Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sonic syndicate
#21548
1) alapból képet kellett volna adni
2) nem lehet, hogy a hibaüzenet csak egyszeri?

#21547
lehet h a direcX-emmel van a baj?
#21546
köszi a válaszokat, de nem lett jó egyik sem 😞
ilyesmit ir:

ShaderAPIDX8::CreateD3DTexture: Invalid color format!
FSpofon
#21545
shadereket vedd feljebb video beállításoknál

Arab money

sonic syndicate
#21544
fakó....

talán
mat_specular 1
mat_bumpmap 1

vagy válogass
http://www.dodbits.com/downloads/cvars/TF2/Team_Fortress_2_cvar_list_a-z.htm

#21543
Szevasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy újraraktam a gépet és minden rendesen mûködik, de az emberek színe nagyon "fakó", szóval látszik hogy kék vagy piros, de eléggé halványan, mintha nagyon magas lenne a kontraszt, de a pálya és minden más tökéletes.
Ha valaki tudja a megoldást írja le nekem légyszi...elõre is köszi 😊
RatBaG
#21542

Per Aspera Ad Inferi.

sonic syndicate
#21541
bár most a dota helyett van a LoL és a HoN, szóval inkább egy DNF jobb lenne :*

sonic syndicate
#21540
igen, az is a találgatások közt van

Zomil
#21539
Öhm emberek most jut eszembe, ugyebár a Dota alkotoját felvette a valve és nem is rég volt róla vmi info, h dolgoznak ezerrel, könnyen lehet, h ezt a játékot fogják bejelenteni

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#21538
van egy új kép a valve honlapján:
http://i46.tinypic.com/abh7r8.png

ezekbõl:
http://i46.tinypic.com/15xsmxf.jpg
http://i50.tinypic.com/zss3g4.jpg

és õrá hasonlít:
http://doogs.files.wordpress.com/2009/10/duke-nukem-trailer-coming.jpg

összegezve?

Rage47
#21537
az durva lenne 😄
duke lesz a 10. kaszt
sonic syndicate
#21536
infók a meglepetésrõl:
lehet, hogy a duke nukem forever jogait megvette e valve és ezt akarják bejelenteni

sonic syndicate
#21535
hazudtok, új sapkák lesznek

z99999
#21534
érted te a lényeget.

Pszt.

Viktor99
#21533
Najó lusta vagyok végig olvasni a hsz-eket.
Összefoglalás:
-köcsög vagyok mert egyszer nem volt bérletem
-nem volánvolt hanem bkv (139)
-ennyivót'
armageddon666
#21532
MW és WaW között azért van különbség, de azokat nem is hasonlítanám össze, külön stúdiók munkája, MW és MW2 már közelebb áll, és mégis más.😊

@

Twetr0x
#21531
CS 1.6 - CS:Source

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

#21530
ellenpélda: CoD

armageddon666
#21529
többi játéknál kicsit nagyobb idõintervallum van a megjelenések között 😊

@

#21528
jó akkor most nézd meg a többi játéknál az elõdöket...

armageddon666
#21527
a L4D2-vel mindössze annyi a gond, hogy az 1 egy demónak tûnik mellette 😊

@

#21526
hát nemtom. igazából l4d3-at nem fogom boycottolni mert már várom. l4d2-nél egyáltalán nem csalódtam, csak kellett egy kis idõ hogy kirajzolódjanak az újítások a szememben. és 7000Ft-ot megért simán

Rage47
#21525
minden esetre én csinálok egy bojkott groupot, aztán majd adunk neki késõbb nevet xD lehet group nevet változtatni?
Rage47
#21524
<#worship>
#21523
sok szerencsét

#21522
left 4 dead 3, szerintem.

kidobták a csontot (The Passing DLC), mostmár nem pofázhatunk hogy hol az ígért DLC... bár kiváncsi vagyok mi újat tudnak mutatni

#21521
nem értem a logikát amúgy. reggel 7:05ös buszom MINDIG kisbusz, pedig általában ez van tele, úgyhogy levegõt alig kapsz fent, de az 1 órával késõbbi az már csuklós (és vannak rajta kb 4en), és délután azzal jövök amivel mentem, tehát kb. délután is kisbusz van (ennek mi az értelme?)

Rage47
#21520
de ahogy a valvet ismerem, nem fogunk hanyatt esni a meglepetéstõl, mikor elárulják😄
Jim Morrison
#21519
<#eljen>
" Reggel amikor már lent az ajtó lépcsõjénél állnak az emberek, azért is kisbuszt küldenek, de bazmeg amikor 4 ember van a buszon akkor küldik a csuklóst. a jó édes anyjukat he'"
itt is igy van :/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#21518
hnap államvizsgázok, stfu 😄
#21517
civilian? :|

#21516
tecciktudni én nem BKV user hanem Alba Volán user vagyok :C

Rage47
#21515
ja erre én is gondoltam, durva lenne😄
vagy új tf2 kaszt?
#21514
hát ja a mai nappal már a fax kivan lényegében suliba csak ülni megyünk be, délután a szobámat újítjuk fel még úgy 1 hétig úgyhogy fáradtság meg idegesség van.

Rage47
#21513
ide lehet fáradni😊
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1027013813
Narxis
#21512
Vidámabb téma:

ha Gabe bácsi azt nyilatkozta, hogy Portal 2 helyett más meglepi lesz és aztán cáfolta, hogy HL2 Ep3, akkor már csak egy lehetõség maradt...

Team Fortress 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#21511
ejnye

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#21510
*ja és én NEM BP-n lakok

#21509
kezét lábát törném a bliccelõknek.



fõleg azokét akik leköcsögözik az ellenõrt (aki csak kéri JOGOSAN kibaszott bérletet/jegyet).
ha szolgáltatást akarsz igénybe venni, fizess bazmeg. Minden normális országban így megy csak Magyarországon nem természetes ez, úgy tûnik. Ráadásul a faszom kivan a kibaszott nyugger gecikkel akikre rittig akkor jön rá a buszozhatnék amikor jövök haza suliból illetve megyek suliba (a jó kurva anyját és ÉN fizetek a bérletért õ meg ingyen utazik és elvárja hogy átadjam a helyem miután egy 60 méteres sprintet levág 6db teli tescos szatyorral). ja és én BP-n lakok... szörnyû a helyzet máshol is. Reggel amikor már lent az ajtó lépcsõjénél állnak az emberek, azért is kisbuszt küldenek, de bazmeg amikor 4 ember van a buszon akkor küldik a csuklóst. a jó édes anyjukat he'

Jim Morrison
#21508
<#eljen>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Julius Caesar
#21507
Én is ezt akartam mondani. Ha az ellenõr rendes velem, én se szívózok vele, elvégre a munkáját végzi. és én sose bliccelek. Civilizáltabb országokban (tudom, abszurdisztánban kevés az ész, mint a civilizáció) ha szolgáltatást veszel igénybe azért általában fizetnek. Most ne menjünk bele abba, hogy ezzel a pénzzel mi lesz, az más lapra tartozik. Ha meg nem tetszik a volán szolgáltatása GYALOGOLSZ, nem törik le a lábad.
Az ellenõr is ember, pénzbõl él, nem azért büntet mert köcsög.

Magyar mentalitás...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Jim Morrison
#21506
masik? amit belinkeltel egyszer nekem ?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#21505
ezt akartam mondani

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21504
Édes istenem, miért?! <#rinya><#rinya>
Zomil
#21503
Murphy törvénye ...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#21502
#21499
de fasz vagy hogy ennyit kidobsz az ablakon

sonic syndicate
#21501
nem :\

a másik jobb, profilokban egyszerûbb

Jim Morrison
#21500
na, de most komolyan >/ tenyleg nem használod azt amit Direct neked készítettem ? :/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#21499
Nekem semmi bajom az ellenõrökkel, amig nem jönnek a közelembe. Most õszíntén. Megérdemlik! 2 éven keresztül minden hónapban vettem 3600-ért a bérletet (pls az olyat hogy de fasz vagy hogy ennyit kidobsz az ablakon ha lehet mellõzzük). Most az utolsó héten nem veszek gondoltam majd volánra veszek a bkv-t meg elbliccelem.
2 TETVES ÉVEN KERESZTÜL EGY ELLENÕR NEM JÖTT!!! Bezzeg amikor nincs bérletem... -_-