Team Fortress 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ilyesmit ir:
ShaderAPIDX8::CreateD3DTexture: Invalid color format!
talán
mat_specular 1
mat_bumpmap 1
vagy válogass
http://www.dodbits.com/downloads/cvars/TF2/Team_Fortress_2_cvar_list_a-z.htm
Egy olyan problémám lenne, hogy újraraktam a gépet és minden rendesen mûködik, de az emberek színe nagyon "fakó", szóval látszik hogy kék vagy piros, de eléggé halványan, mintha nagyon magas lenne a kontraszt, de a pálya és minden más tökéletes.
Ha valaki tudja a megoldást írja le nekem légyszi...elõre is köszi 😊
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
http://i46.tinypic.com/abh7r8.png
ezekbõl:
http://i46.tinypic.com/15xsmxf.jpg
http://i50.tinypic.com/zss3g4.jpg
és õrá hasonlít:
http://doogs.files.wordpress.com/2009/10/duke-nukem-trailer-coming.jpg
összegezve?
lehet, hogy a duke nukem forever jogait megvette e valve és ezt akarják bejelenteni
Összefoglalás:
-köcsög vagyok mert egyszer nem volt bérletem
-nem volánvolt hanem bkv (139)
-ennyivót'
@
kidobták a csontot (The Passing DLC), mostmár nem pofázhatunk hogy hol az ígért DLC... bár kiváncsi vagyok mi újat tudnak mutatni
" Reggel amikor már lent az ajtó lépcsõjénél állnak az emberek, azért is kisbuszt küldenek, de bazmeg amikor 4 ember van a buszon akkor küldik a csuklóst. a jó édes anyjukat he'"
itt is igy van :/
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ha Gabe bácsi azt nyilatkozta, hogy Portal 2 helyett más meglepi lesz és aztán cáfolta, hogy HL2 Ep3, akkor már csak egy lehetõség maradt...
Team Fortress 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
fõleg azokét akik leköcsögözik az ellenõrt (aki csak kéri JOGOSAN kibaszott bérletet/jegyet).
ha szolgáltatást akarsz igénybe venni, fizess bazmeg. Minden normális országban így megy csak Magyarországon nem természetes ez, úgy tûnik. Ráadásul a faszom kivan a kibaszott nyugger gecikkel akikre rittig akkor jön rá a buszozhatnék amikor jövök haza suliból illetve megyek suliba (a jó kurva anyját és ÉN fizetek a bérletért õ meg ingyen utazik és elvárja hogy átadjam a helyem miután egy 60 méteres sprintet levág 6db teli tescos szatyorral). ja és én BP-n lakok... szörnyû a helyzet máshol is. Reggel amikor már lent az ajtó lépcsõjénél állnak az emberek, azért is kisbuszt küldenek, de bazmeg amikor 4 ember van a buszon akkor küldik a csuklóst. a jó édes anyjukat he'
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Az ellenõr is ember, pénzbõl él, nem azért büntet mert köcsög.
Magyar mentalitás...
... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
2 TETVES ÉVEN KERESZTÜL EGY ELLENÕR NEM JÖTT!!! Bezzeg amikor nincs bérletem... -_-