8396
  • nwn1
    #8276
    Lost Dales szerver[szin]

    [list]
    [*]hétköznap 17:00 órától
    [*]hétvégén 14:00 órától
    [/list]

    [szin=blue]never.dlinkddns.com:5121


    Hakok letölthetőek: [link=http://lostdales.atw.hu/]Lost Dales Fórum[/link]

    vagy a régi helyről is: [link=http://nordock.atw.hu/]http://nordock.atw.hu[/link]


    Utoljára szerkesztette: nwn1, 2015.05.03. 01:18:05
  • nwn1
    #8275
    Szívesen.
    Mivel dicsérted, ma én is belenézek.
  • Atisz #8274
    Köszönöm, hogy utánanéztél és közben nekem is sikerült rájönnöm, hogy a Pirates of the Sword Coast pont "nem fért bele" a Kingmaker kiadásba, így már nem is fáj érte annyira a szívem (ahogy hallottam a Kingmaker és a többi említett modul nem valami nagy szám).
    A Pirates of the Sword Coast viszont mind történetét, mind megvalósítását tekintve nagyon jó. Megpróbálom majd letölteni.
  • nwn1
    #8273
    Kicsit utána néztem, sajnos az én Kingmaker-em, nem a Te Kingmaker-ed... de 'Google a barátod...' találtam ezt: piratesoftheswordcoast_installer.exe
    Utoljára szerkesztette: nwn1, 2015.04.30. 19:56:49
  • nwn1
    #8272
    Nekem megvan a cucc, de úgy látszik egy régebbi kiadás lehet, mert csak a Kingmaker, a ShadowGuard és a Witch's Wake modulokat telepíti, a Kard Part Kalózait nem. Bevallom, nem ismerem egyik kiegészítőt sem, mert, megkaptam, belenéztem, nem tetszett, elraktam. Ha ez az amire gondoltál, akkor szívesen segítek.
  • Atisz #8271
    Tudja valaki honnan lehet letölteni a Kingmaker/Diamond Edition extráit (nem az 1.69-es patch-re gondolva itt)?
    Nekem a Platinum Edition van meg, ami csak a SOU és a HOTU hivatalos kiegészítőket tartalmazza és a Kingmaker nem is a címadó modul, hanem a Pirates of the Sword Coast nevű sztori miatt érdekelne, amiről nagyon sok jót hallottam már (igaz, még a SOU-ot és HOTU-ot sem játszottam végig).
  • nwn1
    #8270
    Példásan hosszú ideig futott a Nordock modul a szerveren, több mint 2 hónapot kalandoztunk végig együtt és eddig szinte minden napra volt játékos.

    2015. január 30.- tól idáig.

    Köszönöm.

    Most jött el egy újabb stáció a Nosztalgia Szerver életében, talán, hogy ne unjunk meg egy modult sem, ne rutinból és ne mindig a megszokott tájakon kalandozzunk... legyen újra egy kis izgalom.

    Jön a Lost Dales!

    * 2015. április 17.-től 1 hétig, vagy ameddig lesz érdeklődés.

    Melynek világában évekig, napi több órán át jól éreztük magunkat, jó barátságok köttettek, de sajnos minden véget ér egyszer... Sokáig éreztük azt az ürességet, ami utána maradt, de elfelejteni nem fogjuk soha.
    (Köszönet Csonti mesternek, a kellemes évekért.)

    Most egy kicsit feleleveníthetjük ezt a régi érzést.

    never.dlinkddns.com:5121

    hétköznap 17:00 órától
    hétvégén 14:00 órától

    A hakok letölthetők: http://nordock.atw.hu
  • nwn1
    #8269
    A Nordock-Anwalen2 szerver, az érdeklődésre való tekintettel nem állt le 1 hét után.

    hétköznap 17:00 órától
    hétvégén 14:00 órától

    never.dlinkddns.com:5121

    A hakok letölthetők: http://nordock.atw.hu
  • nwn1
    #8268
    ha adsz 1 mail címet lehet róla szó.
  • TVelvet
    #8267
    dalakora modul-t lelehet valahonnan veszedni?
  • nwn1
    #8266
    A Dalakora teszt véget ért. Igazából nem számítottam tömegekre, de ez inkább érdektelenség volt. Sebaj...

    Akkor, most jön a Nordock teszt, ez is kemény egy hétig tart majd, talán egy kicsit többen szerették.

    Az IP cím változott: never.dlinkddns.com:5121

    A szükséges hakokat majd belinkelem a régi nordock fórumra: nordock.atw.hu onnan le lehet tölteni.
  • TVelvet
    #8265
    dalakora-hu.ddns.net:5121

    ja és jövööök dalakora :)))
    Utoljára szerkesztette: TVelvet, 2015.01.29. 12:27:54
  • nwn1
    #8264
    Teszt jelleggel fut egy Dalakora szerver, majdnem teljesen magyar nyelven :)
    hétköznap 17:00 órától
    hétvégén 14:00 órától

    dalakora-hu(pont)ddns(pont)net:5121 (a hülye szabályok miatt... 30 nappal a reg. után lehet csak URL-t beilleszteni)

    CEP1 kell hozzá

  • TVelvet
    #8263
    hóhó. :)) jó is volt. Szerettem
  • amikkamakka
    #8262
    nálam ati kártyával semmi gond
  • Atisz #8261
    Nincs azzal semmi baj, csak akkor ha ATI kártyád van.
    Valahol 2008 környékén rontották el a 2.0-ás shader effektet és azóta is sz*rnak rá. Tehát nevetségesen hangzik, de vagy kőkorszaki Neverwinter Nights-szal játszol, vagy beruházol egy Nvidia kártyára :/
  • amikkamakka
    #8260
    Anno de jókat játszottunk Darg-al, Shenia-val, Laust-al,Alee-val és a többiekkel:)....de kiváncsi lennék mi van velük :)
  • amikkamakka
    #8259
    Működik még a Dalakora Kraven?
  • sakhalin
    #8258
    Sajnos én nekem nemkell emlékeznem mert látom.Fekete/eltünt teszturák.
    A víz effect kikapcsolva.
  • Chipii
    #8257
    Én nem emlékszem bugos textúrákra, a shiny water opciót kellett kikapcsolni bizonyos videókártyáknál meg drivereknél, mert az bugzott be.
  • sakhalin
    #8256
    Hali!
    Van a játékhoz valami komplett textura csomag amivel szebbé lehetne tenni sőt inkább lecserélni az eredeti bugos texturákat?
    Köszi
  • steweee
    #8255
    nekem anno nagyon hiányzott hogy olyan gyengécskék a bombák amiket hajigálni lehet. most pl a skyrimban láttam olyan modot, ahol különféle dobófegyvereken kívül kurva erős potionbombákat lehet hajigálni :) 1-2-t előreküld az ember, aztán jöhet a közelharc
  • nearo
    #8254
    ez annyira jellemző rám :DDDD
    http://9gag.com/gag/aozm5K2
    súlycsökkentő zsákjaim általában potikkal vannak tele, illetve ha tud varázstárgyakat használni a karakterem, akkor azokkal is, de 100 helyzetből kb 99-et megoldok nélkülük :D
  • kraven54
    #8253

    Dalakora PW: 84.3.235.51:5121 ---Most már stabil :)
  • kraven54
    #8252
    Nem lesz szerver holnap reggelig mert behalt a gép!
  • kraven54
    #8251
    Megoldódott :)
  • Susarc
    #8250
    megcsinálod a karit és egy DM elteleportálja onnan!?
  • Susarc
    #8249
    basszus:(( dalakora fórumon kérdezz rá! az eléggé pörög valaki lehet tudja!
  • kraven54
    #8248
    nincs hibaüzenet cep is jó simán kivág asztalra
  • Susarc
    #8247
    sajnos nem:( hibaüzenet sincs? legújabb CEP-ed van?
  • Susarc
    #8246
    hehe király:) sajnos a "hülye" barátaim húzzák a szájukat hiába mondtam megvannak a karik.....mindegy ellotolgatok:))
  • kraven54
    #8245
    Nem tudod miért fagyhat le nwn amikor elhagyom a startin areat dalakorán?
  • kraven54
    #8244
    A gépemre :)
  • Susarc
    #8243
    pár cucc hiányzik csak,de legalább nem 0 ról indul:)) hova volt ez elmentve?
  • Susarc
    #8242
    OMFG!!!!!! MEGVAN AZ ÖSSZES 3-5? ÉVES KARIM MINDEN CUCCAL!!!!! OMFG!!!! THX THX THX
  • kraven54
    #8241
    Haverom gépére feltettem nwn meg CEP-et meg ami kell, de mikor belépek Dalakorára és elakarom hagyni a start area-t a portálon keresztül kifagy a játék north manay töltőképernyőnél! Mi lehet a baj? Már csináltam 5 karit de mindig fagy!
  • kraven54
    #8240
    Hétfőtöl lesz újra!
  • Susarc
    #8239
    ?????
  • kraven54
    #8238
    Dalakora PW: 84.3.235.51:5121
  • Susarc
    #8237
    Well,az èn 4 barátomnal aki jött volna kb ugyanez van