Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Viktor99
#21198
Na most vagy nekem nem jeleníti meg, vagy Rage már tiszta ideg, kitörölte a postodat, kitette képemet a falára és abba dobálja a pillangókését...

(Remélem az elsõ :/ )
Jim Morrison
#21197

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21196
Hát nem kötöszködik?
Jim Morrison
#21195
v3 al beszeltem !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21194
Jimmyvel beszeltem !
Jim Morrison
#21193
v3ktorral beszelek !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Zomil
#21192
tök mind1 mi a helyzet ugyis mindig a másik fog lecritelni 1 ütésböl 😄
persze neked sosem critelne 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Julius Caesar
#21191
Sokat medóztam és ha scout jön meelezni (és 1v1 pl) lehetsz jó, meg prõ, egy ugyanolyan rutinos scout fog nyerni. Ha csak nincs makkod.
Amúgy is, aki scoutozik annak már amúgy is van rutinja, mivel nem a legegyszerûbb kaszt. (sõt, szerintem az egyik legnehezebb).

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

#21190
fogmábe

Viktor99
#21189
Ki írilyen nagy marhaságot a medichez?
"Ha egy Spy vagy Scout leáll veled pacsizni, válts Csontfûrészre, és nyerjen a jobbik!"
Az esetek 90% aki "kezdõ" medic az kihal!
z99999
#21188
jajhát nem lehet mindenki prõ 😛

Pszt.

tototto
#21187
kakaoskalacs
#21186
Medic

sokszor fõ célpont a Spyoknak és a Snipereknek.
nem igazán bírja megvédeni magát(bár Spy és Scout ellen szerintem nem rossz.)

Hat szerintem lazan levadaszok vele egy heavy-t is csak ügyesen kell menni 😄 pew pew pew

Dee amugy jo oldal : D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Aquir
#21185
xD

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

motyodlee
#21184
micsoda belsõ vitába keveredik az illetõ<#vigyor>

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

sonic syndicate
#21183
http://team-fortress2.blog.hu/

tessék végigbogarászni, érdemes 😄

#21182
Igen ezt én is láttam. Köszi a segítséget, végül megoldódott. Újra felraktam a steamet és az összes játékot úgy, hogy kikapcsoltam a tûzfalat. Lehet ez volt a gond. Most már jó mind a 2 játék.

A TENZORMÁTRIXRA RÁHEGGESZTEM AZ OSZLOPVEKTORT ÉS EZ NAGYON MÓKÁS! :D

Jani21
#21181
Ez egy furcsa probléma. Találtam a Steam fórumán hasonló problémával küszködõ emberkéket. Van ott 1-2 megoldási javaslat és link az itt található leírásra, ami sokaknak megoldotta a problémát. Tégy egy próbát.

#21180
Mind ki van kapcsolva, a rendszer 64 bites. Nem tudom mi lehet...

A TENZORMÁTRIXRA RÁHEGGESZTEM AZ OSZLOPVEKTORT ÉS EZ NAGYON MÓKÁS! :D

Jani21
#21179
Érdekes, még akkor az lehet, hogy a tûzfalat nem minden hálózatra kapcsoltad ki. Win7-en a különbözõ hálózatokhoz (nyilvános, otthoni) külön lehet kapcsolgatni a tûzfalat. Amennyiben ez is rendben, akkor több ötletem nincs. Nekem csak elsõ indulásnál produkálta ezt, de amint engedélyeztem a tûzfal felugró ablakában jó lett.

#21178
Minden tûzfalat kikapcsoltam. Érdekes módon a Modern Warfare multija is lefagy. A singel elindul ,valamint a portal is.

A TENZORMÁTRIXRA RÁHEGGESZTEM AZ OSZLOPVEKTORT ÉS EZ NAGYON MÓKÁS! :D

Jani21
#21177
Szia!

Én is Win7-en tolom és nincs ilyen problémám. Szerintem a tûzfal fogja meg, add hozzá a hl2.exe-t a kivételekhez a TF2 könyvtárában. Elvileg fel is kellett volna dobnia egy figyelmeztetést a Win7-nek, hogy megakadályozta a csatlakozást, lehet nem vetted észre vagy a játék eltakarta (a játék menüjében nyomj egy ALT+TAB-ot).

#21176
Sziasztok!

Felraktam a Windows 7-t és a TF2 ben nem látja a szervereket. A Steam szerver keresõjében lát szervereket, de nem csatlakozik hozzájuk. Mi lehet a probléma? Találkozott már ilyesmivel valaki?

Elõre is köszi.

A TENZORMÁTRIXRA RÁHEGGESZTEM AZ OSZLOPVEKTORT ÉS EZ NAGYON MÓKÁS! :D

sonic syndicate
#21175
ON

Narxis
#21174
OFF

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#21173
Nem OFF mert TF2-es gamer töltötte fel 😛
(OFF)
Viktor99
#21172
Viktor99
#21171
😄D
sonic syndicate
#21170

#21169
== means you gay
Twetr0x
#21168
fáradt vagyok, nem tûnt fel a felkiáltójel. no worries.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

sonic syndicate
#21167
c-ben viszont a !=

Aquir
#21166
a =/= a nem egyenlõ

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Zomil
#21165
mintha pl. heavy-vel nem tehetné meg ugyanezt pistike, és még nehezebb is megölni...pubolhatnál sürübben, persze nem magyar szerveren...akkor látnád, h az uj pistike kaszt a heavy natashával, idegesitö szar 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#21164
nálam meg a != az a nem egyenlõ... mert a != az tényleg a nem egyenlõ... és jééé x*0,88 != x*0,9, jót írtam vagy jót írtam? ...

@

Jim Morrison
#21163
ma craftoltam arany machetat, meg homvreckert es megkaptam a demo egy mellee fegyveret (valami ujat) 😄 egy oran bellul

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Twetr0x
#21162
fura, nálam x*0.8*1.1=x*0.88

Egyébként továbbra sem értem, hogy mit sír mindenki a pyro miatt... Poén kaszt, ráadásul akinek van fél agya az nagyjából ugyanannyi másodperc alatt meg is öli.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

sonic syndicate
#21161
felül, a banner alatt van egy gomb, hogy tf közösség, na, arra kattints

kakaoskalacs
#21160
Miylen uj fegyverek ?
Hai

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

armageddon666
#21159
"inkább gondolják végig, mit akarnak, lásd pyro - elõbb elveszik, pár napra rá, visszaveszik "

Egy jó ideje nem indítottam már el a játékot, viszont erre egyszerû a válasz. Nem nekik kell átgondolniuk, a playereknek. Pyro OP, jajj, mi lesz velünk, szar W+M1, mi ez már ==> NERF... csak kicsit túlzásba estek, úgyhogy visszabuffolták, mondjuk ahogy elnézem nem teljesen. Egy köztes szintre hozták.

BTW: -20% majd +10% != -10%
x*0,8*1,1 != x*0,9

@

Aquir
#21158
Portal 2-re

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Narxis
#21157
pisti98 jó arc, ne bántsd. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#21156
Annyira éreztem, hogy ugrani fogsz erre a mondatra... 😄 Jó hát én már nem játszok vele annyit ezért nem tûnnek fel ezek a hibák, lehet már a TF3-ra gyúrnak titokban.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#21155
"Újabb ápdét, dolgoznak a srácok. 😊"

na most, hogy ezt mibõl vontad le, az nekem furcsa - ja, merthogy újabb update; hát, pedig nyilvánvalóan nem õk, hanem a takarítók csinálják, amilyen hozzáértõen csinálják az update-eket, folyamatos crash, meg a változtatások... pl mikor is? pipeline-on utoljára fél éve frissítettek, és egy hétre rá, látni lehetett, hogy mit változtatott a legutóbbi frissítés, szóval minek vártak fél évet, meg a zseniális minõségi sapkák és fegyverek...ebbõl is csak 1-2 van, ami úgy beleillene a téefbe
inkább gondolják végig, mit akarnak, lásd pyro - elõbb elveszik, pár napra rá, visszaveszik

Viktor99
#21154
Nagyon örülök hogy te ezt így gondolod.
1. A flaregun nem egy nagy ördöngõsség (olyan mint a pipe) kb 30-40 óra után már tudod hova célozz.
2. Igenis meg lehet ölni MÉG MINDIG valakit w+m1-el. Gyere fel OGC-re vagy Kartelra és figyeld "pisti98"-at ahogy elsõ lesz pyroval...
z99999
#21153
végre updatelték a pipelinet, már majdnem kikészültem....

Pszt.

Narxis
#21152
Újabb ápdét, dolgoznak a srácok. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Zomil
#21151
ujabb itemek 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#21150
*teabag

sonic syndicate
#21149
mindenben lehet tauntolni, lásd teabeg...