraktak egy craft változtatást...mostmár 2 fegyverböl lehet craft metal-t csinálni

tök jó, h most épp semmit nem tudok csinálni mert mindent elcraftoltam és hétfö óta semmi item nem esik...fuck yeah valve

de legalább kiirnák az update news-ba

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Julius Caesar
#21039


... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Aquir
#21038
most jön a ya rly (vagy még erre az orly) 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

zsakosfrodo2
#21037

Rage47
#21036
#21035
végre valami😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Zomil
#21034
király 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

motyodlee
#21033
jee szeretem ezeket az aktív nyereményjátékokat 😄

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

Aquir
#21032
awesome

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Jim Morrison
#21031
Na, sikerült elõkészítenem egy nagyon jó játékot, ami csak ebben a topikban lesz !
A lényeg, hogy heti egyszer mindig más/véletlenül választott(😄) idõpontban beírom spoilerbe Rage steam accountját + a kódját, és ha valaki azelõtt betud logolni steamre Rage profilján, mint maga Rage, (aki megváltoztatná a profil kódját) megkaõja Rage accountját.
Most héten lesz az elsõ forduló.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

FSpofon
#21030
riiiiiiiiiiiiiight

Arab money

Julius Caesar
#21029
Nemtom. Ettõl függetlenül elolvastam mik az új cuccok, repülõ sentry meg raulgun meg fos tudja mik, leokéztam és nem mentem hogy húha, felrakom mert tolnom KELL. Pedig arra számítottam, hogy kijön és rohanok gémelni.

Ehhez képet nem. Valami változott

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

#21028
nem 4 napos lesz ,azaz keddtõl kerülnek ki a dolgok?
aztán meg ha hétfõ akkor is jókésõn, seattle-ben 6órával korábban vagy mennyivel , hajnalban szoktak jönni a dolgok
armageddon666
#21027
Rég nem játszottam...
Milyen buffot kaptak a karakterek, meg milyen nerfet a pyro, hogy support lett?

@

z99999
#21026

Pszt.

armageddon666
#21025
100% hogy lesz.
Ezt tudni lehetett a második megjelenésétõl fogva. A kérdés, hogy mikor...
Ami érdekesebb, hogy anno felmerült, hogy kis "rajzfilmet" (mármint ilyen animációsat... mint Meet the videók) rajzfilmet is csinálnak TF2set 😊

@

zsakosfrodo2
#21024
Azt a meg nem erõsített infót kaptam/olvastam, hogy lesz Meet the Medic és Pyro is. Reméljük így lesz.

motyodlee
#21023
😞 (sóhaj)

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

Julius Caesar
#21022
Nem jött új meet video 😞

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

sonic syndicate
#21021
eleve nem kellene odajutnia :>

*spycheck*

balvin
#21020
ha engi vagy és vannak értelmes emberek a csapatban akkor ottmarad a cuccaidnál egy pyro.
most már legalább 3 dolgot tud csinálni ami neked létszükség 😛

sonic syndicate
#21019
mintha bárki is használná

ebben a frissítésben a demo javítása volt a legjobb..

#21018
ez jó:
# Updated the Homewrecker

* It now damages enemy sappers on friendly buildings
Viktor99
#21017
Olyan viccesek a videói 😄
Narxis
#21016
lol ez mekkora 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#21015
Jim Morrison
#21014

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#21013
Hogy kiborult😄

Btw... tf2 kontrollerrel... nagyon rossz😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tototto
#21012
hát ez nagyon jó 😄

Aquir
#21011
ohohoh....

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

z99999
#21010
mit mond a spy a végén?

Pszt.

Viktor99
#21009


**I MOVE AWAY FROM MY COCK TO BREATHE IN 😄DDD
csokalaci
#21008
de neked megvan a gmod minek a jelszó ? :| 😄
#21006 dehogy adtam 😄

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#21007
TÓNI JOVAN KURVA ÜGYES VAGY BAZZDMEG ELHISZED HOGYHA MEGDÍCSÉRLEK TE KURVA GECI A FASZÉ NEM TUDNÁD LEIRNI A JELSZAVADAT HOGY GMODOZZAK
z99999
#21006
akkor odaadtad?

Pszt.

#21005
Nálam is próbálkozott...

csokalaci
#21004
ez meg take volt 😮

http://facebook.com/musicleander

csokalaci
#21003
megsajnáltam szegényt 😞
hiszen csak kis 10 éves 😊

http://facebook.com/musicleander

Rage47
#21002
hogy kitört belõle😄
csokalaci
#21001
Never tell your password to anyone.
2010. május 8.
17:17 - Nyereményjáték ITT! Üdvözlöm.Gratulálok ön a 3 szerencsés nyertesünk egyike aki ebben a hónapban nyert.Nyereménye egy Warhammer 40000 pack valamint egy Just Cause 2(WIN 7 vagy VISTA). Amennyiben igényt tart nyereményére meg kell adni pár információt amik az alábbiak: Email,Név,Jelszó,Felhasználónév
17:23 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: tényleg nyertem ?
17:23 - Nyereményjáték ITT! Igen
17:23 - Nyereményjáték ITT! Szeretné igénybe venni a nyereményét?
17:23 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: Persze
17:24 - Nyereményjáték ITT! Igen 😊 maga a 3. nyertes májusban.
17:25 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: Akkor mit kell tennem ?
17:25 - Nyereményjáték ITT! Megadni pár információt.
17:25 - Nyereményjáték ITT! Email,Név,Felhasználónév,Jelszó
17:25 - Nyereményjáték ITT! A játékok a következõ napon reggel 6 órakkor lesznek jováirva
17:26 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: [email protected], Hegedûs István, toni90, metallica90
17:26 - Nyereményjáték ITT! Jolvan,köszönöm.
17:26 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: nehogy azt hidd hogy bevettem...
17:27 - Nyereményjáték ITT! Kérem?
17:27 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: nem kell magázni
17:30 - Nyereményjáték ITT! Figyeljen kérem.Jelszó felhasználónév azért kell hogy aktiválhassuk a játékokat a steam fiókjában.
17:30 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: nem kell ehhez aktiválni
17:30 - Nyereményjáték ITT! JOVAN KURVA ÜGYES VAGY BAZZDMEG ELHISZED HOGYHA MEGDÍCSÉRLEK TE KURVA GECI A FASZÉ NEM TUDNÁD LEIRNI A JELSZAVADAT HOGY GMODOZZAK
17:30 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: xDD
17:30 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: de buzi vagy
17:31 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: xDDD
17:31 - Nyereményjáték ITT!: :SS
17:31 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: ez de fájt
17:31 - Nyereményjáték ITT!: nemvokbuzi
17:31 - Nyereményjáték ITT!: :'(
17:31 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: ok csak szánalmas
17:31 - Nyereményjáték ITT!: hát
17:31 - Nyereményjáték ITT!: azsem sztem
17:31 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: hát aki accot lop az alap hogy szánalom

sírok a röhögéstõl

http://facebook.com/musicleander

Rowlend
#21000
Más játékokban is ekkora idióták 😄 Pedig nem is ugyan az a csapat 😊 Régóta ismerem az eredeti csapatot

GET OVER HERE!

#20999
mert fasszopó 12 éves az összes ilyen