1526
  • tomasz
    #1366
    Nem az első pályán vagyok és egy fűrdőszobában valami felrobbant és egy nagy lyuk lett,átmegyek,és egy laborhoz hasonlóban vagyok,van egy szekrény abban pedig 3 lila foly.teli üveg és valami bio genyát ír ki rá!!!olyan lila mint itt a témaindító fölötta szemük!!!lehet még ezis segít,ugye bementem szembe voltak az üvegek.balra a padlótól a plafonigilyen kőhöz hasonlító rudak futnak azt azok a paflóban 3 felé elágaznak!!!!!És ott még van egy másik ajzó és amögött egy nő vagy férfi áll!!!REMÉLEM TUDSZ SEGÍTENI ELSŐPÁLYÁNAK A KÖZEPE kb!!!!!!
  • Shep
    #1365
    A nagy fegyverre gondolsz? Vagy nem is ott jársz? Ha nem akkor kicsit részletesebben, írdd le a probléma környezetét.
  • tomasz
    #1364
    Csá mindeninek!!!Mit kell csinálni a TARTUS LABORATORYban????amikor megkapom azt a bio gecit és nem tom mit kell csin:???
  • Evin
    #1363
    Leeöltöd innena lejátszót,feltelepíted, és a játék könyvtárában megkeresed a .bik kiterjesztésű fájlokat, amik a végigjátszások filmjeit tartalmazzák.
  • SecMan
    #1362
    Nah, végignyomtam!
    Remélem valaki még nézi ezt a fórumot és meg tudja mondani nekem hogy a 4. befejezést (templar) hogyan lehet előhozni?
    Mert amikor a Unatconál nekik akartam küldeni a cuccot akkor nem sikerült, mert valami olyasmit írt hogy Munich base offline...
  • SecMan
    #1361
    Ááá!! Nem találom az utat Cairoban! Az Archology 110-es szintjére kéne feljutnom! Korábban már jártam ott, de nem emléxem hogyan kerültem fel oda! Nem tudná valaki elmagyarázni?
  • SecMan
    #1360
    Tudnátok adni egy linket egy végigjátszáshoz?
    Mind1, hogy magyar vagy angol, bár magyar jobb lenne, ha van, de az angol is tökéletesen megfelelne!
    Előre is kösz!
  • janos666 #1359
    Most 56.72, régen 53.03 volt.
    Majd megnézem, pedig ez eddig a legjobb driver a 5x.xx-ből. (más programokhoz, szerintem)
  • rorr
    #1358
    valamit írtak az 5800 5900 5950-es fx hibákról nézz utána lehet ,hogy csak videokártyadriver sőt biztos!
  • hykao #1357
    A játék hivatalos oldaláról letölthető a teljes zenei anyag!
  • Rusy
    #1356
    Na felraktam a dvd-s változatot, már egy kicsit jobban megy meg alapból 1.2-es, de azért még én megvárom az új texture packot...
  • janos666 #1355
    Nem ez volt a baj.
    Install, patch, crack. Start és ugyanez. Semmi texturepack, csak a hivatalos 1.1 majd 1.2 patch és csak ezek után a #1341-ben is feltüntetett crack. És a töltőcsík halyett megint egy elmosódott kép és fagyás fogad.
    Régen ment a játék!
  • rorr
    #1354
    nem vagy lame csak ezt a javitgatást ugyanezen a topicban havonta egyszer elmagyarázom valakinek és jó lenne ha csak utána olvasnátok!jó játékot!
  • janos666 #1353
    NA így már jó!
    DE ne lámeroljatok engem, csak annyit kellett volna megsúgni, még az elején, hogy a textura packkal nem megy az 1.2!
  • IMYke2.0.0.0
    #1352
    Értem. Akkor a hozzászólásom módosítva:

    1. Deus Ex 2 install (full)
    2. Semmi crack!
    3. 1.02 (vagy 1.2) patch feltelepítése!
    4. Most crack!
    5. Játék indítása...

    Megsúgom, én anno nem használtam semmilyen graf módosítást...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • rorr
    #1351
    alergiás egyenlő allergiás
  • rorr
    #1350
    Imyke! az 1.2-es nem megy a textúra packkal sőt alergiás rá a ion stormos fiúk nem szivlelték a javítgatásokat úgy fagy vele ,hogy öröm? nézni!legalábbis az ismerőseim 95 százalékánál!!!
  • rorr
    #1349
    installálod javítod 1.2-esre (1.02) crack majd játszol !
    részletesen leírták ,hogy a textúra pack NEM megy az 1.2-es verzióval!keresgélj új textúra packot március8 utánit szerintem azzal már jó lesz!
  • IMYke2.0.0.0
    #1348
    1. Deus Ex 2 install (full)
    2. Semmi crack!
    3. 1.02 (vagy 1.2) patch feltelepítése!
    4. Semmi crack!
    5. A 2 db Textúra Csomag telepítése!
    6. Most crack!

    Ha ezek után sem megy, akkor szerintem felejtsd el ezt a Játékot...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • janos666 #1347
    Mert nem megy a játék!!
  • rorr
    #1346
    az 1.2 egyenlő az 1.02-vel csak valaki így valaki úgy jelöli!!!!a fasznak kell lamerkedni!
  • janos666 #1345
    Ó, most látom, hogy te az 1.02-t töltetted le velem, nem is az 1.2-t!
  • janos666 #1344
    Hol basztam el???
    Uninstall után feltelepítettem a játékot.(deviance-HDC verzió). Semmi crack. Felraktam az 1.1-es petchet, majd ismét semmi crack után az 1.2-t is. Ezután beinstaláltam az 55.4Mb-s textúrapackot.
    Elindítottam a játékot, be akartam tölteni egy mentést. Egy elmosódott 256 színű kép fogadott amiből kivehető volt, hogy a töltőcsík és a háttérkép akart lenni. Lefagyott a gép. Ezután új játékot próbáltam kezdeni, a videó lement utánna ugyanez.
  • janos666 #1343
    JA és mindkét textúra packot be kell tenni, vagy csak az újabbat? Vagy van esetleg 3.?
  • janos666 #1342
    Eh, pedig itt néztem, de a keresőjük nem dobta ki.
  • Seth
    #1341
    ittenvane
  • janos666 #1340
    De cracket nem nagyon találok, csak v1.1-hez.
  • janos666 #1339
    Kösz.
  • janos666 #1338
    Ezt kérdeztem, hogy az-e?
  • Seth
    #1337
    Jajj...hát az video..nem játék engine-es, még jó hogy jobb
  • janos666 #1335
    Na jó, de azért magához a játékhoz képest elég jó.
  • Seth
    #1334
    Hát nem egy nagy durranás az intro..nekem nem tetszett
  • janos666 #1333
    Én ugyanezt rontottam és ott abba is hagytam az egész játékot.
  • janos666 #1332
    Tényleg, mikor új játékot kezd az ember van egy szép kis videó amin összefoshatják magugat a grfikai effektmániások. Azt a videót a játékmotorral csinálták?
  • SecMan
    #1331
    Sziasztok!
    Most kezdtem el a Deus Ex 2-t és máris elkövettem egy kisebb hülyeséget, és nem tudom, hogy kezdjem-e újra.
    a helyzet a következő:
    Amikor a Tarsus-ból kell megszökni az elején, és benyomjuk az első augmenteket, utána kicsit később találtam egy illegális augmentet, viszont ekkor még nem tudtam, hogy ilyen kell a neural interface-hez, ezért nem azt ülettem be hanem egy másikat. Most Upper Seatle-ben vagyok, most kaptam küldetést a WTO-tól.
    Szóval, találhatok hamarosan újabb illegális aug-ot(ha igen akkor nagyjából hol?), vagy kezdjem újra az egészet?
  • Seth
    #1330
    Hát én nem vittem végig,de az angol leírásban ezt írják:
    (mondjuk nem tudtam hogy mettől meddig másoljam ki-remélem érthető lesz-)

    Once inside, approach the holocomm, and Saman will contact you. Its not really
    a message as much as bragging, but whatever; he'll get his. Leave the tent,
    and head to the other tunnel, above the tent. This will lead you to the
    VersaLife base that J.C. wants you to check out.

    |-----------------------------------------------------------------------------|
    | [5.4.2] Versalife Base |
    |-----------------------------------------------------------------------------|

    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    + This section covers the following areas: +
    + - Complex Exterior - Complex Interior - +
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

    You're going to have a tough fight ahead of you, as the Templars have taken
    control of the base. Luckily, they are normal Templars, so you won't have to
    contend with any of the power armors.

    Walk forward and head up the small ramp. You'll see a device here, which is
    the pilot beacon. Activate it, and it won't work. You now have a new mission,
    to restore power.
    Hát nemtom ez mennyire lesz elég.
  • mochee
    #1329
    Ne má lécci! ha nem szivjak itt a végén. Valaki segítsen pls.
  • mochee
    #1328
    ???
  • mochee
    #1327
    Csá!
    Anktartiszon vagyok, és el akarok onnan repülni, csak nem tudom hol van a Pilot Beacon. Valaki pls nagyon pontosan irja le hogy hol van, mert ezen szívok már egy csomó ideje. Nagyon megköszönném.
  • Zsoltee_a_bator
    #1326
    ha nem ertesz belole egy szot se, honnan tudod melyik figuranak milyen a karaktere? es hogy varod hogy befejezz egy kuldetest ha egyaltalan gozod sincs mit kell csinalnod? egyforma helyszinek?? hol lattal 2 hasonlot? bar meg gondolom elso palyan vagy.. nem mondom hogy tokeletes a jatek, az 1 tenyleg sokkal jobb volt, de erre sem mondhatni hogy tul rossz lenne. de Neked megis azt tanacsolom "torold a francba"