1526
  • janos666 #1165
    Az jó, akkor szedjem le hozzá ezt a texture packot is?
  • hykao #1164
    de inkább a #1094-esben lévőt töltsd le, mert az az újabb 55megás!
  • hykao #1163
    igen, és igen
  • janos666 #1162
    Na, ez egy a játékhoz teljesen tudatlan ember kérdése:
    Most ez a "Deus ex invisble war" a Deus ex 2??
    És ez a texture pack a #1040-nél ehhez az invisible war-hoz való?
  • d1g1t4l sp00k
    #1161
    előbb működjön ez,aztán jöhet a folytatás :)
  • grebber
    #1160
    Most nem azé mondom de lehetne ennek foyltatása felturbozott grafikával!!!!!
  • d1g1t4l sp00k
    #1159
    "győrben vagy környékén " ???
    az yóóó :) nem is tudtam,h ennyi győri van a forumban :D

    más:
    amugy a gépem nem kevés neki,mert ha tetszik ha nem,1ik haveromnál a config a kövi:
    AMD Athlon 1,2 GHz,ATI 8500,256 MB SDRAM, az enyémnél 1-el régebbi driver... (ezt is én vittem neki,mer nincs netje)
    a poén: neki ugyan szaggat rendesen,de LEGALÁBB MŰKÖDIK!!!
    alaplap ugyanaz,csak neki 30 GB-s,nekem meg 60 GB-s vinyom van. na,akkor bárkinek bármi 5let arra,h mégis mijjarák baja van a játéknak pont az én gépemmel,ha 1 rosszabb konfig alatt bezzeg műxik???
  • rorr
    #1158
    nem tudok sajnos nekem is másolt van de müködik rendesen 2.03-as verzióra javítva egész szuper xp alatt is!maga a játék már a kiadó (electronic arts)honlapján sincs már sajnos!!!ha győrben vagy környékén élsz megbeszéljük!
  • Rusy
    #1157
    :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #1156
    ""...de MINT MINDEN OPRENDSZER esetében, jobb, ha több (még hatszor többet is meg tud enni!).""

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Rusy
    #1155
    128 ram? xp-nek?
    arra elég hogy a rendszer fusson, max egy aknakeresőt lehet elindítani, ha már jáccani akarsz...
  • IMYke2.0.0.0
    #1154
    Valóban kevés neki a géped. :((((((

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • d1g1t4l sp00k
    #1153
    még a játék miatt vettem ATI kártyát (pixer shader 1.1 -es hibaüzenetnél bepöccentem,és képes voltam adosságokba verni magam),és a hivatalos honlaprol szedtem le az XP-s CATALYST drivert,amit a képernyő konfigban "CATALYST 04.2" és "Csomag változata: 7.981-040127m-013420C" -vel ir ki
    a fájl neve,amit leszedtem: catalyst-7-981-040127m-013420c.exe

    ujabbat még nem találtam :)
    amugy minden totál minimumra van állitva (kár,h nincs safe mode,mint ahogy az UT bácsinál mexokhattuk) :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #1152
    "...de MINT MINDEN OPRENDSZER esetében, jobb, ha több (még hatszor többet is meg tud enni!)."

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • M.A.D.
    #1151
    Hmm...128MB rammal? Nálam ki van iktatva otthon sokminden (MisterXP thanks), mivel nincs hálom, és így is 80MB-ot húz le. Ennél lejjebb nem lehet menni.
    Amúgy, én nagyon a driverre gondolok, hogy régi, 3.8 vagy régibb.
  • IMYke2.0.0.0
    #1150
    Codec packnak köze sincs a játékhoz.
    Ha ATI a kártya, akkor ajánlott mindig a legújabb (kicsit bugmentesítettebb) verzió használata.
    XP jól érzi magát 128 MB RAM-al is, de MINT MINDEN OPRENDSZER esetében, jobb, ha több (még hatszor többet is meg tud enni!).
    A Játékhoz ajánlott a "clean" install, 1.01 patch + a textúra (55MB-os) pack.
    Ha ezek után is szarakodik, akkor jegeld a dolgot a következő hardware upgrade-ig, vagy a március-áprilisban érkező, valszeg 1.02-re tuningolt EU-verziót!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • M.A.D.
    #1149
    1. Ati driver melyik verzió? Mert, nem mindegy ám, ha régi..akkor az is lehet.
    2. 384MB RAM...hát karcsú egy kicsit,ha XP az oprendszer!
    3. Indíts úgy a konfigot, hogy minimális a beállítás. Ha, úgy is kivág akkor video v. audio codec hiba lehet.
    Elsőre ennyi.
  • hykao #1148
    persze, hogy a 2-höz
  • tibor16
    #1147
    Érdekes, nekem nincs ilyen gond, P4 2,4 512RAM, Radeon 8500. és itt elsősorban a video kártyára gondoltam. Amúgy elvesztettem a fonalat, hogy mit kell a játékban csinálni, ez a qrvq sok szöveg. Félbehagyom, megvárom a fordítást, úgyhogy hajrá rorr. Mellesleg az IMYke linkjén levő textura pack a Deus Ex 2 höz van? -mer valamiért az egyre gondoltam.
  • hykao #1146
    a #1094-ben IMYke által megadott link, él és az 55megás.
    Ha nem jól jön le, akkor nálad van a hiba!!!
    Próbáld meg letöltésvezérlővel (előtte töröld ki a picsába a rossz fájlt)

    Nem tudom miért lép ki nálad, de másnál is volt ilyen, és korábban volt is róla szó itt.

    A BLOOM (szépség) effekt, egyfajta tündöklő homályosítás szerűség (csakhogy ami jól állt a PoP Sands of Time-ban, az szerintem faszság ebben a játékban, hisz itt épp nem szépnek kell lennie a helyszíneknek).

    Valószínűleg nem a BLOOM bepipálása, vagy kipipálása miatt engedett tovább, egyszerűen csak épp olyanja volt a programnak...

    Ha nem sikerül dűlőre jutnod, akkor várd meg az európai kiadást, elméletileg márciusban jön...
    ...és azt nyilatkozták, hogy szebb, stabilabb, gyorsabb lesz, mint az észak-amerikai (erősen bétagyanús!!!) verzió.
  • d1g1t4l sp00k
    #1145
    még mindig kilépked!
    légyszi segitsetek!!!
  • d1g1t4l sp00k
    #1144
    nos,elég sokat olvastam vissza,és több problémám is van
    konfig: AMD Athlon 1 GHz,ATI Radeon 9200SE, 384 MB RAM

    1: láttam már ezt a kérdést,de nagyon elsiklottatok felette,és nem ugy nézett ki,mint akik válaszolni akartok rá,ugyhogy megkérdezem ismét
    DX2 + patch 1.1 + crack
    MIÉRT van az,hogy beszálltam a liftbe,és kilépett?
    aztán kiszedtem a pipát a bloom elől (lehet h az én szemem rossz,de semmi változást nem vettem észre,nem ugy,mint ti) :),szal kiszedtem a bloom-ot,és továbbengedett...
    aztán a legnagyobb riadokészültségben felkaptam 1 stukkert, majd lelőttem az 1ik őrt :) és nekiálltam kosarazni :)
    majd vissza a lifthez,és bla bla a csajjal,és be a liftbe
    töltés
    homokora megjelent
    windows kép (ami még futott,az mind látszott)
    fekete kép
    homokora
    winFOSba kilép

    és azért kérdezem ezt ismét,mert SEHOL NEM TALÁLTAM RÁ MAGYARÁZATOT,ÉS SENKI NEM TUD SEGITENI!!! MIÉRT LÉP KI ÁLLANDOAN??? miért nem enged tovább,akármit is állitok a beállitásoknál?

    2: be tudnátok vágni nekem 1 olyan textura pack linket,ami műxik is? mer a 33 MB-s az 404-es,az 55 MB-s meg 33 MB-vel le is jön,csakhát "incorrect packet size" szöveggel nem hajlando települni,és sehol nem találtam olyan linket,ami müködne,vagy legalább letölthető lenne!

    előre is köszi a segitségeket!
  • insp
    #1143
    valahol? :D
  • insp
    #1142
    Eredetiben nem tudsz valahol. Nekem kellene egy!
  • rorr
    #1141
    én már maradok a system shock 2-nél!az kurva jó kis game volt!ahoz is lehet javított textúrákat letöltögetni!!!
  • Zsoltee_a_bator
    #1140
    azert eleg brutal tulzasokba estek, lehet a dx2 nem a legszebb, de a dx1 sehol sincs hozza kepest (gfx teren). poli szempontbol is a toredeke, dx1 texturak pedig 256x256-osak, amellett eleg keves fajta van.
  • Rusy
    #1139
    Sajnálom én is de azért nem olyan rossz, várom az europai kiadást, asszem mire meglesz a magyarítás, addigra elfogadhatóan fog menni pl. shep konfigján...
  • Shep
    #1138
    a leves helyett lehet más is, úgyis tudjátok miről van szó
  • Shep
    #1137
    Hát az igaz, de az az akkori kelereon 300A-n meg TNT-n mediumban 640-ben élvezhetően futott, de ez meg egy elég jóna mondható gépen is szarul megy, hát erre szokták, azt mondani, hogy **** van a levesben.
  • Shep
    #1136
    Hát a Halo is elég szarul lett átírva, nem is igazán szép, de ettől azért még a régi configommal is jobban ment 1024-ben, ezen meg még nem néztem, de gondolom, lenne némi javulás.

    Na akkor neki is állok leszenvedni azt az 55 Mb-ot
  • M.A.D.
    #1135
    na, hétvégén a bloom effektet, vagy mit kivettem (a pipát), úgy már jó a textúra. Majdenm olyan már, mint az első rész, persze az 1 hónappal ezelőtti texture pack 32MB install után.
  • rorr
    #1134
    Mi magyarítjuk de sajnos rengeteg a szöveg és lassan halad, ráadásul vannak emberek akiknek elküldtük a szövegadagot és azóta se kép se hang:(((( !Nem (csak) rajtam múlik sajnos! En is úgy szálltam be a dologba!Idáig Én fordítottam a legtöbbet!Remélem a többiek is észbekapnak!!!Ha valamit tudok a fordításról jelzem!Sajnos maga a játék így két végigjátszás után sem az igazi a dx1 nagyságrendekkel jobb volt!Bár a maga idejében az sem futott olyan gyorsan az akkori konfigokon sem!Kiváncsian várjuk a thief3-at!Bár ugyanez a motor Xboxon biztosan kurva jó lesz pc-n meg marad játékélménynek az első két rész!!!
  • hykao #1133
    "Itt maga a motor van szarul megírva!": illetve szarul átportolva!!!

    Szerintem kurva égő, hogy a rohadt Xbox-ról (ezért van az alacsonyabb textúra minőség) képtelenek voltak normális PC portot csinálni!!!
  • hykao #1132
    Nem nagyon.
    Itt maga a motor van szarul megírva!
    A videokártyák (legalább 128mb ram) elbírnak jobb minőségű textúrákat is.
  • hykao #1131
    Állítólag az európai kiadás más lesz, mint az észak-amerikai...
    Kiváncsi leszek...
    Mondjuk így már megkaptam a választ az értetlenségemre, mert korábban nekem magas volt, hogy Európában miért csak március környékén jön ki...
  • Shep
    #1130
    Ja ez a textura pack mégtovább csökkenti az amúgy sem magas fps számot?
  • Shep
    #1129
    Az még, hagyján de tegnap feltettem, mondom elkezdek játszani vele, de mikor a 3200+ 512RAM 9700PRO 1024-ben a szobában ahol kezdek akárhova állítom a grafikot nem megy 25 felé az fps /patch fent van/akkor besokaltam levettem 800x600 ra ott már jó volt az fps, de hát azért ne kelljen már egy ilyen géppel 800x600 ban játszani, szóval töröltem, és várom a következő patchat, meg úgy 5 évet, hogy majd az akkori gépen jól fusson, igaz a grafika addigra már jócskán elavult lesz, de hát vmit. vmiért.
  • tibor16
    #1128
    Háát, eddig a kütyük használata volt az amiért nem uninstalláltam a progit. Bizony rendesen láccik a régebben elkezdett fejlesztés. Csúnya textúra, a figurák szögletesek, állnak mint a faszent, vagy értelmetlenül mászkálnak stb. Ellenpélda pl a Mafia. 2 éve csinálták, mégis a szereplők beszélgetnek, kocsit javítanak, cigiznek, támaszkodnak a falnak stb.. pedig 2 éve jelent meg. A XIII-asról már ne is beszéljek. olyan a DeusEx2 mintha visszaléptem volna vagy 5 évet. Sajnálom, többre lenne érdemes a game.
  • Rusy
    #1127
    Ha elmész a játékmagyarítást tudtok e topicba visszaolvasol valahol ottvan de nemtom pontosan...
  • Zsoltee_a_bator
    #1126
    varnod mindenkepp erdemes mert jon az europai verzio.