200
Használja valaki ezt a programot?
  • akyyy
    #200
    minek válaszoslz több hónapso kommentre? inkább bekéne ezt zárni.
  • itamragy
    #199
    elbirja a géped?
  • GoLLeO
    #198
    Sziasztok!
    Következő lenne a problémám, remélem valaki tud valami okosat mondani!
    Na szóval telepítettem az új msn-t, de nem maradtak meg az ismerőseim... Mondom, akkor felveszem újból őket, de nem sikerül... Nem is kapják meg az értesítőt, hogy felvettem őket, a partnerlistán sincsenek kint. Aztán később bejelentkezek, ugyanaz a helyzet, azt írja hogy nincsenek elemek a partnerlistán...
    Már többször újratelepítettem, különböző oldalakról is leszedtem, de mindig ugyanaz a gond! Valaki találkozott már ilyennel?
  • kvarcusz
    #197
    már próbáltam, és ez a legfurább... amikor azt telepítem, ugyan azt írja ki hogy a Windows Live Suite nem lett telepítve.. amikor pont azt akarom felrakni!!
  • itamragy
    #196
    A következő program nem lett telepítve:Windows Live Suite.kiis irta hogy mi nincs telepitve nem?
    telepisd fel ezt:Windows Live Suite.
  • kvarcusz
    #195
    már próbáltam... letörlöm, aztán pedig a telepítésnél:"Probléma merült fel a telepítés során. A következő program nem lett telepítve:Windows Live Suite. Rendszerhiba részletei Kód:0x8000ffff Leírás: Katasztrofális hiba" és nem engedi felrakni...
  • itamragy
    #194
    szed le az egész msn-t és rakd fell ujra
  • kvarcusz
    #193
    Sziasztok!
    akadt egy kis bajom az MSN-emmel...az a baj,hogy véletlenül kitöröltem a Windows Live Suite mappát, és így ugye nem is ment az MSN-em...aztán egy másik gépről felrippeltem, és azóta jól megy, de nem engedi telepíteni, és semmi kiegészítőt nem enged hozzá felrakni, mert mindig azt írja ki hogy : "Probléma merült fel a telepítés során. A következő program nem lett telepítve:Windows Live Suite. Rendszerhiba részletei Kód:0x8000ffff Leírás: Katasztrofális hiba" ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
  • scarabeus86
    #192
    Elolvastam az erről szóló cikket. Regeditben megcsináltam, én tényleg normálisan tudok képet küldeni, de a partnerem ha küld akkor ugyanúgy megossza. Nem lehet valahogy kilőni azt is anélkül, hogy a partner is szerkessze a registryt?link
  • Orionk
    #191
    ez engem is érdekelne
  • scarabeus86
    #190
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy az új 2009-es msn-be hogy lehet letiltani a képmegosztást, az lenne a jó nekem, ha csak simán átküldené a képeket mint a régebbi msn-eknél, nem pedig a beszélgetőablakban jelenítené meg alapból! Valaki tud erre megoldást?
  • itamragy
    #189
    vlk tud msn kod tőrő programot
    ?
  • hungary27
    #188
    nekem is ez van:S
  • Divizio88
    #187
    Hello !
    Segitsegeteek kernem...
    Telepitettem uj windows-t es azota valahogy nem
    sikerul fel tennem az msn :-??? nem tudom miert...
    Probaltam a 6-7-8-9 egyiksem megy minidg ker plus ha le toltom
    a plust akkor azt mondja h telepitsem vissza az msn ami a gepen van
    de a gepen nincs nah remelem ertettek valamit:-s segitsetek plsss
  • Apocalipto
    #186
    Úgy, hogy megkérdezed tőle
  • tommyqa
    #185
    Sziasztok!

    Ha valaki felvesz msn-re, és nem tudom, hogy ki az, ki lehet valahogy deríteni, hogy kicsoda? Valahogy ip-jét megtudni, és az alapján vagy valami ilyesmi? Minden megoldás érdekel. Tud valaki segíteni? Fontos lenne. Köszönöm!
  • Narandil
    #184
    Üdv!

    Meglehet valahogy oldani, hogy az elmentett beszélgetésekben a smile-kat is "kirajzolja", ne pedig csak az írásjeleket mutassa? Régebben sikerült valahogy előhoznom, de most nem megy. Valaki tud segíteni?
  • melindax
    #183
    Sziasztok! olyan kérdésem lenne. Hogy van 1 ileltő aki valszeg teljesen letörölt, mert azt irja mindenüt h "nem szerepelek már a listáján" ez ok eddig. Viszont a hotmail cimlistában mert partnereknél ugyanugy fennvann.. szal nem értem. onnan nem törlődik ki ha kiiktatják az embert?:) és anyni kérdésem lenne, h. hasonlóan mint pl tiltás esetében. ha ő törölt de nálam még fennvan, és elvileg az ő hotmail fiokjában még benne vok. akkor lát engem bármiko, vagy már tutira nem?? köszönöm!!!
  • proof18
    #182
    Hello!
    Probléma merült fel az msn-emnél tegnap óta. Megváltoztattam a bejelentkezési e-mail címem freemail-esről lajt.hu-sra, érkezett is megerősítő mail, a partnereim átjöttek, de sajnos mindhez nem elérhető van írva! úgy tudom, kb 1 óra kell, hogy átváltódjanak a partnereim elérhetővé és az új címem jelenjen meg nálam is, de ennek már közel 1 napja! Ha valakinek van ötlete hogy mit tehetnék, az szóljon(pm vagy itt a fórumban)!
    Előre is köszönöm!
  • guzmi
    #181
    Hello kellene egy kis segítség mert elfelejtettem az msn jelszavam mert már nagyon régóta auto connecttelek és teljesen ki ment a fejemből. Ez még nem lenne akkora gond csakhogy a titkos kérdésemre a válaszra se emlékszem:P
  • Rotcsa
    #180
    Na neee! Akkor ezt most meg....tam?

    Amúgy tényleg van olyan rajta, aki törölt! Tehát nem tudom...
  • Apocalipto
    #179
    Az ilyen oldalak max msn account lopásra jók, semmi másra
  • Rotcsa
    #178
    Sziasztok!
    Találtam egy oldalt, ahol elvileg megkaphatjátok azok listáját, akik msnről töröltek, vagy tiltottak.
    http://www.youareblocked.com/

    Ez az. Ismeri valaki? Aki igen, az léci mondja már meg, hogy mennyi idő elteltével jelzi a program, hogy valaki tiltott? Én poénból kipróbáltam és már vagy fél óra eltelt, de a letiltó címe még nincs ott. Köszi.
  • slisz
    #177
    sziasztok.

    Vásároltam egy linksys wifi routert és az msn-t nem akarja kiengedni. Tud valaki segíteni, hogy milyen portot kellene beállítani mert nem tudom hogy az msn milyen portot(kat) használ.
    előre is köszi!
  • amdopteron
    #176
    hello egy olyan kérdés szeretnék felteni hogy pl irok vkinek na már most van a neme xy és a végére oda irja üzenete azt hogy lehetne meg csinálni hogy ne látszódjon
  • bakter24
    #175
    Most találtam egy oldalt, innen lehet letölteni 3D hangulatjeleket is, meg mindenféle cuccokat, skineket, ilyesmit

    http://msn-fanatic.extra.hu/

    Remélem tudtam segíteni!
  • patrik162
    #174
    cső mindenkinek
  • Gabi1983
    #173
    Nem tudjátok hogyan lehet 3d hangulatjelet letölteni?
  • thomasthomas
    #172
    hi! vki már el tudta tüntetni az msn plust(hogy mér akarom azt itt nem mondom) akkor az most segítsen:
    nem engedi mert azt irja hogy ezt a windows használja...valszeg vhova a rendszerfájlok közé betelepedett és ezért nem engedi........ha vki a az msn plsát törölte már le akkor az feltétlenül segítsen...HELP...elöre is kösz aki tudja
  • mortal
    #171
    Van egy kis problémám! Szeretnék webkamerázni a fényképezőgéppel, de semmi pénzért nem jön össze. Összegyűjtöttem egy csomó fényképezőt, és nem akarja felismerni az msn, mint webkamera. Valamit még be kell állítani? Vagy nem mindegyik fényképezővel lehet webkamerázni. Ha lehet, akkor msn-en, vagy e-mailben válaszoljatok ([email protected]).
  • dini16
    #170
    Szevasztok
    Szóval hiába írom be a névjegykártyába a címet a telószámokat, nekem kijelzi de a partnereknek nem.
    Szal mi lehet a bibi?
  • ngcsnet
    #169
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075637734
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075637734
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075637734
  • greco
    #168
    Ok! Ezt én is sejtettem,de egy kicsit részletesebb útmutatásra gondoltam.
    Azért kösz!
  • Gport
    #167
    msn fiókot, a www.msn.com on, vagy a program letakarítsával lehet, ha hotmailes postafiókod van a hotmailnál, vagy az msn.com
  • greco
    #166
    MSN fiókot hogy lehet törölni?
  • Csaba
    #165
    Én megoldottam jó parasztos módszerrel, magyarán letöröltem a könyvtárát.:-) Meg úgy is próbáltam, hogy a windows összetevőknél eltávolítottam. Msconfigból is kiszedtem az induló programok közül.
  • Wacak
    #164
    Monoton!

    Szedd a a netről a MessengerDisable.exe programot, amivel az XP-ben lévő messenger programot le lehet szedni.
  • exwiller
    #163
    Sziasztok. Tört professional xp, msn messenger kérte, hogy telepítsük a 7.0 verziót, erre helpctrl.exe probléma (bár lehet, hogy nincs összefüggés), folyamatosan megnyitja minden program helpjét amire rákattintok, aztán egy idő után abbahagyja, de ha ki akarom kapcsolni a helpeket, újra nyitja. Egyszer már volt egy ilyen problémám, de nem emlékszem hogyan oldottam meg. Próbáltam visszaállítani a rendszert előző pontokra, de nem jött be. Rákerestem a helpctrl.exe fájlokra, ezeket lomtárba raktam, de ekkor meg kiírta, hogy ezeket nem találja és még rosszabb lett mint volt, mert így nem tudtam bezárni sem a hibaüzenetet. Ha újraindítom egész addig nincs probléma, míg valamelyik programot el nem indítom. Megoldás?
  • Monoton
    #162
    Valaki tudja hogyan lehet eltüntetni a WINDOWS MESSENGER-t?

  • pistikem1
    #161
    sziasztok !!
    Én megprobolok megosztani veletek.
    itt van a talált honlap
    http://www.agilemobile.com/downloads.html
    jo szorakozást