1526
  • Corey
    #1285
    asszed nem esett le?:D azon mosolyogtam végig:P ehheh..:) amugy én vagyok akkora dx fan hogy megvásároljam, csakhát a 2ben nembízom meg olyannyira
  • IMYke2.0.0.0
    #1284
    Szerinted miért van idézőjelben a megvásárolni szó?!?!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Corey
    #1283
    ehheheh..:) tudod te jól hogyértem azt a beszerzést:P nah vki?
  • IMYke2.0.0.0
    #1282
    Még nem lehet "megvásárolni"...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Corey
    #1281
    Valaki próbálta már a DVD-s EU-s verziót? Még nem tudtam hozzájutni, akinek megvan írjon róla vmit!
  • hykao #1280
    Nem valószínű, mivel ez egy rajongói texture-pack...
  • Tombi
    #1279
    a texture pack is benne van a dvd-s versionba?
    vki nézze már meg :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1278
    rorr: Ezt nem Te (ti) élitek át először nyugi. A patchek-nek köszönhetően, jó pár fordító van már itthon (köztük én is), aki már szívta a fogát és szidta a fejlesztők lyukas agyát...
    Nyugi.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • rorr
    #1277
    kivan a faszom az EIDOS ÉS A ION STORM CÉGEKKEL ÍGY AZTÁN TÉNYLEG ÉRDEMES MAGYAROSÍTÁST CSINÁLNI HOZZÁ... MOST NÉZEGESSE AZ EMBER ,HOGY MIT VETTEK KI BELŐLE ÉS MIK AZ UJDONSÁGOK!
  • M.A.D.
    #1276
    na, most ezért kezdjem újból? :(
    amúgy a DVD nem lehet gond szerintem seninél sem -(Daemon).
  • Corey
    #1275
    egen ez az európai, meg olvastam róla interjút is warrennel, írta hogy pár fölös dolgot kivettek belőle, és pár uj ficsört is beleraktak, stb
  • Mayday
    #1274
    Ez az europai?
    Alapbol benne van az 1.2-es peccs, ennyit ir...
  • Corey
    #1273
    Deus Ex: Invisible War (c) Eidos *DVD* 49x50 MB - EPH

    Megjelent az európai versön, kiváncsi vagyok mit fixáltak rajta.. amint látni DVD-s, szal gaz egyeseknek. Ez immáron 2.4 GB-t foglal a gépen, és állitólag jobbak a hangok, valamint DVD minőségűek az animok
  • grebber
    #1272
    Nemtudna segíteni valaki??
    Az elején tartok ott ahol van a falon mozgásérzékelös gépfegyver meg elektomos árammal rázó robotbogarak!!
    Mit kell itt csinálni már minden ki van iktatva és fel van véve?
  • d1g1t4l sp00k
    #1271
    leszedtem véglegesen,a haveromra rásoztam a CDim,aztán legyen boldog vele... ugy szar ahogy van... tul sok a felesleges szöveg,és tul uncsi,ha a szövegelés után nem nyirom ki a tagot :(
  • tibor16
    #1270
    A textura pack nekem nincs fennt, próbáltad úgy?
  • tibor16
    #1269
    Adj egy címet.
  • tibor16
    #1268
    Bocs, mégis megy.
  • d1g1t4l sp00k
    #1267
    akinek műxik a crack,az átpasszolná hozzám emailban a MŰKÖDÖ CRACKET? csak klikk a nevemre,és a levprogi automatán tudni fogja,hova kell küldeni :)
  • tibor16
    #1266
    Nem műxik. A leszedett Crack sz**t sem ér. Nem tud vki biztosat, aki maga is használja az 1.2-eshez?
  • d1g1t4l sp00k
    #1265
    na,leszedtem,és visszatettem,felment az 1.2-es patch,és UTÁNNA raktam rá a textura packet... aztán ahogy ment,ugy inditottam... és már ugyis kilépked... feleslegesen elpazaroltam 2 CD-t... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    mikor jön ki az eu verzio? mer ha jol tom,akkor most kéne márciusban,ugye?
  • tibor16
    #1264
    Köszi rorr :))
  • rorr
    #1263
    töröld le!!! az állásaid megmaradnak!!! install, majd 1.2-es patch!ha nem eredeti akkor crack!nekem így jó volt !ja és sokkal gyorsabb!a textúra packkal viszont néhol picit akad!hát ez van nem arra optimalizálták a kicsikét!
  • grebber
    #1262
    Igen megvan az infó és hova tovább???
  • Shep
    #1261
    Ja hol az egész szoba le van védve lézerrel? Ott fel kell menni az emeletre némi infoért, én átugráltam a lézerek felett, de van más módja is az észrevétlen bejutásnak
  • grebber
    #1260
    Hali elkezdtem vele megint játszani az elején tartok ott ahol van a falon mozgásérzékelös gépfegyver meg elektomos árammal rázó robotbogarak!!
    Mit kell itt csinálni már minden ki van iktatva??
  • IMYke2.0.0.0
    #1259
    Én megvárom az 1.8-as patch-et - ami majd ez EU verzió után jön ki...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • hykao #1258
    Nem jött ki jó teljesítmény. Néhol játszhatatlanul lassú.
  • tibor16
    #1257
    Ja, és rajta van a textura pack is(55MB-os).
  • tibor16
    #1256
    Sziasztok, nekem se lehet feltenni az 1.2-est. Próbáltam az 1.1-est visszatenni, de annál is valami régi fáljt keres. Pedig megvannak az eredeti exe-ék. Mostmár csak az a kérdés, elveszítem e a mentéseimet, ha újra telepítem, - mer láttunk már ilyent. Akkor inkább nem kell a peccs :(((
    Tényleg nem tudja vki?
  • insp
    #1255
    Hát, nemtom Neked, hogy jött ki ilyen beállítások mellett jó (én röccenésmentes futást értek alatta) teljesítmény...

    Én most a szűz rendszerre feltelepítettem a játékot +1.2-es patchet. A Bloom-on nagyon sokat javítottak, most már szinte MUSZÁJ szerintem bekapcsolani, annyira szépen mutat.
    Nálam 3,5 GHZ, 9800@420/380, 1GB az 1.2-es patch-csel, minden maxon Bloom bekapcsolva, 1024-ben röccenésmentes. (Rajongói texturepack-el már nem) AA bekapcsolásánál (főleg texturepack-kel) "jelentősen" lassul a játék, AF nem húzza annyira vissza a teljesítményt. Texturepack szerintem néhány helyen túlságosan "karcosan" éles a kép, úgyhogy szerintem én a hivatalos 1.2-vel patchelve szigorúan BLOOM bekapcs mellett most akkor végre végigtolom.
  • rorr
    #1254
    1.02=1.2
  • grebber
    #1253
    Pedig már van crack nekem müködik is!!És szép!
  • d1g1t4l sp00k
    #1252
    azért mertem amugy csak beirni,mer feltettem az 1.2-es patchet,és hááát... utánna ezt a noCdfixedExe-t (1.02),és nem m1 :(
  • d1g1t4l sp00k
    #1251
    bocsi,h beleszolok,de én ott CSAK 1.02 -es noCDexe-t találok,ami ugyebár nem ua.,mint az 1.2... azért még mindig van ott 0.18 különbség :)
  • d1g1t4l sp00k
    #1250
    marha jo... eddig irtam ugyebár,h igy + ugy kilépked... aztán letöltöttem máshonnan,fellöktem,és most jo... viszont csak akkor műxik,ha előbb elinditom a textura pack cuccost,majd kiválasztom az "all inv. text" opciot a dropmenüből,aztán a zöld + jelre kattintok,az tekeri a vinyot,aztán ha végzett,NEM ZÁROM BE (!!!),és igy inditom a játékot... amennyiben bezárom,vagy mást választok,akkor kilépked töltés közben :)

    amugy nemtom miért,de nekem nem jön be :( az 1. részért tűzbe teszem még a jobb szemem is,de ez........... iszonyu csalodás :(((
  • Shep
    #1249
    hát az lehet, de nagyon nem izgatott a dolog, mivel elég szűk terek voltak csak.
  • Zsoltee_a_bator
    #1248
    hiaba nagy textura, kisebb szognel elhomalyosodik pont ugyanugy
  • Shep
    #1247
    Ja hát úgy nekem se, máshol nekem is be van kapcsolva aniso maxra élsimítás 2x /nagyobbank nem látom értelmét/. Ez 1024-ben aniso kilőve mert a texturapakkal elég éles volt minden textúra, meg 1x multisampling vagyis no élsimítás, és így jól futott, amúgy ahhoz hogy 1024ben élsimítással meg anisoval jól fusson 40+ fps ahhoz 64 bites amd proci kell vagy a leggyorsabb Intel 9800 PRO vagy XT kártyával.
  • rorr
    #1246
    az x-boxosok miért nem panaszkodnak?