Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rage47
#21098
cartman még mindig scout?😄
sonic syndicate
#21097
scout: cartman, Szrapko
medic: Dump
Solly: Spártai,
Demoman: Massive

Viktor99
#21096
Nyugi senki miatt nem koptatják a billentyûzetüket. Engem is bannoltak már csak azért mert slotot foglaltam és nem voltak képesek várni egy fél percet h megkérdezzék. Am az új klánodban kik a tagok? Mondjuk holnap is leirhatod steamen ha itt lusta vagy 😛
Rage47
#21095
LOL 😄😄😄
Aquir
#21094
Engem egyszer engineer-ként leszedtek egy orosz szerverrõl, mikor visszajöttem kiderült hogy azért mert útban volt a respawn elõtt a teleportom és nem tudott az admin angolul, egyszerûbb volt rúgni xD

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

sonic syndicate
#21093
nem lenne egyszerûbb megkérdezni, miért bannolnak le?

#21092
beszélsz velük? copyzd nekik a következõt: "A JÓ KURVA ANYÁTOKAT!!!"

Jim Morrison
#21091
csesszek meg a rohadt toszosok
megint felmegyek bballra, eppen hogy spawnolok mar megy a kitiltas jimmorrison... elegem van beloluk. Miert nem lehet megkerni az embert (igen, ember vagyok)? majd beszelek veluk...

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#21090
<#mf2>

Viktor99
#21089
(féltékeny)
Jim Morrison
#21088
lehet, hogy mozgo, de attol egyik kepkocka sem jo :/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#21087
új logo <#nezze>

Jim Morrison
#21086
😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21085
motyodlee
#21084

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

csokalaci
#21083
Never tell your password to anyone.
2010. május 16.
11:23 - -<W.U.W>- TóNi @ GMOD.hu: valaki már bedõlt a szarodnak ?
Nyereményjáték júniusba! is now Offline.

http://facebook.com/musicleander

Julius Caesar
#21082
Half-life: Raising the Bar. Nekem is megvan e-könyvben.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Viktor99
#21081
Father Grigori vicces fejû a való életben 😊

Narxis
#21080
kösz, erre ránézek.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#21079
kösz az ip-t majd ránézek 😊

Zomil
#21078
én hldj-t használok erre 😊

Amugy aki szeretne egy jó szerveren játszani mindenféle plugin nélkül alap mapokkal annak ajánlom a facepunch uk #1-es szervert. Nagy jó hangulat szokott lenni, admin szinte mindig van, micspam szerver szoval lehet zenét játszani(és szinte mindig szoktak) 😄
Nagyon kulturált szerver máshova azota nem is járok. IP: 89.145.94.47:27040

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

csokalaci
#21077
HLSS

http://facebook.com/musicleander

#21076
köszi

Rage47
#21075
http://www.critrocket.hu/clan/main.php?site=articles&action=show&articlesID=11
#21074
Volt régen egy progi amivel microfonba lehetett zenét nyomatni gombnyomással tudja valaki annak a nevét?😄

kakaoskalacs
#21073
*legjobb

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

sonic syndicate
#21072
lekjopp?

Viktor99
#21071
Jó nem azt mondtam hogy legjobb csak hogy az egyik legjobb szóval.. Mindegy, azok is jók 😊
sonic syndicate
#21070
áruházláz, monokinis lányok, esze semmi, fedetlen keblek, két hét, térdelj le és szeress - ezek szerintem sokkal jobbak

Viktor99
#21069
Lekjopp! 😄
sonic syndicate
#21068
#26061

sonic syndicate
#21067

Narxis
#21066
nem tom

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#21065
http://www.youtube.com/watch?v=8nTfVrq5nLo

z99999
#21064
ki az a simon

Pszt.

sonic syndicate
#21063
az szájmon bácsi

Narxis
#21062
áááááááááááá akkor megveszem. Elsõ vagy második rész?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#21061
HÁHH! Erre csak egy idézettel tudok válaszolni!

"Extrém arc a vektor bácsi pofázhat nekii akárkii"
#21060
lõdd már le magad :CCc



<#gonosz1>

Viktor99
#21059
ÁÁÁÁÁ! Végig kell tolnotok a Serious Sam HD-t multiban! 😄
Én Krisszel és Genkivel toltam és még Unbaised is besegített kicsit. Hát ez kész. Amilyen unalmas elsõre olyan izgalmas egy vagy két óra mulva. Az az állat tömeghent és a játék alapjaira épülõ poénok. Istenem. Állati volt. Amikor az elsõ boss (lávaszörny és akkor mint egy ház) elõjött Krissz tetszését egy hatalmas sikoly-ordítással fejezte ki amíg mi Gnekivel ordítottunk + röhögtünk! Istenem, ez a 2-3 óra SSHD nagyon megért! Kár hogy nem vettük fel 😄
z99999
#21058
brandon pont úgy néz ki mint öreg scout

Pszt.

motyodlee
#21057
jaa, mekkora jó lesz
és az egész világon csak egyetlen egy legendary cucc fog esni 😮

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

#21056
majd lesznek insták meg bossok aztán lehet instázni menni

Rage47
#21055
<#eljen>
Aquir
#21054
Elõre gondolva fogadjunk hogy annyi érdekes ötletelés és bemutatott sejtett elem után mindenki anyázni fogja az Engineer updatet, ami nyilván csak a régiekkel egyenlõ mértékben helyettesíthetõ balanced fegyvereket fog tartalmazni 😄

Ami után mindenki rájön, hogy több class update már nincs, vége. És jön az egyetemes

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Jim Morrison
#21053
velemez ez volt a teljes craft rendszer elott 😄 azota alig tudtam craftolni, alig dobott valami... amiota megcsinaltak a rendszert, azota megkpatam a csizmakat meg a csokait + vagy 6 7 fegyot 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

z99999
#21052
nabazdmeg, tegnap kraftoltam el az összes plusz fegyverem, volt vagy 20-25

b+ valve 😄

Pszt.

Aquir
#21051
hát te tényleg "tough guy" vagy, ja várjál az csak az ingame játékra vonatkozik? <#idiota>

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Julius Caesar
#21050
Tudjátok mit? Ha? Nem? Akkor elmondom!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Felbaszom téeftet és megnézem mi lett belõle karácsony óta.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Aquir
#21049
#21044

és úgy is marad (játszhatóan)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n