Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#21498
de akkor meg a kuncsaftok lesznek a köcsög rohadékok 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#21497
Majd ha egyszer valaha eljön az az idõ, hogy nektek is dolgozni kelljen azért, hogy ne pusztuljatok éhen kívánom, hogy hasonlóan megbecsüljenek Titeket is az esetleges kuncsaftjaitok... ;-)
kifli
#21496
nálam a leghatásosab eddig az volt, hogy az ellenõrel együtt szállok fel, majd elindulok a busz hátulja felé, és hangosan kiabálom hogy, jegyeket bérleteket, órákat éskszereket kérem felmutatni, a buszon csak tõlem kérte el a bérletem, meg elkezdett beszólogatni, haveromékat így nem büntették meg, mert náluk nem volt semmi + jót röhögtünk 😄
FSpofon
#21495
nem kell velük foglalkozni
vagy lehet oltogatni õket és elkérni az õ személyi igazolványukat, ugyanannyi jogod van hozzá 😄

Arab money

Viktor99
#21494
Igen úgy tényleg marhanehéz hogy pont amikor felszállok és amint leülök abban a pillanatban odapattan pont hozzánk. Kis csira bkv-sok...
Rage47
#21493
<#taps>
sonic syndicate
#21492
ejj de nem vagy kreatív

kigáncsolod magad a lépcsõ tetején, és ha szerencséd van, máris bannoltad magad az életbõl <#idiota>

Rowlend
#21491
Kaller banned from this server 😄

GET OVER HERE!

FSpofon
#21490
marha nehéz leszállni és otthagyni õket ··

Arab money

Viktor99
#21489
Megbasztak bkv-n Jimmy miatt! (Am csak nem volt bérletem. Már nyomtam volna az ESC - Disconnectet de nem volt valamiért. Pedig úgy ki disconnecteltem volna az életbõl az ellenõr elõl...
sonic syndicate
#21488
*volna

sonic syndicate
#21487
jaj, mintha már nem lettetek beónolva <#idiota>

Rage47
#21486
na ezt megnézem 😄 tesco vs jim
Jim Morrison
#21485
te meg ne röhögj rajta, mert nem csinálom meg a szuper kúrófúrószívó vibrid szoftverjét<#ravasz1>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#21484
<#mf1>
[ha ez az igazság, akkor következõ waron úgy bealázlak, hogy még a steam accodat is bannolják<#vigyor1>]

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#21483
<#nevetes1>
sonic syndicate
#21482
melyiket

a tiedet nem is használtam, késtél vele, a másik bevált már <#idiota>

z99999
#21481
this is madness.

Pszt.

Jim Morrison
#21480
tesco, használod még a cfg changert? 😮

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

sonic syndicate
#21479
#21475
ez így nem igaz, vannak olyan parancsok, amiknek a cfg-törlése nem elég, ugyanis már aktiválódott, és manuálisan kellene visszakapcsolnod

motyodlee
#21478
hát a jó fenébe, megnéztem valamit: "Team Fortress 2 Engineer Update coming soon"
és ugye a valve time szerint: Coming soon ~·When Duke Nukem Forever goes gold <#idiota>

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

Narxis
#21477
😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#21476
Meg megnyalod a her... Vagyis már megvan kösz... (-autoconfig)
csokalaci
#21475
kitörlöd a teamfortress2 mappát

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#21474
Kérdés: Milyen parancsal kell a tfet indítani hogy minden alap legyen? (Graf, az fps config miatt)
Viktor99
#21473
Hmmm... Bezzeg én "pró" vagyok. Más is próbáljon ilyen munkára szánt laptopról fps configgal 10-12 fps-el játszani. Én ma lõttem 4 tripla ersutot. Bocccs! Am nem mert szarvok -_-
sonic syndicate
#21472
egy 60fps-es simán belõhet egy 2000-eset

sonic syndicate
#21471
ez nem cod, hogy a 300-as elõnyben van a 100-ashoz képest

FSpofon
#21470
mire mennek vele ha lelövik õket a pcsek 80al? 😄

Arab money

sonic syndicate
#21469
pedig többeknek sikerült stabil 60 fps-t szerezniük tf2-vel, linux alatt

Aquir
#21468
hát én próbálkoztam egyszer wine-al de nem sok sikerrel😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Lacccca
#21467
Wine vel lehet steamet felrakni Ubuntura meg használni is.
Játékokat nem néztem még ugyan de elviekbe képes rá.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

csokalaci
#21466
Ezek is jók 😄


http://facebook.com/musicleander

Aquir
#21465
jah ezt láttam, jóas :p

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#21464

Jim Morrison
#21463
azé mondom, ubuntu topikban is csak bétáról hallottam (steam). Csak az aláírásodban ubuntu van és ez megzavart 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

MerlinW
#21462
Windows-ra és Mac-re 😊 Linuxos még nincs, az talán majd év végén.

[merlinw.org]

Rage47
#21461
nájszos
Viktor99
#21460
Na jó reggelt! Hát ennek örülök... Mindenesetre a mai adag:
Jim Morrison
#21459
hl2? jaaaa a linuxra?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

MerlinW
#21458
Kaptunk HL2, Portal ápdétet, ne legyél telhetetlen😊

[merlinw.org]

Jim Morrison
#21457
mennyé szlípelni

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21456
Ma kosaraztam és mjad megdöglök olyan fáradt vagyok :[ És még engie update sem jött ki! Akkor inkább alszok. <#wave>
Julius Caesar
#21455
fésztab parádé.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Zomil
#21454
😮

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#21453
Pyronab
sonic syndicate
#21452
érdekes, én mindig csak w+m1-ezni láttalak :o

Zomil
#21451
uhh mekkora facestab-ek 😄

a pyro rész meg sztem nem nagy szám, naponta reflectelek ilyeneket sött még rondábbat 😄
kedvencem mikor kritzkrieg-es soldier rakétát visszafujom és double kill 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Narxis
#21450
Jöhetne már az engi update, de röhögnék ha beszaladna valami olyan bug, hogy csak 2fort-on lehet játszani. xD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#21449