130
Nem ismertek valamilyen jó kis Verekedős játékot PC-re?
  • Sickness
    #130
    nemtom
  • punisher92
    #129
    hogy kell a Mortal 4-be beállítani a kombinációkat??
  • zsotesz
    #128
    le lehet győzni, annyi az egész, hogy amikor már nincs életereje,akkor nyomni kell rá egy supermove-ot. Ahova telepítetted a játékot kell lennie egy autopatcher.exe file-nak azt indítsd el, utána nem fog kilépni.
  • RYAN MCKEAN
    #127
    GTA:VICE CITY!!!
  • zaki
    #126
    nem állítólag, hanem biztos nincs működő ps2 emulátor
  • ricsi1
    #125
    az omf:battelgrounds-ban az american open-en a főgeci legyőzhető?nálam mindig újratöltődik az élete egy idő után meg kilép
  • BADE
    #124
    A K-1 World Grand Prix nem jelenet meg PC-re?
    PS2-re leszedtem,de állítólag nincs működő(fake mindegyik) emulátor hozzá:((
  • zsotesz
    #123
    Killer Instict 1 és 2 a király. Miért nem lett harmadik rész? Egyébként ha verekedős játékra vágytok az OMF Battlegrounds már beszerezhető. Nem egy nagy durranás, sőt lehetne jobb is de verekedős.
  • zsotesz
    #122
    pc-re dragonballos játék tul.képpen nincs, ami van az rpg makerrel készül, de az nem az igazi. Viszont kazaa-val lehet találni. Nekem a Final Bout van meg, ez ps1-es verzió, emulátorral műkszik.
  • Csaba
    #120
    Már miért lenne szar a mortal kombat 4?
    Nekem viszont pont a tekken-félék nem jönnek be...
  • N.E.O.!!!
    #118
    PC-re csak szarok jönnek de rendesen(mármint verekedős játékokból) és azok is csak ritkán.

    PL2-re Virtua fighter 4 meg Tekken 4(na ezek már...)

    PC-re mortal kombat 4 meg streetfighter(mind a 2 szar)

    Ennyi a választék szal. ha verekedni akartok egy jót vegyetek konzolt mert PC-re manapság csak FPS-t TPS-t meg RTS-t gyártanak +némi sport és kész.
  • [HUN]PAStheLoD
    #117
    nekem megvan CD-n :))

    a mortal combatból melyik a legújabb PC-re?
    Meg ilyenek hogy DaoC ??
  • shaba23 #116
    :)
  • Balo
    #115
    DRAGON BALL: MUHAHAHA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Mepe
    #113
    Köszi ceno-unreg!
  • Ramore
    #112
    Tud valaki Virtua Fighter 2-höz elérést, vagy látott valahol a neten linket?
  • cenobite
    #111
    Meg még volt olyan verekedős is pc-re, hogy X-Men: Children of the atom, aztán Iron&Blood... Hmmm...most hirtelen ez a 2 jut az agyamba.
  • cenobite
    #110
    Jaja! Nagyon sokat nyomtam vele anno. Csak valaki benyelte a cd-met amin ez volt. Nem lehet valahonnan letölteni?
  • Mepe
    #107
    Oksa, kössz szépen.
    És a Dead or Alive Extreme Beach Valley Ball-ról tudtok valamit? Még tavaly olvastam, hogy jan. 1-jén jelenik meg... nemtom volt-e csúsztatás...kint van már?
  • cenobite
    #106
    A Mortal már asszem kint van Box-ra (Abból gondolom hogy PS2-n már van).
  • Mepe
    #105
    Sziasztok!
    Hát nekem a DoA3 tetszik a legjobban, de ha már kipróbáltam a Soul Calibur2-t, akkor lehet hogy arra teszem a voksom:)
    Nem tudnátok +mondani, hogy a Soul Calibur2 és a Mortal5 +jelent-e már Xbox,ra? vagy ha még nem akkor mikor fognak?
    Köszike
  • ember
    #104
    mortal 5 konzolokra van/lesz
  • CHEAPBOY
    #103
    Killer, Mortal, stb.
  • Csaba
    #102
    Gyerekek, a Mortal Kombat és 1-2 pankrációs proginál nincs jobb verekedős progi...
    A Mortalnak az összes része hozott valami újítást, és ezek miiind tök jók voltak! A 3 például tökre felgyorsult a jó kis kombókkal, amik nem voltak túlbonyolítva (a killer instict-tel ellentétben...), így játszható volt.
    Tegnap pl. nosztalgiából végignyomtam az 1-et a p4-es gépemen. Tök jó volt. Visszamentem az időben 10 évet, és még a kombinációkra is emlékeztem.:-))
    Nekem maximálisan bejött a Mortal 4 is.:-)
    Tényleg, lesz valamikor mortal 5 is?????
    A street fighter meg snes emulátoron megy, elég jól, az sem rossz játék...
  • magyar ember 2
    #97
    Akkor mar inkabb az International Karate C64en, de nem biztos hogy nincs annal is regebbi. :)
  • hen-tes
    #95
    FAKKI !!!!!
    ez a z f vs W fagyik !
    jáccom
    és kb 10 perc után meghalik létezni !
  • Unknow
    #94
    A Street Fighter SOKKAL előbb volt mint a Mortal Kombat:)Ezt leszámítva egyet értek veled.A Mortal Kombat stílust teremtett.Itt jelentek meg a kivégzések.Az egyéni küzdő stílussal rendelkező harcosok akiknek szinte már személyiségük volt.A Street Fighterben viszont eléggé megegyeztek a harcosoknak a stílusai.Ebből kifolyólag kiegyenlítettek voltak a küzdelmek.A Mortalban viszont ha valaki megtanult egy karakterrel nagyon pöpecül mindent akkor a kezdőknek még esélye sem volt.A SF-ben viszont kezdő,profi szinte egyre ment. Szvsz Mortal Kombat a legjobb... Ja és én veled ellentétben ide sorolom a 3-at is mivel az a pergősebb játékmenet nekem nagyon hiányzott a régi részekből amit abban megtaláltam:)

    Mostani legjobb verekedős játék talán a Soul Calibur2...bár én a voksomat még is csak a TTT-nél esetleg a Tekken4-nél tenném le:)
  • hen-tes
    #91
    nem mutatna vki egy két képet erről a zfájgter vs wördről ??
  • hen-tes
    #90
    honnét jön ez ?
    a holdról ??
    áá
    onnan gyorsabb lenne !
    a MARS-ról !:-D
  • hen-tes
    #89
    ebbe a kazaaba lehet fojtatni a letöltést ?
  • hen-tes
    #88
    JEEE !
    MEGVAN VÉGRE :DD
  • hen-tes
    #87
    de csak három videot talál !!!!
    akor mit kel tenni ?
  • Csudri #86
    GC-ről nem lesz mert az senkit sem érdekel, PS2-t meg tud egy mai pc emulálni, talán majd 5 év múlva, de addigra, már az sem fog érdekelni senkit! Úgyhogy ennyi
  • Csudri #85
    win2k-n nem tudom hogy fut-e, nekem XP alatt nem ment, de ME alatt simán ment!
  • BlaBlus
    #84
    :) Hat igen, de engem erdekel ha mas platformra is van, ugy is lesz minden platformrol emulator PC -re :))
  • Maxxx
    #83
    ( tartsa )
  • Maxxx
    #82
    re...

    ...bazzz ez a fórum arról indult, hogy milyen normális/jó verekedős található PC-re, már ha van/lesz !!!

    Nem hogy ez a legjobb, így, meg úgy hozza apuci ezt meg azt a konzolra...

    Tehát, ha tudtok vlmi infót yóó PC-s !! verekedősről, írjátok pls...

    Ebben az 1 műfajban sajna csak már elég régieket tudok (mortal, street..), újakat vlmiért nem nyomják, pedig TUTI lenne nagy közönsége a jóknak...
    Amit én tudok esetleg pc-re mostani szemmel is, azok a neogeos emulátorok, de többet alig tudok sajna felsorolni...

    Amit én is láttam/játszottam/irígylek az a doa3 xbox-on... ilyen tarolna simán pc-n, és sztem simán meg is lehetne csinálni, csak vlmiért (ezzel adják el a konzolokat? ;) ...

    nah, tehát, ha csak vlki tud vlmi infót/reménykeltőt a leírtakkal kapcsolatban, ne nagyon tarcsa vissza pls... ;) (én csak ezt a stílust irígylem konzoltól, minden más SZTEM jobban kijön pc-n...(FPS!, rts, autós, logika, bármi)

    nah csak ennyi a SZEMÉLYES vélemény ;)
  • BlaBlus
    #81
    Jott... Eloszor a KaZAa 2.02 vel probalkoztam (akkor meg nem olvastam a #76 uzit) hat eleg szar volt, lejott 70Mb azan elorol kezdte...
  • BlaBlus
    #80
    Mar jon le a "Z fighters vs The World", igaz a remhir, hogy nem fog elindulni Win2k -n?
  • BlaBlus
    #79
    Konzolra hozza? Vagy van mar emu amivel ezeket meg lehet nezni?