1526
  • soulhunter
    #1446
    nekem ezzel a játékkal 1 bajom van össz vissz...
    vagy multitool nincs,vagy lőszer...

    mivel elég kevés időm van jáccani,mégcsak most tartok az "iskola" résznél, ahol nemtom mit is kell csinálni,de beszéltem már a dagadt pacákkal,aki rám uszitotta a teljes őrséget :)))
    a másik alternativa szerint nem uszit rám senkit,de ugy meg nem tudom,merre is kell menni,vagy mit is kell csinálni...
    szal most kovájgok jobbra + ballra
  • hykao #1445
    nm
  • hykao #1444
    Ej, de nagy hülyeség ez a rejtett pálya lol... :)
  • rorr
    #1443
    köszönöm!!!
  • hykao #1442
    Ahogy Mike írta: mindhárom.
    Én mindhármat feltettem, mivel nemigen van átfedés, vagy csak minimálisan...
  • Shep
    #1441
    nekem működött. én mindegyik befejezést megcsináltam
  • mike369
    #1440
    mindet tedd fel, az a tuti!
    szóljatok, ha indul a fordítás!
  • Evin
    #1439
    Szerinted melyik a legjobb?
  • hykao #1438
    John P. féle
    DX 2 Rebirth
    Blumenkohl's Micro
  • rorr
    #1437
    honnan tölthetőek ezek a pakkok?
  • hykao #1436
    Működik! Most játszom a játékkal, már a végén járok, és a DVD verzióra rárakott textúra peccsekkel! Már három féle textúrapakk is van.

    @Shep: ezt a zászlós,wc-s rejtett pálya előhozást te ki is próbáltad, s előjött nálad? Mert nekem egyelőre nem akar előbújni... :)
  • Zsoldos
    #1435
    wandoo, suprnova
  • Amadeus
    #1434
    Sziasztok!

    Meg tudná nekem mondani vki hogy honnan lehetne letolteni a játékot?
  • hykao #1433
    Mike szokott lenni a koordinátor, legalábbis a Thief3 és a Doom3 esetében ő volt.
  • Evin
    #1432
    Eddig rendben van, de össze is kellen fogni. Kellene egy főember, aki intézné a dolgokat. Vagy van?
  • hykao #1431
    Mike is jelezte már korábban, hogy érdekelné a dolog, és szerintem még lennének páran...
  • Evin
    #1430
    Elkérhetném az össze anyagot a magyarításról, mert ha ti abbahagytátok, én folytatom, ha lesz rá időm.
  • LizardX
    #1429
    Emberek, ha valakinek megvan eredetiben a program, és már nem tart rá igényt, szívesen átveszem! A részletekről privátban, kössszzz...
  • rorr
    #1428
    mi kezdtük el a magyarítást 2003 végén, de aztán abbamaradt miután végigjátszottuk és rájöttünk ,hogy nyomába sem ér az elsőnek!így érdektelen dolognak kezdett tünni és szép lassan abbamaradt.....!
    ha valamiben tudok segíteni azért szívesen!
  • hykao #1427
    Még nem. Legalábbis nem tudni róla...
  • Tombi
    #1426
    KÉSZÜLT a játékhoz magyaritás ???

    pls, nagyon fontos lenne !!!!
  • hykao #1425
    Tűzfal blokkolta??? Ez igazán érdekes...
    Amúgy nem vesznek el a beállítások! A kimentésekben tárolódnak! Tehát betöltés után, már a saját beállításaid érvényesülnek.
  • asysoft
    #1424
    Na, megvan a probléma oka: a tűzfal blokkolta... Most viszont akadt egy újabb: kilépéskor mindig elfelejti az összes beállításomat(v1.1)
  • asysoft
    #1423
    Nemrég nyomtam végig a Deus Exet, így nagy hévvel vetettem magam a 2-re, de sajnos nem megy:( Miután kiválasztottam a karaktert, hallok egy windows-hangot, utána se kép, se hang. Kipróbáltam már simán, 1.1-el, 1.02-vel, textúracsomaggal illetve anélkül, de mindenhol ugyanez az eredmény. R8500LE-m van, Catalyst 4.7-el (4.6-al sem megy) Van valakinek ötlete, mi lehet a gond?
  • Shep
    #1422
    szerintem igen, de mérget nem vennék rá
  • Bircsike
    #1421
    Akkor most működik a DVD-s verzióval a textúrapack vagy nem? Aki tudja az légyszi írjon már! Köszi!
  • Shep
    #1420
    hát pedig én úgy tudtam, de mivel mikor én befejeztem a gamét uténna jött ki a patch így már nem próbáltam ki.
  • hykao #1419
    Keversz két dolgot! Az 1.2 peccsben nincs semmiféle textúramódosítás! Hogy is férne bele?!
    A DVD-s verzióban valóban jobb minőségű textúrák (és átvezetővideók) vannak, de korántsem olyan minőségűek, mint a rajongói textúracsomagokban!!!
    És az európai változat már tartalmazza az 1.2 peccs módosításait is.
  • Shep
    #1418
    1.2 es patchel szép textúrákat kapsz és nem kell a textúra pack hozzá, a petch meg ugye felmegy mind a dvd-s mind pedig a cd-s verzióra, de a dvd-s elvileg már alapból tartalmazza a javított grafikát
  • hykao #1417
    Nekem nincs meg egyik sem. Én a CD-s verziót néztem meg annó a textúra pakkal. Akkor még nem volt európai verzió...
  • Bircsike
    #1416
    Oké! Majd utánna nézek! De én úgy tudom a CD Galaxisban mindkét verzió kapható! Neked a CD-s van meg? Hány CD-s?
  • hykao #1415
    Amennyiben a "vegyem meg" idézőjelben van...mert itthon úgy tudom csak DVD-s verzió kapható...
    De én azt mondtam, tájékozódj előbb!
    Vedd a fáradtságot, és fusd át az oldalakon lévő infókat.
    Lehet, hogy rámegy a DVD-sre is, nem tudom.
    Csak azt tudom, hogy úgy rémlik valamelyik oldalon a 2 közül olvastam valamit az európai és amerikai verziók közötti különbségről. (mert ugye európában 1/4 évvel később jött ki, és eleve a peccselt verzió...)
  • Bircsike
    #1414
    Szóval azt mondod hogy ha biztosra akarok menni akkor inkább a CD-s változatot vegyem meg?
  • hykao #1413
    a multiplatform játékfejlesztés gyönyöreinek egyike a kis és rossz minőségű textúrák...

    a DVD verzió asszem az európai, ez nem teljesen olyan, mint a CD-s verzió.
    nem tudom, hogy erre fel lehet-e rakni a textúra módosításokat.
    mintha olvastam volna valamit ezzel kapcsolatban valamelyik textúramódosító oldalon.

    azt javaslom olvasd el az oldalakon lévő információkat, mielőtt cselekszel.
  • Bircsike
    #1412
    Basszus, de gyönyörűek lettek ezek a textúrák!!! És hibátlanul is működik? Miért nem lehetett az ionstormnak rögtön így csinálni? Azt hiszik hogy konzolra többen veszik meg. Én most fogom megvenni a DVD-s DX2-t ha megvan akkor márcsak fel kel tennem ezt a packot és kész? Vagy tegyem fel a patch-t is?
  • mike369
    #1411
    ok.
  • hykao #1410
    Szal először érdemes felrakni a nagy 55 megás packot, aztán kedvünkre csemegézhetünk John P. textúrái közül.
  • hykao #1409
    Nem lehet, hogy a thief 3 .ini buherálások valamilyen kavarnak be valamilyen módon?

    ha a thief3-at kivégezted, uninstalláltad maradékot kitörölted, majd akkor kéne megnézni, hátha jó lesz.
  • hykao #1408
    pl. ezt érdemes megnézni:
    KATT IDE!

    és ezt:
    KATT IDE IS!
  • mike369
    #1407
    ...de miért másznak nekem a szövegek a bal felső sahaharokbaaaaaa.....