34
  • CoW
    #34
    hollehet letolteni a Serious Samet????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • #20
    Erdemes neten kiprobalni a Cooperative modot, halal jo :)
  • Raven
    #17
    Háát, úgy négy pályán át még izgalmas volt, de aztán kezdtem unni. A Nukemes poénkodás jól sikerült, de kicsit fárasztott, amikor a semmiből hatezredszer is előkerült az a csonti, amiből másfél másodperce csináltam barkóbát...

    A bikucik viszont teccettek, hehe...
    (A grafikája egyébként állat)
  • kowajano
    #14
    grafika nagyon ott van télleg szépen néz ki. Nekem föleg a lens flare effekt tetszett a legjobban. Ahogy szembe süt a nap full jo. Meg a texturák is nagyon szépek. Gépigény is van azért föleg amikor jön vagy 1000 db csontváz lo vagy mi akkor aztán megérzi a gép :) . Hogy van e értelem a játékba az más tászta de a grafika kárpotol egy kicsit
  • Dikkma
    #9
    Guruban tényleg volt ilyesmi : " mintha a készítők el akartak volna készíteni egy nagyon jó játékot is az engine mellé, aztán mintha elfogyott volna az idő, és kiadták félkészen"
    Valami ilyesmire emlékszem.
  • AnarchoiD
    #7
    Veres henteles, ez a SA.. nagyon bejon de utan gyorsan el kell felejteni ;)
  • Dikkma
    #6
    Anisotropic... :))
  • Spy
    #5
    Ja de azé a képeket nézve van egy kis Half-Life érzetem
  • Anee
    #4
    Na a grafika szerintem 5*ot érdemelt volna...Antrostopic filterrel meg mindennel beszarás milyen szép!
    Tehát inkább jáccok 800*600ban Quality graffal mint 1024*768ban normalon
    Jha meg hogy homályosak a textúrák hát az se igaz teljesen.....
    Ami azt illeti én serious szinten nyomom s halálos....
    Leköt mindenkit szerintem...s azt mondják az eredeti is vagy csak 5000lesz
  • Dikkma
    #3
    Van benne minden, de mégsem érzem, hogy lopás lenne.
    Engine : fejlett, mindent tud, gyors, a textúrák érdesek még közelről is, environment és bump mapping, ívelt-felületek, stb. És egy gyengébb videókártyán is remekül megy.
    Szörnyek: egyedieknek is mondhatjuk őket. Nem a legjobban kidolgozottak, de jól meg vannak csinálva, és mafla sok fajta van. Létszámuk meg király :))
    Környezet: hatalmas területek, és igényes belső terek.
    Játékmenet: BUUUMMMM a fejbe stílus.
    Doomból: szörnyek, fegyverek.
    Quake: a skeleton-szörny.
    Duke Nukem : a poénok.
    (pl. Indiana Jones dallam fütyörészése, meg amikor a 2. pályán az első bomba-man jön ("ÁÁÁÁ!") )
    Szóval, 4 csillag megvan mindenképpen.
  • Pali
    #2
    Szerintem királyul lehet benne mészárolni. Nem egy igazán agyas game, de látványos, és jó humorérzékkel állították benne össze az ellenséges csapatok hullámait. Mint egy igazi hullámzás: levegőt sem kapsz. Mindenképp érdemes kipróbálni.
  • Spy
    #1
    Nem nagy szám.Én a SoF2 várom.Remélem télen megjelenik