1526
  • hykao #1486
    Abban nincsenek ilyen szintű árnyékolások...
  • lazadio
    #1485
    Na, így 4 hónap után :)
    Érdekes egy játék, a Riddick fullba sokkal jobban futott, pedig nem is egy kategória a kettő.
  • paralzsolt
    #1484
    1 gondom lenne felrakom a texture packokat, de a játékban minden beszélgetést el skippel pls help
  • Dodo55
    #1483
    Már megjavult a hang, viszont a DVD szar(az utóbbi időben az összes PC Guru DVD nagyon szar minőségű), és bizonyos fájlokat hibásan másol fel, és ezeknek a fájloknak az olvasásakor a gépem teljsesen meghülyül, látszólag semmilyen terhelés alatt nincs ilyenkor a gép, azonban a hdd led folyamatosan halványan ég, és közben 0.5 másodpercenként felvillan erősen, és ha bármilyen progit elindítok lefagy a windows felhasználói felülete, az internet adatforgalmam is megbénul. Aztán amikor egy idő múlva beolvasta a hibás fájlokat, akkor az indított programok elindulnak, és a windows is kiolvad. Ugyanezt csinálta pár régebbi PC Guru dvd is. Nagyon úgy tűnik, hogy amikor a hibás fájlokat akarja olvasni, akkor a windows az olvasást 100%-os prioritással csinálja, tehát olvasás közben más processnek nem ad engedélyt. Szóval valamit nagyon szarul csinálnak a dvd gyártásakor, mert a dvd olvasásnak nem szabadna 100%-os process prioritással mennie. És a legérdekesebb az, hogy a dvd-n lévő hibák nem akasztják meg a winchesterre másolást, hanem a hibák is felmásolódnak a winchesterre, ezért is van az, hogy a Deus Ex 2 winchesteren lévő fájljai kiválták azt a hibát, mint amikor a dvdről hibás adatokat olvas a gép.

    Szóval a PC Gurunak sürgősen le kéne váltania a dvd gyártó céget, mert a dvd hibás részeinek olvasásakor bekövetkező gépmeghülyülés teljesen kártékony program tüneteinek minősülnek. Tehát mondhatjuk azt is, hogy a dvd-ik hardveresen vírusosak. És nem csak az én géppemmel jelentkezek ezek a hibák.
  • tomee14
    #1482
    nekem is gurus version van de nekem van hang szal ne m tom mi lehet:S
  • Dodo55
    #1481
    Nincs hang. 1.2-es verzió. PC Guruhoz adták. A videoknak van hangjuk, de más hang nincs.
    OS: WinXp SP2
    DX: DX9c (4.09.0000.0904)
  • c115
    #1480
    csa nekem a deus ex 1 hez kéne no cd crack ha van küldjétek el léci kössz csa
  • via_mala
    #1479
    Már leszedtem a DXIW_Tweaker-t, ami az ini fájlokban próbál optimális beállítást elvégezni, de nem vagyok elégedett az eredménnyel. Lehet, hogy már nem annyira röcög az egér, de még távol áll a folyamatos mozgástól.

    Ezt a thief 3 faq-ot meg nem találom.
  • rorr
    #1478
    a thief 3 faq-ban nézz utána. a két játék ugyanazzal a motorral készült ott már javítottak a dolgon szerintem!
  • via_mala
    #1477
    Megnéztem, és az 1.2-es patch után már eleve MouseLagThreshold=0 volt a default.ini-ben.
    Ezt akármire állítottam ugyanúgy zötyögött az egér. Érdekes, hogy függőleges irányban még jobban érzékelhető a jelenség, mint vízszintes mozgatásnál.
  • via_mala
    #1476
    Köszönöm, kipróbálom.
  • rorr
    #1475
    Az egér laggelését a default.ini fileban át lehet nyomni (Mouselagtreshold=0
  • Evin
    #1474
    Kár. Remélem ezértegyszer megérünk egy fordítást.
  • hykao #1473
    Nem. Nemigen volt jelentkező.
  • Evin
    #1472
    Csináljátok a fordítást?
  • hykao #1471
    Hmm valami rémlik, hogy tipikus ez a dolog. Anno én is 9800pro-n nyomtam végig 1024x768, 4xAA, 8xAF, mindhárom textúrapakk felrakva, és elég jól ment, szerencsére nekem nem volt ilyen egér problémám.
    Kukkolj be a hivatalos fórumra, rémlik valami, hogy írnak ott megoldást, de van rá esély, hogy itt a topikban is volt már szó róla.
  • via_mala
    #1470
    A napokban próbáltam a játékot, ha jól emléxem 1.2-es patch-el. 2.8 GHz Northwood 1 GB ram és Radeon 9800 Pro-val 'röcög' a játék hiába veszek le minden élsimítást, bár szerintem ezzel a hardverrel maximális beállításokkal is simán mennie kellene.
    Ez azt jelenti, hogy ha mozgatom az egeret, akkor a mozgás olyan, mintha smirglipapíron húznék egy a görgős egeret (nekem optikai van), magyarul rángat, amitől viszont igen hamar megfájdul a fejem. Ha lassan mozgatom az egeret, akkor is ez a jelenség, hogy úgy ugrik a kép, mint az másodperc muató az órán, tehát egy bizonyos távolságon belül nem változik a kép, aztán hirtelen ugrik.

    Mit kell átállítani .ini-ben vagy akárhol, hogy élvezhető legyen a játék? Lehet, hogy az egér érzékenységét lehet/kell átállítani valahol?
  • mekszp
    #1469
    lesz magyarítás v nem?
  • hykao #1468
    Az csak egy része a szövegeknek. Mint alant írtam, a többi a hangokkal egy fájlban van.
  • mike369
    #1467
    mindenképpen lesz, csak per pillanat még a halasztgatás állapotában leledzik a projekt.
  • fonya
    #1466
    A gameben (telepítés után) találtam txt file-kat. Ezek lennének a feliratok? sajnos 190 db és elég sok szöveg...
    Majd nekiállunk fordítani.
  • hykao #1465
    Előbb-utóbb biztosan...
  • fonya
    #1464
    Hi!
    Kérdés, hogyan lehetne leszedni a feliratok szövegét, mert akkor inkább magam lefordítanám, de sajnos így elég nehéz játszani, hogy nem mindig értem a szöveget. Szerintetek lesz magyarosítás hozzá? Amúgy szerintem jó játék.
  • hykao #1463
    No! Szivar-ral folytatott - magyarítással kapcsolatos - beszélgetés során kiderült, hogy a DX2-nek ugyanolyan a text struktúrája, mint a Thief3-nak, és nagyon úgy tűnik, hogy a KGY féle TagEdit progival - a Thief3-hoz hasonlóan magyarítható a játék!!! az összes text-et úgy tűnik ki lehet exportálni (majd vissza) egy sima könnyen szerkeszthető text fájlba!
    Szal szabad a pálya! A technikai akadály elhárulni látszik!
    Úgyhogy már csak emberekre lenne szükség, akik érdeklődést tanúsítanak a téma iránt!

    (izgága, magányos farkas és/vagy falkába rendeződött "ifjú titánok" kíméljenek jeligére...:DDD)
  • Zsoldos
    #1462
    Olyan hely keves van a jatekban (talan 0), ahova csak egyfelekeppen lehet bemenni. Ebbol a szempontbol amugy a 2 kicsit tulmutat az elso reszen.
  • soulhunter
    #1461
    nahh,majd a nyáron... :)
  • soulhunter
    #1460
    jolvan na,már tudom merre kell menni,mivel méltoztattam a teljes "goal-listát" legörgetni,meg az infokat átolvasni...

    szotár nem kell,a szöveg ugyis adja magát 10-15 szó alapján...

    amugy az 1ben soha nem volt semmi bajom azzal,hogy hova hogyan kell eljutni / bejutni...
    nekiálltam,és vagy sikerült,vagy kerestem más utat...
    volt,hogy 4féle képpen jutottam be vhova,ahova elvileg csak 1 féle képpen lehet bemenni...

    ez a játék 1 kicsit elüt az 1től,ezért haragitok magamra mindenkit :DDD
    ettől függetlenül végülis tetszik,csak azé uncsi a számomra,mert ugyebár van,h 1-2 7ig nem tudok vele jáccani,aztán addigra elfelejtem,hogy is tovább,de ha lenne időm (napi 5-6 ora),akkor sztem tudnám folyamatosan nyomni hülyeségek nélkül,mert másnap azé még emléxek rá ált.,h mit is akartam előző nap,vagy hova is kell mennem...
  • hykao #1459
    LOL má'...vagy várd meg a magyarítást (ha lesz valaha...) vagy szótárazz vagy tanulj meg angolul valamennyire...illetve nem értem miért erőlteted ezt a játékot, ha számodra unalmas...má' bocs, de az általad leírt "játékmenet" elég mulatságosan hangzik... :)))
  • soulhunter
    #1458
    hááát...
    na lássuk csak...
    meglátok vkit,mexolitom...
    az elmondja az unalmas mondokáját,türelmesen megvárom,amikor épp olyanom van,majd megnézem,milyen "goal"-t ad a teljesitendő feladatok közé,ha nem értettem,mit is magyaráz...
    ha értem,akkor természetesen megyek arra,amerre mondta
    akkor akit ott találok,azt is kifaggatom,és az is ad ált. 1 kodot,vagy amit épp akar...

    aztán megyek tovább...
    de most fogalmam sincs,h megtaláltam a kicccsajt,merre menjek,ezért haragitottam magamra mindenkit,aminek az eredménye:
    elfogyott a lőszer,nincs multitool-om,stb stb :D

    még szerencse,hogy van mentésem ott,ahol kilépek a fal mögül a dirihez :)
  • Zsoldos
    #1457
    Igazabol attol lesz mas a jatek, ha mas stilusban jatszol. Ha maradsz a lovoldozos problemamegoldasnal akkor kb ugyanolyan lesz :) De ha ugyis az elso dolgod ha meghallasz egy szoveget, hogy racsapsz az enterre akkro ez nem a te jatekod sztem.
  • soulhunter
    #1456
    kicsikét nem olvastátok el...
    szal enterezek ész nélkül,de el is olvasom,mit és hol kell megtalálni,kül. honnan tudnám,ha vkit meg kell keresnem??? meg honnan tudnám,hogy felesleges az info? :)))
    azt is elolvasom,hol kell keresnem,de azért amikor aszongya,hogy keressem meg a kislányt a mittom én melyik elrejtett zegzugban, amit aztán 2 orányi mászkálás után találok meg,akkro már kicsit ideg vok...
    inkább magamra haragitok mindenkit,és leölök mindenkit,és ahol lőnek rám,ott még tutira nem voltam :DDD
    persze nem ez a játék lényege,de már idáig vok mindennel :D

    na mind1...
    megprobálom csajjal is az elejétől,állitolag akkor más lesz a story,mer állitolag más infokat fogok kapni a megkérdezettektől...
    na,erre leszek én kivi :)
  • Sadun Tryst
    #1455
    már nem kell help. megoldottam egymagam.
    1.2-es crack szar volt, így 1.1-es patch alatt működik a játék.
    a képet pedig egy driver reinstall megoldotta.
  • Sadun Tryst
    #1454
    hi all!

    lenne 1 problémám, gondolom már tudjátok mi :)
    igen, nem megy a gém.
    de az eddig felsorolt problémák közül nálam eddig 1 sem jelentkezett.
    nálam csak annyi a baj, h nincs kép.
    a telepítésre mellesleg már magamtól rájöttem (install, no crack, 1.2 patch, crack).
    na eddig minden ok. aztán jönnének a videok (gondolom)... de nincs kép, csak hang. (mellesleg a monitorom úgy jelez ilyenkor mintha kapcsolat sem lenne a géppel)
    kezdek kitérni a béketűrésemből, szal ha valaki valami alternatívát tudna a gondomra, azt megköszönném.
    (geforce fx5200-es videokarim van, utolsú forceware driverrel)
  • IMYke2.0.0.0
    #1453
    Úristen... akkor ne játssz vele!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • hykao #1452
    ehh...hát ne csak enterezzél, hanem olvasd el, hogy miről van szó...elhiszem, hogy uncsi, ha azt sem tudod mi történik körülötted...
  • soulhunter
    #1451
    köszi...

    amugy azért nem egyértelmű nekem a dolog,mert a mecset alján lévő gyengélkedőbe jutok vissza,miután innen elhuzok???
    csak azé kérdem,mer a küldik szerint kell csinálnom vmit a 107es szinten is,de igazábol nem ezzel van a bajom...

    a DX1-et végigvittem 2x :) másodszorra teljesen más volt,mert sehol nem ugy csináltam,nem azokat válaszoltam,amiket elsőre tettem :)

    na szal a bajom azzal van,h kiirja,h kit kell megkeresnem... te is irod,h ezt + azt keressem meg...
    de őszintén szolva az ugy tök uncsi,h megyek,aztán tölt fél percet,aztán ráenterezek mindenkire,akkor mindenki elmond vmit,ami vagy nem érdekel,vagy haszontalan,vagy reagálnom kell rá,stb,aztán megyek tovább,majd nem találom meg azt,akit meg kéne találni :)
  • hykao #1450
    Olyan feladat nincs a játékban, ahol mindenáron magadra kell haragítani valakit...haragudnak ők majd maguktól is, attól függően, hogy merre "hajlik a kezed"...

    Miután az igazgató rejtekajtaja mögötti járatokban ráleltél a két kislányra (az egyik megtalálása mellékfeladat is volt, amennyiben Kairóban meglátogattad a Nassif família lakhelyét) és rájöttél az igazgató titkára (hogy ő is egy "templomos"), nem érdemes itt még felfedni előtte, hogy tudod a titkát...(később amikor visszatérsz Kairóba, szintén a Nassif família oszlopos férfitagjától kapott mellékküldetés során lesz alkalmad elintézni a kacsafarokcopfos igazgatót -ha akarod...immáron csupán kettedmagával lesz...)
    Ha mindenkivel beszéltél a suliban, akkor lesz egy olyan mellékküldetésed is, hogy keresd fel Mina Ameer-t és családját, s közöld velük, hogy Mina felvételt nyert a Tarsus-ra...(őket a Mecset alagsorában lévő gyengélkedőn leled meg)

    Egyébként én akit lehetett életben hagytam a játék során, legfőképp kábító lövedékekre és a kábító droid biomodifikációmra támaszkodtam...

    Még mindig nem értem, hogy akadhatsz el...a feladatok között elég egyértelmű minden...mégha nem is értesz angolul, a helyek és a személyek neveiből egyértelmű, hogyan tovább...de ha mégsem, akkor alt+tab-bal bármikor válthatsz a játékból egy online vagy offline szótárra (van bőven ingyenes is), majd szintén alt+tab-bal vissza a játékba...

    Mindenesetre ha van még kérdésed, akkor tedd majd fel, válaszolok.
  • soulhunter
    #1449
    ja,amugy megszoktam nézni néha a feladatokat,de most olyan nem egyértelmű számomra,hogy mindenáron magamra kell-e haragitani az őrséget,vagy kivételesen meguszhatom be- és kimenetellel :)
  • soulhunter
    #1448
    valami iszonyu nagydarab kékcuccos emberre gondolok,amugy eddig a játékig azt hittem,h jo vagyok angolbol,mert nem volt gondom soha 1 játékban sem...

    most viszont...

    amugy ott tartok,ahol meg kellett keresni 1 kislányt,akit vmi iszonyu kis elrejtett teremben találtam meg... most mentem vissza az igazgatohoz,és ott elegyedtem vele beszédbe... viszont 3 tárral inkább az also szöveget választottam,mert ugyebár nem szeretnek tárakat szétdobálni azok,akiket lelövök :)
  • hykao #1447
    Hát talán oda kéne figyelni a történetre vagy ha már nem, akkor legalább meg kéne nézni a feladatok között, hogy mit kéne csinálni...nem? :)
    Dagadt pacák: az igazgatóra gondolsz?
    Egyáltalán hol vagy? Jól gondolom, hogy Kairóban vagy?