Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

z99999
#21148
a karakterek nem rázzák a seggüket miután megöltek 😛

cod4-gyel nem toltam de css jóféle, és elég különbözõ a 2 stílusa.

Pszt.

Zomil
#21147
Számomra a tf2 egy vidám "mesés" játék egyszerüen nem tudom elképzelni, h komolyan versenyszinten játszani lehet. Persze ez csak az én bajom nem nézem le v ilyesmi akik mégis komolyan játszanak vele, de nekem ez akkor is csak egy jópofa szórakozás a vicces karakter beszolásokkal stb. 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#21146
css illetve cod4 miben más?

sonic syndicate
#21145
"amugy is számomra a tf2 és a versenyszintü játék egy mondatba emlitése mindig megmosolyogtat 😄"

miért?

Zomil
#21144
mivel csak pub-on játszom és versenyszinten utoljára a cod4-el játszottam igy más nem is érdekel

amugy is számomra a tf2 és a versenyszintü játék egy mondatba emlitése mindig megmosolyogtat 😄
Persze most lehet kövezni, de én ezt a játékot egyszerüen nem tudom komolyan venni. Arra jó, h facepunch-ra felmenjek hülyéskedni micspam-et hallgatni meg én is játszok zenét nekik 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#21143
"Sztem a heavy hála a minigun buffnak és a Natashának a legerösebb kaszt a játékban jelenleg."

azt tegyük hozzá, hogy pubon

Zomil
#21142
azt tegyük hozzá, h elötte meg 20%-os nerf-et kapott a flamethrower, vagyis egy 10%-os gyengités még mindig van 😊

Viktor99: jót mosolygok azon amit irsz 😄
Ahhoz, h tf2-ben manapság érvényesülj pyroval, elöször is el kell találnod az ellenfelet flare-el, aztán felgyujthatod, és utána püfölheted Axtinguisher-el, sima tüzzel már képtelenség megölni bárkit is...
Jah igen, ha épp van olyan nyomi soldier a másik csapatba aki shotgun helyett rakétavetövel lövöldöz rád, akkor van esélyed egy reflected killre, persze a directhit-et kb. képtelenség visszafujni...

Jelenleg a pyro a leggyengébb kaszt kb. mondjuk ez a kis buff javit a helyzeten. Persze lehet annyit csinálni pyro-val, h fujod a tüzet és mész elöre(viszont akkor killed az tuti nem lesz), de ugyanezt meg lehet csinálni pl. heavy-vel is...Sztem a heavy hála a minigun buffnak és a Natashának a legerösebb kaszt a játékban jelenleg.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Aquir
#21141
Flamethrower changes
Increased base damage 10%
Afterburn duration increased (from 6 to 10)
Flares that hit a burning player at mid-to-long range will crit
Reduced Backburner damage bonus from 20% to 15%

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Twetr0x
#21140
überezve van még 8 másik kaszt amit nehéz megölni 😄

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Jim Morrison
#21139
ha uberezve van akkor biza nehez !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Twetr0x
#21138
azt ne mondjátok hogy olyan kurva nehéz megölni egy pyrot...

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

z99999
#21137
yap, de faszán néznek ki

Pszt.

Jim Morrison
#21136
miafene? ezt most ugy tehetem fel hogy csak en latom mi? a kard meg az ilyenek csak skin ugye? attol meg a sapik sem lesznek a backpackben igaz ?: D

am mi tortent a pyroval? mi a baj?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#21135
<#taps>
Viktor99
#21134
Te is fiam...?
<#eljen>-><#levele>
z99999
#21133

Pszt.

Julius Caesar
#21132
DE ÉN ÍGY LOWSZAR KASZTKÉNT SZERETEM AKKOR IS.

Megyek is és szarrá pirózom a sok prõt.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Viktor99
#21131
Imba szar hogy megint visszahozzák az egygombos kutya külföldieket. Szánalom...
(Igen, a pyro akkor is egygombos ha "visszalöki" a szarjait és IGEN, AKKOR IS EGY LOW SZAR KASZT)
Narxis
#21130
imba lett a pyro

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

armageddon666
#21129
Mi változott?

@

Zomil
#21128
vicces az uj flare gun 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#21127
<#idiota>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Jim Morrison
#21126
sziivesen

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

elitehun
#21125
mind1 már megvan :/
elitehun
#21124
Valaki nem tudná belinkelni azt a videót hogy: Spy fucks a lot.
Kerestem mindenhol de nem találtam
#21123
köszi😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

z99999
#21122
nyomorúság.

Pszt.

#21121
hatalmas😄

Amúgy mit jelent az, hogy "grief"?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Jim Morrison
#21120
ja, thx 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

z99999
#21119
attól még lehet jó.

Pszt.

sonic syndicate
#21118
2 éves

sonic syndicate
#21117
tess:
http://www.fpsbanana.com/sprays/screens/39575?img=http://dog.fpsbanana.com/ss/sprays/8535.jpg

sonic syndicate
#21116
nincsmit

Rage47
#21115
köszönjük^^
sonic syndicate
#21114
meg ez nem igazi grief...

sonic syndicate
#21113
már a játék megjelenése óta alkalmazzák ezt a spy-ok, szóval semmi meglepõ, ráadásul emiatt került bele a FYI, I'm a ... achievement

sõt, ezt a taktikát még elõszeretettel alkalmazzák buzi (szó szerint) gif-ekkel, meg figyelemelterelõ képekkel (ha ezt elolvasod, halott vagy, nézd erõsen a képet és mire meglátod a kép lényegét, már halott vagy.. stb) is

Rage47
#21112
ez jó!!😄😄:
Rowlend
#21111
Ez jó 😄

GET OVER HERE!

sonic syndicate
#21110
#21107
#21096

Julius Caesar
#21109
Hagyd. Aki korlátolt az korlátolt. Admin poaaaaaaaaaaa növeli az egót.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Jim Morrison
#21108
bball szeron 3an voltak toszosok... akkor gondolom kell a hely a negyediknek.... majd ma

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#21107
ez most hogy jon ide? 😄 tegnap en lettem a masoodik solly + csipa

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#21106

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

z99999
#21105
yu-gi-oh edzés? 😄D
az milyen??

Pszt.

Viktor99
#21104
Netán ez csak álnév 😮?
Viktor99
#21103
Dump...<#kuss> (bocs nem volt fejbebaszós smiley) (Dump hozzánk akart jönni pár hete scoutra... Ennyire nem volt hely sehol hogy jó lesz neki a scout is? :/ Természetesen nem "nézem le" vagy ilyesmi csak érdekes)
Rage47
#21102
akkor eléggé ideges lettem, de most csak röhögök😄
Narxis
#21101
#21099

looooooooooooooooool

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Rage47
#21100
jaja😄
sonic syndicate
#21099
õ a yu-gi-oh!-s, nem? aki elment war közben, merthogy yu-gi-oh! edzése lesz