1526
  • Braveheart
    #706
    Hát ha ezen szaggat akkor vagy programhibva vagy a játék szar, sztem utóbbi...
  • Hmuda
    #704
    Még a demóban se voltak ilyen szép bumpmappingek (falakon nem annyira, de a figura karján látszik).
  • Hmuda
    #703
    Nézegesd meg a karakter és a terep textúráinak részletességét. Meg fogsz lepődni.
  • Hmuda
    #702
    Nézd meg a régebbi endzsim vidiket. Meg fogszu lepődni. Csak gondolom a suxboksz nem bírta vassal. :PPP
  • gonosz
    #701
    nem ertem ezt a ket kepet.
    a full ugyan nincs meg de az "ez lett volna" resz egy az egyben igy van benne a demoban..
  • grebber
    #700
    Leszedtem a legujabb vga drivert!Ennyi!
  • IMYke2.0.0.0
    #699
    Egyik se állókép. Ez a baj.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • ReTeK
    #698
    Ez lett volna -- ezt kaptuk.
    Ez állókép -- ez meg q*rva darabos

  • hykao #697
    kimentésnél jegyzi meg a beállításokat, tehát amikor betöltessz egy kimentést, akkor már aktiválódnak a beállításaid!
  • Hmuda
    #695
    Olvasgattam a hivatalos forumot és szerencsére ott se voltak elragadtatva tőle (azért szerencsére, mert akkor legalább a hülye Spector is talán hajandó lesz felemelni a buksi fejét és tenni vmit a DX3 ügyében, hogy ne legyen ennyire elkurva). Mellesleg láttam oylan topicot, ahhol vmi lámer f*sz atz szorgalmazza, hogy csak suxkosz legyen a 3. rész. Normális az ilyen? Nem hiszem...
  • Jinchuu
    #694
    Hogy csináltad meg, hogy ne lépjen ki a game windows-ba? Mert nekem mindig visszalép töltés után és kicsit idegesítő, legalább azért még egy kicsit ki akartam próbálni. :D
  • Hmuda
    #693
    Az ilyeneket már rég kifosztottam. :-D
  • galocza
    #692
    affene. pedig most találtam neked egy könnyen elérhetőt: a coffeshop leülős részében az egyik könyvesasztalka alatt.
  • galocza
    #691
    csak én érzem úgy hogy kezdesz enyhülni? 8)
  • Hmuda
    #690
    MT problem: hát én utólag már hagytam a fenébe, úgyse volt rá túl sok szükségem (úgyis WTO küldi volt és én hithű Order tag vagyok).
  • Mr. Perfect
    #689
    Ez egyszerűen hihetetlen amit ezzel a játékkal csináltak. Az első screenshotok még így néztek ki. Ajánlom megnézni, különös tekintettel a falkon lévő bump mapping-re!!!
  • Mr. Perfect
    #688
    Ez tényleg nagyon súlyos az már egyszer biztos. Ezek után én már csak azt sajnálom aki pénzt adott ki ezért a játékért az előzetes infók meg screenshotok alapján :-)))))))))))))
  • hykao #687
    Ha még csak lövedékektől repülnének, az hagyján lenne, de - bazzeg - a földön természetellenesen kicsavarodott hullát megdobom mondjuk egy pohárral, vagy egy vödörrel, és ennek hatására 20 centit "előreugrik", vagy tekeredik-csavarodik még egyet.

    Mindeközben a nem hullák meg rezzenéstelenül, sziklaszilárdan állják, ha nekikvágok egy kerékgumit, vagy akár egy hordót, vagy egy súlyos söröscsapot. (ez utóbbi esetben fémes hangot hallatva pattan le az emberke mellkasáról, lehet, hogy az ürgének vastüdeje van?...)
  • hykao #686
    Ha növelnék a sebességet egy patch-el, és az ember leveszi a BLOOM effektet (ami egyébként engem a Prince of Persia SoT-nál látottakra emlékeztetett, szarabbul megvalósítva), a fény-árnyék hatások miatt a grafika még elfogadható lenne. (csak azok a szögletes kukák, kerekek, hordók ne lennének szem előtt)
  • hykao #685
    A sebességre, és a pöttyöződésekre gondoltam.

    Azt tudom, hogy a szögletes élekből és a csapnivalóan alacsony minőségű textúrákból nem lesz "kerek a világ".

    Bár, ha jobban belegondolok van ellenpélda, pl. a Half Life-nak az a patch-e, aminek a felrakása után jóval több poligonból álltak a karakterek.
    De hát az pár év múlva volt, és az Ion Storm nem egy Valve!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #684
    Ez a fizika dolog kaki... sosem szerettem. Már az Unreal 2-től gyűlölöm.
    A Max Payne 2-ben sem mutat jól - túl van játszva, s valóban, ahogy írod, mintha 0 kg súlyuk lenne, és tízmétereket kellene repülniük egy 9mm-es lövedéktől...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #683
    Ja...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #682
    Amúgy mi a véleményetek erről a ma agyon favorizált, már a Max Payne 2-nél is jelen lévő RONGYBABA FIZIKÁ-nak nevezett szösszenetről. Sőt ha jobban belegondolok már a Postal 2-nél is ott voltak a "kócbabák".

    Kicsit röhelyes szerintem, ahogy össze-vissza hajladoznak, röpködnek, mintha minden élőlénynek-tárgynak ugyanakkora lenne a súlya (szinte 0kg).
  • IMYke2.0.0.0
    #681
    Hykao!

    Akkor nézd meg a 2. honlapomon lévő "Érdekesség (Interest)" menü alatt a "DEUS EX 2: INVISIBLE WAR" oldalt!
    Ezt tényleg nem lehet javítani!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #680
    Az "Ez lett!" képen is látszik a BLOOM effekt!

    A poén az lenne, ha az "Ez volt betervezve" kép a valójában megjelent Xbox-os változatból lenne!
    De ha a tervezett PC-sből való, és így adták volna ki, akkor új mértékegység született volna a sebesség mérésére: FPM (frame per minutum)!!!
  • CarajoEsp
    #679
    Ide egy nyílt forráskód kéne vagy valami tervezőprogi és már állnék is neki a különböző töltények készítéséhez.
    Ez ott van elszarva ,hogy te mint Játékos nem tudsz alakítani a Gamen.:(
    Pedig ,de jó lenne ha én tudnék implantokat írni:(
  • hykao #678
    Azért ez szerintem túlzás!

    Ha kijön egy patch, ami rendberakja a sebesség-képi problémákat, és az ember leküzdi a DE 1 utáni, 2 résszel kapcsolatos ellenérzéseit (konzolosodás, szögletes felületek, játékmenet hibák, stb.), akkor rájön, hogy a sok szarság ellenére, ez még mindíg egy egyedi játék ma a piacon!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #677
    És akkor 2 rettenetet mutatok be:
    Ez volt betervezve
    Ez lett!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #676
    Semmiség. Két újjal gépelek, tehát még lassú is vagyok...

    Ezt sasoljátok meg: angol topic - ha még nem láttátok. A fószer a Doom 3 spekuláris fényvisszaverődéseiről ír, melyek a DX2:IW-ben már megjelentek... lásd a képeken!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • CarajoEsp
    #675
    Azért fura ,hogy Nforceon a Terminator 3:War of the Machines 4.4-en áll. Ez pedig6.4-en.
    Egyik játék se egy Hl, de ez szerintem a T3-alatt van jóval. Nem sokkal szebb ,viszomt olyan lassú mint a karóbahúzás:D
  • CarajoEsp
    #674
    Aha. Köszönöm!!!!
    Huhhh neked ez nagyon gyorsan megy.
  • IMYke2.0.0.0
    #673
    "Hölgyeim és uraim, ez történik akkor, amikor megpróbálnak egy PC Játékot folytatni, ami tonnányi új tulajdonságot tartalmaz, és azt xbox-ra adják ki, PC verzióval utólag. Lehetetlen volt mindent, amit gyűlölök benne beletenni ebbe a rövid ismertetőbe, tehát egyszerűen összefoglalom:

    A konzolok iránt gyűlöletem közismert, de ezen túlmenően: ez egy született rossz játék, aminek nem lett volna szabad napvilágot látnia. Semmilyen javítás nem segít rajta, ez CSAK rossz marad."

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • CarajoEsp
    #672
    Most Kotortam 8órán át egyfolytában ,légyszi valaki fordítsa le mert ma már elegem van az Amcsi szövegből:D
  • IMYke2.0.0.0
    #671
    Aki tud angolul ezt érteni fogja:

    "Ladies and gentlemen, this is what happens when you try to create a sequel for a great PC game, that featured tons of innovative new features, as an xbox title with a PC version as an afterthought. It would be impossible for me to cram every possible thing i hate about this game into this small review, so I'm going to simply conclude with this:

    My hatred of consoles is well known, but this is beyond that: This is just an inherently bad game that should never have seen the light of day. No patch will fix this game, its just THAT bad."

    (Idézet az IsoNews-on lévő review-ból - kiemelném az UTOLSÓ mondatot, mert sajna igaz lesz...!)

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #670
    Az, hogy kóser volt, egy dolog. De nem tudhatod, mennyivel kóserebb lett volna Savage kártyával! (Mert neked nem ilyen volt)
    Nekem abban az időben egy Savage4-esem volt (majd lecseréltem Savage2000-re), így MeTal-lal futtattam, de mivel olvastam a D3d és az OpenGl mizériáról (a MeTal-ról persze nem írtak, mert Nvidia akkor már vitte a prímet, illetve a Savage kártyák nem voltak túl népszerűek a különböző konstrukciós hibák és a driver problémák miatt - mint régen az ATI esetében...) megnéztem D3d és openGl módokban is (ekkor még nem volt béta patch sem).
    Hidd el a különbség óriási volt, mind a sebesség, mind pedig a látvány tekintetében (a MeTal előnyére)!
  • galocza
    #669
    na megint elbaxtam fórumozással meg hasonlókkal 4 órát az életemből ahelyett hogy dxiwoztam volna...
    jóccakát gyerekek, búcsúzik a félszemes mára 8)
  • galocza
    #668
    nincs bloom, mégis 640x480ban játszom az alább írt konfiggal. nekem mondjuk nem fáj, ha a játék jó...
    dx1et meg voodoo3000rel nyomtam és azzal kóser volt (amúgy 2000es mint maga a játék).
  • hykao #667
    Aki azt írja, hogy nála nem szaggat a játék, annak biztos, hogy be van pipálva a BLOOM effekt!
    DE!!! szedd csak ki a pipát, és majd meglátjuk, hogy szaggat-e?
    Mert BLOOM nélkül a legszebb (legélesebb) a grafika!!!

    Gyorsítási tipp: kapcsolgasd a multisamplinget 1x-6x ide oda, és csodák csodája: kevésbé fog szaggatni!!!


    Amúgy meg: ne felejtsük el, hogy annak idején amikor kijött a Deus Ex, ugyanígy dobták piacra.
    Bizony iszonyatosan szaggatott DirectX és OpenGl esetén, és akkor még nem volt FSAA, meg ANISOTROPIC FILTERING, amit lejjebb véve még elfutott volna!!!
    Csak a gyorsan kiadott sokáig !!!béta!!! patch enyhített a problémán.

    Viszont a Savage (s3) kártyatulajok jól jártak: az első rész motorja (unreal) támogatta - a már említett D3d és OpenGl mellett - az S3 saját MeTal névre hallgató api-ját, amivel az akkor még úttörő s3tc textúratömörítő eljárásnak köszönhetően a legszebb volt a játék, megfelelő sebesség mellett. s3tc-vel közelről is: a fáknak erezete volt, a falnak, kőnek, fémnek, földnek mintázata.

    Ebből a mizériából mondjuk azok, akik később játszottak a játékkal kimaradtak, mert az utánakövetkező videokártyák már átvették az s3 s3tc textúratömörítő technológiáját, így már D3d alatt is működtek az előbb említett effektek, és a későbbi patch telepítésével már gyors volt a játék.
  • Bandew
    #666
    SÁTÁN
  • hykao #665
    De, Geforce4mx-en nem indul el, mert az még ugye dx7-es cucc.