1526
  • Hmuda
    #751
    Amúgy kinek hogy tetszik az új logóm?
  • hykao #750
    Igen, összeségében talán jó lesz.
    Csakhát nehéz megemészteni a sok tekintetben történt visszaesést (még a grafika egyes összetevőiben is) az első részhez képest!!!
  • Hmuda
    #749
    Amúgy egyre jobban kezd tetszeni (bár azért a hiányosságok még mindig megbocsáthatatlanok). Minden minimiumon van, kivéve az árnyékokat és a kari kidolgozottságot és egész szépen elfutkos mostmár, de még mindig auto aimet kell használni, mert az egérkezelés borzalmas (hiába vettel le nullára az ini-ben a lagot).
  • hykao #747
    ok
  • Hmuda
    #746
    Mondom, hogy hagyjátok. Szépen megunja és abbahagyja.
  • zoli80
    #745
    mi alapján gondolod hogy ez mindenkire igaz hulegyerek?és ha igy van mi közöd hozzá?
    itt sok embernek családja,gyerekei vannak!
    és ha nettfuggo az is jobb mint ha ilyen lófaszjóska lenne mint te!
  • Hmuda
    #744
    Szálljatok már le róla, majdcsak megunja.
  • hykao #743
    És van, aki nem küzd olyan komoly személyiségproblémákkal, mint te...
  • Sharinghan
    #742
    Van akinek nem csak ebből áll az egész élete!!
  • Hmuda
    #741
    Jó ötlet. Akár el is húzhatsz a f*szba. :-)))
    Micsoda egy lángész... :PPP
  • Sharinghan
    #740
    Tisztelet a kivételnek!
  • Sharinghan
    #739
    Minek járassam folyamatosan a pofámat fölöslegesen ,mint ti net-buzi vesztes hülyegyerekek!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #738
    Megelőztél...


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Hmuda
    #737
    Ezt már nem akartam a szemére vetni. :DDD
  • Kandurex
    #736
    Látjuk, látjuk, bereggelted magad egy hónapja, kemény 30 hozzászólással...így se sokra vesznek
  • Hmuda
    #735
    Na így már más. Bár ez nem teszi semmiséé a hülye beszólásaid.
  • Sharinghan
    #734
    Itt vagyok ! És biztosíthatlak nem most reg-eltem! (Csak lusta voltam bejelentkezni)! Erre mit lépsz! Szóbaállsz már velem !
  • Hmuda
    #733
    Majd ha képes lesz túllépni a gyerekes hülyeségein és hajlandó lesz idetolni arany pofiját regges névvel, akkor kellene szóbaállni vele.
  • Hmuda
    #732
    Tulajdonképpen minek pazaroljuk az energiát erre az unreges gyíkra?
  • hykao #731
    Nem a személytelenségeddel van a baj, sokkal inkább a stílusoddal, amit így ismeretlenül megengedsz magadnak!
  • IMYke2.0.0.0
    #730


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #727
    Lőttél magadnak egy öngólt, csak gratulálni tudok!

    Háromszor erősebb gépeken, sokkal hozzáértőbb emberekkel elöttük is szaggat, rút a DeusEx 2!
    Hja, lehet, hogy Te a DeusEx 1-el játszol?????
    Hoppppá, lehet, hogy neked meg van már a DeusEx 3?
    Netán neked Silicon Graphics (14 processzoros) munkaállomásod van, 14 GB memóriával, Quadro FX-el?
    Mert talán akkor mehet minden maxon szaggatás nélkül...

    Szerintem erősen árnyékra ugrottál


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #726
    Akkor elég sokan vagyunk itt hülyék, sőt az egész világon!

    De azért jó, hogy vannak ilyen nemesszívű nagy tanítók, akik tökélet helyesírással, bájos stílussal, és cseppet sem lekezelően varázsolnak itt, a cyberspace homályába burkolózva!

    Örülök, hogy a barátodnak tartassz és felvilágosítassz olyan dolgokról amiről nég csak sejtésem sem volt.

    Ne haragudj, de én nem tudtam, hogy a kép homályosítása szebbé teszi a látványt. De igazad lehet, hisz a tv-n nézve egy játékot szintén mosottabbak az élek, majd kipróbálom egy régi félbevágott focilabda képcsöves tv-n is, azon biztos még mosottabb, tehát szebb lesz...
  • zoli80
    #725
    nem lehet hogy xbox emulátorral inditottad?
  • zoli80
    #724
    pihizz szerintem,nincs sok beallitási lehetöség és nem a gépekkel van a gondd!ugy szar ahogy van!
    ha neked ok akkor mákod van baze.jo páran nyomjuk sokkal jobb géppel mint amilyen neked van és fura hogy mindenkinél szar.hmm...
  • Hmuda
    #722
    Nem, ugyanaz a bár ott is benne van, csak hát ami a régebbi képen van grafika, sokkal jobbnak tűnik mint a mostani.
  • galocza
    #721
    és főleg nem mernének megjelenni a játék megvásárlói előtt személyesen. cafatokra tépné őket a csőcselékké degradálódott tisztes gamer közösség 8).
  • ReTeK
    #720
    "XP 1500+ Gef 4 Ti 4200 64mega 256 mega memoria full graf 800x600 akadásmentesen (minden high -on)!"

    érdekes ugyanez a gép, igaz XP2,5+ és szaggat
  • galocza
    #719
    különben is egy morrowind-fan ne morogjon: nekem a megjelenés után 1 évvel lett olyan konfigom (akkor lett megfizethető), amivel játszható volt (még tesóm sokkal bikább gépén is szaggatott).
    8)
  • ReTeK
    #718
    nem vagy egyedül, pl. nekem is teccik, hangulatos
    az engin programozói biztos nem mernének indulni egy "64K DEMO" versenyen
  • galocza
    #717
    a biomod menüben tudod őket installálni (nálam b). mivel ezek legális modok, piros helyre nem tudod őket berakni. addig nem tudsz továbbmenni, amíg be nem pakoltad őket.
  • grebber
    #716
    Mit kell csinálni a laborban felvettem a szekrényből a 3 boiakármit de nem tudom mit kell csinálni !HELP!
  • gonosz
    #715
    ha akarod felteszem megint a demot es nyomok vele egy screenshotot milyen.
  • gonosz
    #714
    ugy erted a veglegesben nincs benne az a resz ami a demoban? nekem a demo eleg hasonlo volt az elso kephez, es bump is volt minden falon. bar en az ini file-t en nem babraltam, nem lehet hogy leugyeskedtetek par effektet? ;)
  • Hmuda
    #713
    Kezdek én is ezen a véleményen lenni. Igazából a fény-árnyék hatások ragadtak meg, márcsak emiatt is végigviszem. Még arra is képes voltam, hogy újrakezdjem a küldik miatt. Ez nagy szó... :-)
  • galocza
    #712
    én játszottam a dx-szel (asszem 5x vittem végig, ami azt illeti egy szerény 100k-s leírást is gyártottam hozzá - hű de ráértem valaha) és be kell valljam, egyre jobban tetszik ez is... le lehet köpni (csak azt próbáljátok meg), meg lehet kövezni (akkor már inkább azt), de nekem ez igenis egy deusex játék, deusex világban.
    sajnálom, hogy le lett butítva az xbox miatt, haragszom az idióta gépigény miatt én is és persze sok minden más hülyeség miatt (főhős, menük stb), de maga a játékmenet tetszik. az ng dalok meg kifejezetten toplistásak 8)
  • hykao #711
    Azt írtam, hogy két ember vonaglik. Egyébként képletesen írtam, de tényleg csak két ember vonaglik (fent), a többiek csak ácsorognak, és vagy a személyzet tagjai vagy katonák!!!

    Amúgy meg vedd már ki a pipát a BLOOM négyzetéből, és meglátjuk hogy szalad a gépeden minden max-on...
  • Hmuda
    #710
    De nagy vkinek az arca! Játszottál a DX1-el? Ha nem akkor majd azután nyilatkozz... :PPP
  • Kandurex
    #709
    Szúrj már be képeket, erről az überfasza grafikáról...
  • Hmuda
    #707
    Szokj hozzá. Úgy szar a gém, ahogy van.