1526
  • hykao #1406
    INNEN a több mint 320 textúrát lecserélő nagy csomagot töltheted le.

    Itt pedig:
    John P. féle módosított textúrák (egyesével kell felrakni, nézd meg előbb őket, és amelyik tetszik...)

  • hykao #1405
    az elmosott alacsony minőségű textúrákat cserélik le nagyobb, jobb minőségűre.
    a különbség igencsak szembeszökő.
    mindjárt adok linkeket.
  • Bircsike
    #1404
    És ezek a textura packok mire jók???? Az elmosott textúrákat élesítik ki? Jól működnek? Honnan lehet őket leszedni?
  • mike369
    #1403
    van 1x az 50 megás, meg a John P-félék...
  • Zsoldos
    #1402
    tud vki uj textura packot a jatekhoz?
    elvileg jott ki tavasszal, de sehol nem lelem.
  • mike369
    #1401
    próbáltam, de ez független attól.
  • hykao #1400
    textúra pakkot próbáltad amúgy?
  • mike369
    #1399
    semmi változás!

    elindításnál minden ok, de ha beállítom a dolgokat és visszalépek a menübe, minden felirat a sarokba menekül. ha váltok egy felbontást pl., akkor rendeződik, de legközelebb ugyanez...
    a 3.6-os ati drivert meg valahogy nincs kedvem visszatenni...
  • hykao #1398
    próbáld a 3. lépést kihagyni!
  • mike369
    #1397
    Üdv!

    A következőt csinálom:
    1. Deus Ex 2 telepítése
    2. Semmi crack
    3. 1. patch telepítése
    4. Semmmi crack
    5. 2. patch telepítése
    6. crack
    7. Játék...jönne, de innentől a játékban az ÖSSZES felirat a képernyő bal felső sarkában jelenik meg, mintha nem lenne az ini-ben pozícionálva. Csakhogy én nem nyúltam még az inikhez...

    Most akkó emmegmiaszösz lehet???
  • Bircsike
    #1396
    Halihó! A Textúra packok mire jók? Élesebbé teszik az így is szar elmosott textúrákat? Mi a francnak kellett konzolra kihegyezni a játékot semmi értelme nem volt, most ezt jól elbasztá Warren Spectorék! Remélem majd a 3. rész sokkal jobb lesz!!!
  • janos666 #1395
    Nem igazán egyértelmű nekem ez a játék. Most végigmentem a "Heron's left apartments"-en, a fegyverraktárig, és végül bementem a templomba, kikapcsoltam a szikrázó generátort de semmi. Már mindenhova mentem ahova tudtam, de idegesítő hogy mindíg tölt 1 percig. Visszafele kéne menni, ki ebből az egész elégazó sikátorból??
  • _Atti_
    #1394
    ha esetleg vki tud linket kitömöritett változatról..az jó lenne de már megint felidegesitett..
  • _Atti_
    #1393
    a 2 es patch se birta sokáig.. az a szokásos 14% ál adta fel
  • _Atti_
    #1392
    m1_hub_penthouse.ibd nél megállt az 1.1 patch:!+!!!!!!
  • Rusy
    #1391
    nemtim nekem dvd-s...
    de valószínű az
  • _Atti_
    #1390
    DXIW_1.1_Patch
    dxiw_12_patch
    a két patchnek ez a fájlneve nem?
  • _Atti_
    #1389
    2 cds verzió...
    ok adok neki egy utsó lehetőséget..
    most ugyis windowst telepitettem:)
    tiszta lappal kezdek
  • Rusy
    #1388
    Nem dvd-s verzió? mer az alpból 1.2...
  • IMYke2.0.0.0
    #1387
    1. Deus Ex 2 telepítése
    2. Semmi crack
    3. 1. patch telepítése
    4. Semmmi crack
    5. 2. patch telepítése
    6. crack
    7. Játék.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • _Atti_
    #1386
    nem működik..lexarom..poedig igy akadozva jáchatatlan..
  • _Atti_
    #1385
    megpróbálom ugy hogy 1.1 utána 1.2
  • _Atti_
    #1384
    NEM MEGY FEL FEL EZ A KÖCSÖG 1.2 es patch.. 14% nál megáll(azt irja hogy megatlálta a régi fájlt de nem ua a tartalma..)..pedig nem crackeltem előttte meg semmi
  • IMYke2.0.0.0
    #1383
    Az az első részhez való! Nem ehhez!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • janos666 #1382
    Letöltöttem valami magyarosítást, de csak kis .hun fileokból áll. Hova kell őket berakni és mit kell még átírni?
  • hiba
    #1381
    dobd el (menubol is lehet)
  • Shep
    #1380
    van egy olyan lehetőség, hogy drop és azzal, nézdd meg a billentyűzet kiosztásnál, hogy mire van állítva. Kezedbe veszed az adott tárgyat és drop, ennyi,
  • Beer
    #1379
    Sziasztok!
    Valaki segítsen,ha egy dologra pl. fegyver nincs szükségem,hogyan szabadulhatok meg tőle???
    Pl. pisztolyból van 3 ,de elég lenne egy is.Így nem tudok újabb cuccokat pl. multitool felvenni!
  • tomasz
    #1378
    Shep adj egy E-mail címes és elküldöm a képet!!!
  • tomasz
    #1377
    de nem tom mert találtam egy csomót de nem tudtam kifényk.semmit cs a hátteremet megy mindent!!!neked nincs ilyen progid????
  • Random_
    #1376
    Irfanview is lop képet próbálj más képlopó progikat
    amúgy meg a print screen gomb is sokszor hatásos, de csak egy képet ment el és azt is a memóriába
  • tomasz
    #1375
    Na figyi nem tom,de nem tok ki venni belőle képet mert állándóan visszalép a gamesba!!!!És nem akarja lerakni kicsibe!!

  • tomasz
    #1374
    Figyi nekem ez Kurvára magas mit keressek és hol mert nekem ez ez nagyon full!!!Mert volt egy progim de letöröltem!!mert jó lenne ha pontosan tudnál egy ildal címet mondani!!!LÉtszi!!
  • tomasz
    #1373
    megpróbálom!!
  • Shep
    #1372
    pl frapsal tudsz keress rá
  • tomasz
    #1371
    Nem honnan lehet olyan progit leszedni amivel képet kitudok fényképezni!!!!Honnan tudog leszedni!!!
  • Shep
    #1370
    hú a fene, na tehát [kep] rányomsz, megadod az képek elérési útját és kész is, ja meg persze a mehetre nyomjál rá :)
  • Shep
    #1369
    vmi netes tárhelyre felnyomod a képet, aztán ha ez megvan, ahol beírod az üzeneteidet ott van a [kép] c\msy= arra r;nzomsy és megadod a képek helyét, így nincs szükséged html tudásra.
  • tomasz
    #1368
    Bocsi de hogyan lehet képet beszúrni???Mert nem nagyon tudok ilyesmit esetleg adsze egy címet hogy honnan lehet ilyen prgit leszedni azt max 5ig beszúrok!!Ha tudsz!!De keresek!!
  • Shep
    #1367
    hú, tudom hol tartasz, de nem ugrik be, hogy mit is csináltam ott, arra emlékszem, hogy egy helyen ki lehet mászni a medencáből vagy mi az, és hogy a tudósokat kell megmenteni, képet nem tudnál beszúrni kisebbeket vagy 3 at, hátha beugrik.