8396
  • [HUN]Crassus
    #8036
    http://en.wikipedia.org/wiki/Neverwinter_Nights:_Kingmaker_(expansion_pack)
  • Molnibalage
    #8035
    Mi az a Kingmaker?
  • [HUN]Crassus
    #8034
    kingmaker,hotu,sotu stb:P
  • [HUN]Crassus
    #8033
    jaja mind
  • Molnibalage
    #8032
    Az miben tér el a Deluxe-tól, amiben benne van a HoTU és a másik kieg?
  • [HUN]Crassus
    #8031
    TESCO-ban szokott lenni Diamond
  • Molnibalage
    #8030
    Köszi. Közben találtam magyar forgalmazót, aki árulja méh a Deluxe kiadást.
  • ollie
    #8029
    Tessék.

    Multi kulcsot külön kell kérni a supporttól, mert alapból nem kér semmilyen kulcsot a telepítésnél.
  • Molnibalage
    #8028
    Lehet még kapni a játékot eredetiben? Esetleg úgy, hogy mindegyik kieg meg legyen?
  • sylencer
    #8027
    Hali!
    Nem nagyon olvasgattam vissza... megy a szeró?
  • kraven81
    #8026
    Nekem még a cep 2.3 is fentvan
  • kraven81
    #8025
    Csá! Kell a Cep 1.52, 1.53 és a 2.2
  • Yed
    #8024
    Sziasztok Dalakora serverhez milyen CEP vagy egyéb hak kiegészitő kell?
    Mert nem nagyon enged fel a server.
    Cep22_v1.tlk file missing problémát ír leszedtem a cep22_c3full-t de nem tudom mit rontok el. Előre is köszönöm a segítséget.
  • nearo
    #8023
    Heh... Mutamin Challenge lv3 kissé bugosra sikeredett. Először nem jelent meg a rejtvényes szoba közepén a hulla a naplójával, aztán nem jelent meg a törpe a következő szobában, ami Daelan baltáját dobja. Még jó, hogy emlékeztem ezekre... mondjuk a holttest a naplójával nem olyan nagy probléma, de azért a törpe hiánya durva volt. Egyrészt elég kemény szegényem, jó sok xp jár érte; másrészt Daelan amulettje is sokat ér nekem, lévén harcos karakterem van (a sorc-ot meguntam, nem az én stílusom :)).
    Szerencsére egy stone of recall megoldotta a dolgot, amikor visszamentem mindkét hiányzó "darab" a helyén volt.
  • nearo
    #8022
    Hmm... köszi! :)
  • [HUN]Crassus
    #8021
    Krav! nem kapcsoltad be a szervert?:(
  • [HUN]Crassus
    #8020
    majd 11-en:P:)
  • Chipii
    #8019
    Szintfüggő és ládatípusfüggő, hogy mit dob, de azon belül minden cuccnak azonos a valószínűsége, szóval amikor meglesz a szinted, dobni fog mindent elég hamar. BOS-t nem fog 9-en dobni:)
  • nearo
    #8018
    Van valami dropkalkulátor (vagy valami hasonló) a játékhoz?

    Konkrétan az érdekelne, hogy eshet e nekem egy ládából boots of speed, vagy hiába töltögetem vissza folyton a játékot. Chapter1-ben vagyok lv9-es sorcal, utolsó városrészt tisztítom épp, az utolsó ilyen ládánál vagyok ami dobhat valami durvát. Jött már olyan a ládából, amitől kicsit tátva maradt a szám, pl +3str-es öv, golden circlet, staff of defense, bracers of locking grip...

    Bár azért jobban belegondolok, kicsit durva lenne Desthernek permahaste-el nekimenni :)
  • nycholas
    #8017
    Köszönöm Chipii, megnézem!!!!
  • Chipii
    #8016
    Szia!

    Csak az alapokról tudok magyarul leírást, paradia készített valamikor:
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=986317822&no=7591
  • nycholas
    #8015
    Üdv Mindenkinek! Tudna valaki abban segíteni, hogy hol találok a neten egy magyar nyelvű oldalt, ami a NWN Aurora toolset -jének a leírásával foglalkozik? Van egy-két dolog a toolset-ben, amiben segítség kellene. Esetleg valakinek az e-mail címe, aki már készített vele kalandot...?!
    Nyc
  • [HUN]Crassus
    #8014
    ty!
  • Chipii
    #8013
    Ha jól emlékszem, 48 percenként (játékbeli 24 óra) kapsz lootot boss ládában. Hogy melyikek, az egyszerűen kideríthető, mész két kört ugyanott egy bizonyos időt várva, és amelyik láda nem spawnol, az boss:) Ja és a boss ládák mind nyitottak:)
  • [HUN]Crassus
    #8012
    Melyik ládák számítanak "BOSS" ládáknak Dalakorán?
    Tegnap végre esett cumó fire giant keep-ben miután átlett állítva a rendszer.Most akkor hogyan működnek pontosan?
  • [HUN]Crassus
    #8011
    gyertek játszani!

    Dalakora Direct IP: 84.3.118.66:5121
  • [HUN]Crassus
    #8010
    maestro mikor megy a szerver?
  • MarkBlade
    #8009
    Igen.Működik a dolog. Vagy ha nem akar irkálni az ember kicsit pöcsölösebb de ha letiltod a netet és bekapcsolod a gamet elmész a bejelentkező névig beirsz akármilyen nevet és pass-t majd szerverkereső.
    Bekapcsolod a netet és csatlakozol és játszol :)

    Jó ez a Dalakora :)
  • kraven81
    #8008
    És ha ez megvan bármilyen felhasználo nevet irhatsz nem ellenörzi.
  • kraven81
    #8007
    Leirhatom itt is mind1. A windows\system32\drivers\etc könyvtárban van 1 hosts nevü file. Azt megnyitod és beirod ezt :
    127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
    Elmented és jolesz.

    Ha windows 7ed van akkor ezt a filet csak ugy tudod illetve látod ha a jegyzettömbben kikeresed a könyvtárat amit irtam, átállitod szövegfile-rol minden file-ra és beirod mented. Ennyi remélem érthetöen irtam:)
  • kraven81
    #8006
    van msn-ed? Mert akkor ott leirom ott leirom
  • kraven81
    #8005
    na megvan mit kell csinalnod
  • TVelvet
    #8004
    u have been booted :)
  • kraven81
    #8003
    Mit ir ki amikor beakarsz lépni?
  • kraven81
    #8002
    Csinálj uj accot akko jo lesz
  • kraven81
    #8001
    Mások betudtak és nem eredetivel
  • TVelvet
    #8000
    Sajnos még mindig nem sikerül nekem belépnem. :(
  • kraven81
    #7999
    Du. 6-tól elvileg belehet logolni nem eredetivel is.
  • MarkBlade
    #7998
    Lehet beugrok akkor és megnézem.Ennyi pénzt nekem megér már csak az emlékek miatt is :)
  • [HUN]Crassus
    #7997
    nézd meg a régi RPG.hu fórumát,most jutott eszembe ott volt infó,még talán saját topikja is mit kell kutyulni...