1526
  • galocza
    #1325
    huhh, nekem tetszett (valamennyire) a dxiw, bár makacsul visszautasítom hogy ez 2. rész vagy folytatás lenne.
    ugyanakkor vicces, hogy annak ellenére hogy:
    -dx mániákus vagyok,
    -nem szeretem a 3rd person kezelést
    -ki nem állhatom az sw univerzumot
    a kotor az utóbbi idők legkellemesebb csalódása volt és a legszórakoztatóbb játéknak találtam hosszú-hosszú ideje. de hát ízlések és pofonok...
  • Beer
    #1324
    Hogyan tudok megszabadulni 1 tárgytól/pl. egyszerűen eldobni/ ,ha már nincs rá szükségem?
    Próbáltam már mindenféle billentyűkombinációt,de semmi eredmény!
  • tibor16
    #1323
    Biztos ez a baj, gyengécske. Úgyhogy uninstall...
  • Shep
    #1322
    Angol nyelvtudásod milyen szinten van?

    Jó ez a játék, de ha nem éreztél rá az ízére, akkor tényleg jobb ha letörlöd, minthogy küszködj vele, mondjuk az 1 tényleg jobb volt, de szerintem ez sem rosz, és nekem pl. a K.O.T.O.R-tól jobban tetszett
  • tibor16
    #1321
    Tényleg, -van magyar végigjátszás??? -mert már fogalmam sincs, a küldetéseket befejeztem-e. Igaz, azt sem értem, mi a játék célja. Csak megyek előre, osz kész. Bele vagyok kavarodva a sok egyforma helyszínbe, meg a karakter nélküli figurákba..- hmmm - le fogom törölni a francba...
  • neozed
    #1320
    Mindenesetre remélem, hogy megoldják ezt a problémát
  • IMYke2.0.0.0
    #1319
    Nem mondtam, hogy szebbek...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • neozed
    #1318
    Hát lehet, hogy nagyobbak, viszont csúnyák.
  • IMYke2.0.0.0
    #1317
    Nem jó hozzá.
    A DVD-s változatban a textúrák is nagyobbak...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • neozed
    #1316
    Nem tudom, hogy létezik-e az, hogy a textúra pakk nem jó a dvd-s verzsönhöz?
    Mert nekem gyakorlatilag egy árva textúra nincs sehol, csak szürke alakok vannak mindenhol :-(
    Így egy kicsit érdekes a stuff :D
  • grebber
    #1315
    Van már magyar végigjátszás??
  • Robbb
    #1314
    Én éppen most töltöm a cuccot, mert későn érő típus vagyok. Tán meg kéne várnom a magyarítást? Picit félek, hogy az 1600+ nem fogja vinni, csak 5 fps-sel 800*600-on.
  • Rusy
    #1313
    Hát az az igazság, hogy nálam se igazán befutó, legalábbis a hangulata néhol jó, de eleinte csak az 1 tiszteletére játszottam vele, nagyjából értettem a lényegét, de azért ha a magyar kész lesz végignyomom, mert vannak tisztázatlan dolgok
  • IMYke2.0.0.0
    #1312
    Nekem is azért van meg eredetiben az 1. rész.
    A 2. nálam nem befutó... pedig az EU-s verzióra vártam már 3-4 hónapja.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Corey
    #1311
    jól beszélsz, meg is éri, bár az 1 jobban megérte:) Az üt mindent
  • Rusy
    #1310
    Hát nemtom szerintem egy sima sztereo erősítőn 4 hangfallal jól szól ugyn, nemtom 5.1-be milyen, de ha a hangok jobbak azért nem fogom leszedni a dvd-s verziót, meg amúgyis majd meg akarom venni, az 1 is megvan ez kötelező...
  • IMYke2.0.0.0
    #1309
    Még mielőtt nagyon elkezdenél örömujjongani:
    - a gyorsabb töltés az 1.2-es [integrált] javításnak köszönhető!
    - az, hogy a hangok tömörítési rátáján finomítottak a DVD-n lévő változat esetében, nos, ez a minimum - UGYANIS 3.8 GB-NYI KAPACITÁS ÁLLT RENDELKEZÉSÜKRE, KÖNYÖRGÖM!


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • insp
    #1308
    Mielőtt nagyon belejössz , elmondom miben MÁS a DVD verzió:

    1: sokkal gyorsabban tölt (a tömörítetlen file-ok miatt)
    2: tényleg tisztábbak a hangok

    3: AKI KOMOLY FPS NÖVEKEDÉST AKAR LÁTNI, AZ FUTTASSA WIN98 ALÓL A JÁTÉKOT. NAGYON KELLEMES MEGLEPETÉSBEN LESZ RÉSZE.


  • IMYke2.0.0.0
    #1307
    Igen. Ugyanaz.
    S hogy mi támasztja ezt alá?
    Az, hogy az 1.2-es patch "jótékony" hatásán felül semmi új nincs benne. S ha mégis, nagyszerűen eldugták - ergo, nem szépítettek, gyorsítottak, vagy netán DeusEx1-eztek rajta semmit!
    Pedig, ezt reméltük az EU-verziótól, titkon...

    Csalódásom mértéktelen!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Rusy
    #1306
    Bocs hogy mégegyszer megkérdezem, akkor tehát nem érdemes leszedni a dvd verziót, főleg hogy az nekem 2 nap, csak a texture pack 1.2-es patch és akkor szinte ugyanaz?
  • Corey
    #1305
    hát nemtom, a sounds fájlok nevében ottvan a nagybetűs DVD felirat, és mind betömörített..
  • IMYke2.0.0.0
    #1304
    Nem lehet érteni amit írok? A DVD-re a TÖMÖRÍTETLEN változatát tették a Játéknak! Ezért ilyen nagyok az archívumok [hangok, textúrák és filmek]!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • grebber
    #1303
    Van valahol magyar nyelvű végigjátszás?
  • Corey
    #1302
    Nemigaz, biztos van valami... ott írtam, hogy CSAK a Video és a Sounds mappa együtt 1.7 GB, míg ezelőttinél maga az egész game volt 1.7 GB...
  • Corey
    #1301
    Onnan hogy Warren több helyen is elhintette.. pl a januári PC Guru-ban volt vele egy interjú, amit maga a PCG stáb készített vele, és ott is több soron át kommentálta hogy mit szeretne a 3ba..
  • IMYke2.0.0.0
    #1300
    DVD-re a tömörítetlen változatot tették fel! És SEMMI VÁLTOZÁS, csak integrálva van az 1.2-es javítás!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • grebber
    #1299
    Honnan szeditek hogy lesz 3??
  • Corey
    #1298
    Nnah kezeim közé kaparintottam végre, azonnal neki is ültem.. 1.2 peccs érzékelhető, viszont így elsőre semmi szembetűnő változás nem tapasztalható, bár még csak most tettem ki a lábam a Tarsus Academy-ból.. A game tényleg simábban fut egy kicsit, 800x600-ban mostmár ugy hasít mint anno 640x480-ban, ez 1 jó pont. Viszont a beígért ficsörökből még semmit nem találtam, majd ujraolvasom azt az interjút, ha megtalálom. Viszont hogy a hangok jobbak-e ill. újak-e, nem tudom..vagy én vagyok süket.. mintha ugyanazok lennének, ráadásul az animokat sem tudom szemmel láthatóan megkülönböztetni a régiektől.. ezek tényleg DVD minőségűek? A Video és a Sounds mappa pedig együtt 1.7 GB:P Hát nemtudom, majd kiderül hogy van-e vmi change. Fanatikusok szedjék, akik nem sajnálnák az idejüket egy újbóli végigvitelre.. meg persze az akit érdekel:P Én lenyomom mégeccer, ztán majd a 3.. de könyörgöm.. hogy ha az is ilyen lesz.. no comment..
  • grebber
    #1297
    Na én majd leszedem azt megnézem valamikor!
  • rorr
    #1296
    mondjuk ehhez a játékhoz csak hozzáadni lehetne még egy féléves fejlesztés és optimalizálás ráfért volna dehát karácsonyra adták ki!cd verzió!
  • rorr
    #1295
    hát tesztelgesd ha ráérsz!még az előző változat mentéseivel is kopatibilis azaz nem hiszem,hogy komolyabban változtattak volna rajta! majd a harmadik rész ha lesz...
    bár ha azt is konzolra fejlesztik... én a thief3-tól sem várok sokat sajnos bizalmatlan lettem!dx2 dvd: tetszett a crackerek
    besorolása az info fájlban :akciójáték...
  • Corey
    #1294
    már csak 2 és fél óra mig kezeimközé kerül, csaknem forditok neki hátat innen:) Amugysi elhatároztam, hogy mégeccer mindenképp végignyomom
  • IMYke2.0.0.0
    #1293
    Kutyából nem lesz szalonna! Ebben a helyzetben pedig, szerintem az ne szerezze, vásárolja meg a DVD-s változatot, akinek eddig sem tetszett a 2. rész!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Corey
    #1292
    nemtudom hogy ígyvan-e rorr, nem vettél észre változtatásokat a tárgyakat meg egyéb dolgokat illetően? Warren leszögezte interjúban, hogy van amit kivettek game-ből és van amit hozzáadtak.. de ehhez gondolom vmeddig el is kell jutni.
  • IMYke2.0.0.0
    #1291
    ... a fejlesztőknek szólt!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1290
    Azaz: nulla változás!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • rorr
    #1289
    amúgy megfelel az 1.2-es javításnak a változás!
  • rorr
    #1288
    szép az intro ,jók a hangok és mintha egy kicsit simábban futna 800x600-as felbontásban!ja és 3gb-ot foglal a kicsike (szép intro jobb minőségű hangok foglalják a helyet)!!!
    sajnos pályák között néha kilép mint a kistesó(cd verzió)!
  • Corey
    #1287
    nnah úgynézki holnapra be tudom szerezni, akkor majd írock róla véleményt!;) Remélem tényleg sok alakítás történt..
  • IMYke2.0.0.0
    #1286
    Dettó. Sajnos, a korábbi USA verzió elég gyengus lett, félek, az EU verzió nem lesz nagy ugrás.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------