1526
  • MrSnake
    #664
    GeForce Mx440-esem van, nem lehet hogy DX8-as kártya kell
    neki?
  • galocza
    #663
    árust nem, de ahol én tartok, ahova nem juthatsz be mt nélkül ott találsz pótlást.
    ja, és mindig keress kerülő utat, hátha megúszod a mt használatot. ja és persze gyakori mentés: néha későn derül ki hogy volt jobb út.

    és még 1 hiányosság: mi az hogy nincs quicksave/load? a normál mentegetéshez/töltögetéshez kell vagy 10 másodperc az életemből...
  • MrSnake
    #662
    Igen felűlírta! Csak egy file volt nekem!
    Ion...exe !
    Csak fekete a kép meg egy átkozott homokóra !!! :(((
  • galocza
    #661
    ha szeretted az elsőt, tedd fel szvsz. 1 próbát megér. athlon 2000+, gf3, ini módosítás, ronda mint a bűn, de hangulatos szerintem.
  • Parasite
    #660
    Crack ejtsd. 'krekk' és így a helyes rag nem -ot, hanem -et. Cracket, crack-et.
  • Hmuda
    #659
    Egyetlen crack van hozzá, ha azzal nem indul akkor semmivel (biztos, hogy rendesen felraktad a törést?(.
  • MrSnake
    #658
    Valaki tudna küldeni egy crackot mert az enyémmel nem indul! :((
    Plíííííz!
    Köszi !! :))
  • Parasite
    #657
    najó...annyira azért mégsem...jópofa a fény-árnyék hatás, de azért nem példaértékű :)
  • Parasite
    #656
    Egyetértek
  • Hmuda
    #655
    Egyvalamit viszont mindenkinek el kell ismernie, akár tetszik akár nem:

    A hihetetlen hiányosságok, idegesítően leegyszerűsített játékmenet, néha béna grafika ellenére a fény-árnyék hatások példaértékűek (persze max grafikán főleg).
  • Parasite
    #654
    Az egész játék gáz. Nem tetszik egyáltalán. Én olyan játékot vártam (vagy jobbat) mint az 1, de ez még annak az árnyékát sem közelíti meg. Le is fogom törölni. Amúgy nálam is jól megy, csak az elején volt (számomra rejtélyes okokból) furcsa a cucc. 1024x768x32bit noFSAA, noALIAS, 3200+ AMD, 512Ram, ati9800
  • Hmuda
    #653
    Elég gáz, hogy egy fegyverre csak két extra mehet (nincs az, hogy a végletekik extrázom a pisztolyom mint a DX1-ben). :-(((
  • Parasite
    #652
    megnyomod "b", kiválasztok melyik részedre "tab" behelyezed "enter" amúgy elmondja a hologram...
  • Hmuda
    #651
    Most vagyok ott, hogy elmehetnék a városból, csak szeretném rendberakni az ügyesbajos dolgaimat. Viszont a WTO főnök megbízott, hogy szerezzem meg a VOX club bevételi papírjait, de ahhoz kellene Multitool, az meg már elfogyott. Nem tud vki egy árust?
  • Hmuda
    #650
    Te oda is figyelsz amit mondanak vagy csak mész az orrod után? Installáld a modokat. Pedig szerintem elég érthetően elmagyarázta a csaj.
  • grebber
    #649
    A laborban mit kell csinálni kiveszem a szekrényből a 3 flakont vagy mit de az ajtó nem nyilik Mit kell csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #648
    Na, azon a gépen elég gáz lenne, ha nem menne!
    Sosem lesz nekem olyan erős gépem...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #646
    Értem. A géped erősebb, mint az enyém ...

    AMD 1700+ (Palomino) [1466MHz - semmi tuning]
    512 MB RAM (2x 256MB 266MHz-es Samsung - semmi tuning)
    ATI BBA Radeon 9500 Pro 128MB (275/275 - semmi tuning)
    DirectX 9.0c (!) (semmi tuning )
    17" moncsi - 1024*768/32 - 85Hz (semmi tuning )

    S persze, nem fut a gépemen - mert még nincs is meg

    De olavsva mások gép-konfigjait, bizony, az enyémenk diavetítés lenne --->

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • grebber
    #645
    Ha hiszed ha nem AMD 2500+ Barton Radeon 9600Pro 128Mb (Ati Catalist 3.9)
    2x256Mb 333 DDR (dual).Aki nem hiszi hát ne higgye én látom magam elött!
  • IMYke2.0.0.0
    #644
    Milyen vassal nyomod? Erősen kiváncsivá tettél...
    Ha olvastad (volna) a többiek bizony bika géppel is szenvednek.
    A tied talán egy Silicon Graphics Munkaállomás?

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • grebber
    #643
    Na vérge megoldodott a problémám nem lép ki mostmár!Szerintem ellehet játszani vele bár én nem tudom milyen volt az 1!1024x768 32bit-en nyomom nekem nem akadt be még egyszer sem!
    Ja a laborban mit kell csinálni?
  • Parasite
    #642
    had copyzzam ezt ide (default.ini még mindig):

    ;dx2
    AmbientColor_R__d=32
    AmbientColor_G__d=32
    AmbientColor_B__d=32
    ;AmbientColor_R__d=0
    ;AmbientColor_G__d=255
    ;AmbientColor_B__d=0
    ;this FOV is for the HUD only. On the XBox, we need to keep all HUD elements within 10% of

    the edges.
    ;FOV__d=68 ;68 is good for the PC version
    FOV__d=61 -> ez a lényeg...namármost...ha a 68 az a pc-s verzióhoz jó, akkor miért az van érvénytelenné téve (;)??
  • galocza
    #641
    nincs hát. az ilyen jellegű játékokba (fps+++) pl szokás tenni egy training opciót, esetleg az első küldetés ilyen. nem mintha hiányzott volna, de ez eddig kötelezőnek tűnt. nem tudom, mik jönnek mostanában (nem amolyan majd1xmegjelenik dolgokra gondolok mint hl2), de úgy tűnik a fiúk be akartak előzni. és az a szánalmas, hogyha egy ütős game, egy klasszikus, egy dx-színvonalú kultjáték van a kezedben, akkor dobod piacra amikor akarod, akár a karácsonyi dömpingben.
    de ha tudod hogy gagyit csináltál, meg kell előznöd a konkurrenciát. itt úgy tűnik ez a helyzet...

    és atól félek, igen, álmodik a nyomorod. úgy látszik a sztárolt játékaikból lesznek a bukták, az alulpromocionált majdcsakleszvmibelőle projectekből (anachronox, dx) a kultjátékok.

    össze-vissza fogják paccsolgatni hogy elkerüljék a lincselést, de mind Kandurex írta, kutyából...

    viszont lehet engem is szidni, de - bár iszonyat ocsmány az én konfigomon - nekem átjön a dx hangulat 8))).
  • Hmuda
    #640
    Köszi, megvan amit kerestem, remélem javít kicsit rajta.
  • Hmuda
    #639
    Gratula, télleg nem semmi. :-)))

    Amúgy szerintem tényleg álmodik a nyomorod sajnos. :-(
  • galocza
    #638
    affene de lusta vagy. lásd kivel van dolgod: #440 8)
  • IMYke2.0.0.0
    #637
    Srácok. Esküszöm, én az összes hozzáészólást elolvastam - 636-ot (igen, tessék gratulálni! ) és az a véleményem:
    - ez a Játék még nincs kész!

    A 2004-es megjelenésre kiadják az IGAZI PC-s változatot - ez tuti... [Vagy csak aálmodik a nyomorom?]

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #636
    A 2004 márciusi európai megjelenésik kidobnak majd egy (vagy több) patch-et.
  • Parasite
    #635
    A default.ini tele van xbox beállításokkal...szerintem ez a játék egy-az-egyben át lett rakva xboxról...kb így futna ma egy xboxos játék pc-n egy emulátorral.
  • Kandurex
    #634
    kutyából nem lesz szalonna...vagy mi
  • Hmuda
    #633
    Na kicsit beleártottam magam a játékba. Hát csak annyit mondok, hogy sehol a DE feeling, de egy végigjátszást mindenképp megér.
  • Parasite
    #632
    Igen, igazából nem szaggat, csak az egér van "lemaradva" vagy valami ilyesmi...
  • Hmuda
    #631
    Most kipróbáltam max grafikán és hajszálpontosan ugyanúgy megy mint minimumon (felbontás továbbra is 640 maradt, most kipróbálom 1024-ben). Ebből azt vonom le, hogy igazából nem az optimalizációval van baj, hanem azzal, hogy a b*zi suxboksz átirat miatt nem voltak képesek rendes egérmozgást belerakni. Kimondottan siramas és elkeserítő, hogy képesek ekkora hibával kijönni a piacra.
  • Petyus_
    #630
    Sajnos nekem is ez a véleményem. =(

    Nem kellett volna a "szélesebb rétegek" felé nyitni szerintem.. így sem rossz játék, de tök átlagos.. a DX rajongók meg visszalépésnek érezhetik.

    Ez az első benyomás.. kap majd még egy esélyt valamikor.
  • Hmuda
    #629
    okés csekkolom, bár túl sok megleperést nem okozhat.
  • Hmuda
    #628
    Találtam egyet de az ott leírtak a fullra nem vonatkoznak (A PCGururs).
  • hykao #627
    Ahol a lebegő őrrobot van ott tekints föl az égre, és meglátod a gyönyörő kockacsillagokat.
  • Hmuda
    #626
    Szerencsére ott még nem tartok (nincs túl sok erőm annyit játszani, hogy kijussak a toronyból rendesen).
  • hykao #625
    Láttátok már az égbolt grafikáját?
    Komolyan mondom, hogy valamikor a Duke Nukem 3D idejében láttam utoljára ilyet!!!
  • Hmuda
    #624
    remélem...