127
Első Generáció
  • Gabboo
    #127
    Valaki tudja honnan lehet megszerezni?
  • Laalee
    #126
    pedig a vegen ragadna rad valami iteligencia meg egykis szokincs is...
  • CSOCSO
    #125
    esküdj?:)
    de tudod....namtom de nekem valahogy mindig más dolgom mvan mikor az a szar megy szal nem tud érdekelni..amugy inkább nézek ilyen szarokat mint loose máriát vagy valami ilyen szart
  • Fabesz
    #123
    Most mán csak három része van hátra.
  • ROB
    #122
    loszar
  • CSOCSO
    #121
    a szaré...na mindegy
  • CSOCSO
    #120
    :))))))most kezdődött el már legyen vége? ha nem tetszik mi a azsré nézed van még másik 50 csatorna!
  • Laalee
    #119
    mikor lesz vege ennek a szarsagnak?
  • cSuwwi
    #117
    Nem is tudom mit szeretnek 1S-ek ebben a szar sorozatban. Már a címe sem hangzik jól: Első (DE)generáció...
    Szerencsére még egy részt sem láttam belőle, de amiket hallok róla, azthiszem nem is akarok ;-)
  • Bith
    #116
    Persze, hogy tudtuk, mivel baromira lehet hallani, meg látni :).

    Ebben a sorozatban 1 jó dolog van, és az a Kiss Piroska :P~. (és Ő legalább a saját hangját szinkronizálja magára :))
  • Lteebee
    #114
    Nem neked szólt, csak asszociált.
  • CSOCSO
    #113
    ??????
  • Laalee
    #111
    akko mar inkabb nezzel egy minosegi szexfilmet... lehet meg annak is jobb a törtenete illetve a szereplök is jobban jacanak...
  • Lteebee
    #110
    A ksvárost nézte tegnap valaki?

    Hogy robbant a kispók!?
  • Laalee
    #108
    csuja nyalcsorgato zenestilus :) föleg a dzsenifer... kiraz a hideg ha meghallom a hangjat...

    na hogy topic tema is legyen ismet siekrult latnom a fergeteges sorozatunk bemutatojat, ami ismet meggyozott hogy a vilag osszes kincseert megnem nezem...
  • Lteebee
    #107
    Tehát mainstream...
  • CSOCSO
    #106
    Roxy-t hallgatok a coyote zenéje pedig csak mixelve tetszik az eredeti csak a filmek eggyütt tetszik...
    amugy house,trace számokat hallgatok...
    persz ha van jo pl a jennifer lopez play száma nem is rosz bár csúnyán michael jackson beütése van az egésznek
  • Lteebee
    #105
    Asszem, este 7-8 körül parázs lesz itt a hangulat.
  • Laalee
    #104
    hogyisvan ez ?
    madarat tollarol, ...
  • Lteebee
    #103
    Amúgymeg akinek ilyen haverjai vannak és ilyen zenéket szeret...
  • Laalee
    #102
    az ilyennek biztos jo is :)
  • Lteebee
    #101
    Én is ismertem egy jegytépős arcot.

    "Azé jó ez a meló, me' érted, igaz, hogy csak 45-öt kapok, de minden filmet látok..."

    :)
  • Laalee
    #100
    azert mert a haverod a moziban jegyszredö meg nembiztos hogy tudja is mirol beszel...
  • Lteebee
    #99
    Az a baj, hogy a télleg gagyerák magyar filmeket hasonlítod a jó külföldiekhez, nem a jó magyar filmeket a közepes, vagy gyenge amcsi cuccokhoz.

    És ha neked jó a coyote zenéje, akkor neked igazán mindegy, mit hallgacc, csak jó sokat menjen a juventuszon, vagy a danubijuszon, vagy a...

    Vagyis megeszed, amit elédbasz a média.
  • CSOCSO
    #96
    hát ha te élvezel egy sacra coronát vagy egy pál utcai fiukat de ha akarod legyen egy az elnök félrelép vagy a legjobb az i love budapest! eg kis statisztika eztr a filmet az első 1 héten 10 en nézték meg!!!!!enniyt erről ha nemhiszed a gép elé ültetem a haveromat a moziban dolgozik beszél nektek a magyar filmekről mennyire ratyik nézdd meg a taxi 1, 2 -t szar francia film és menniyre jó!hm....az amerikaiak tudnak filmet csinálni! most nem a nyálas szilikonos filmekre ondolkk de mondjuk nekem a sakál tanya nagyon tetszik sehol nincs benne semmilyen milliós trükk semmi egyszerűen jó sztori és jo zenék4 de ott van a pearl harbor vagy a 13 nap stb kurva jó filmek!
  • Efreet
    #95
    erről van szó... ;)))))))))
  • Laalee
    #94
    ez mar megint baromsag...
    csak a legtöbb jo magyar filmhez iq is kell hogy élvezd...
  • Lteebee
    #93
    ...átbasznak a reklámmal,
    ezzel az amerikalekvárral...
  • CSOCSO
    #91
    mindegyik maygar film ratyi!
  • Coine
    #90
    szerintem elég gyenge sorozat, idáig egy részt láttam de az elég is volt...
  • Lacc
    #87
    Szar az egész.
  • CSOCSO
    #84
    na idefigyelj te vén pöcs te fasz te!!
    ha egy ilyen dolgon kiakadsz akkor igen nagy fasz lehetsz! ha nem érted miről beszélek!!!de neked hiába mondhatom hogy mia fasz van te nem fogod fel!! IQ bajnos neked mennyi az iq-d? 100-120? ahamm és mekkora számot szoroztál meg mivel? he? köcsög! azthiszed te vagy itt a májer hogy bejösz aztán anyázol he?
    hülye fasz vagy bazzeg!!!
    elmondom neked hogy kb 3 részt láttam a nemtom mennyiből mert nemszoktam nézni sorozatokat néha ha nincs más dolgom csak akkor!!!
    de látom te nagyon jol elvagy a magyar szinvonallal ami olyan mint az alföld sik vazze!!!
    nézzé meg egy zimmer freit vagy egy express filmet vagy melyiket amiben a dobo kati szerepel! nah az a neked valló film!!örüljé felrobbantottak benne egy 20 éves trabantot az is ilyet szolt kb: pukk!!!
    ez a film haladás!!!!!végre nem gusztustalan fejü ismert szinészek vannak benne hanem szép lányok meg hasonlok végre nem ladákkal meg opelokkal bszakodnak benne hanem porsche , viper meg hasonlok!!!!végre a kamerámak is van szine!!!nem olyan mosott szar mint akármelyikben! ja arról nem is beszélve hogy ez az egyetlen olyan magyar film amiben egy féfri ordit és az rendesen mély is meg ordibálásnak mondható! mig egy átlagos magyar filmet hangosithtsz jobra balra a férfi hang nyávogni fog!!szarok a magyar filmek ez korszakalkoto! ha nem is lesz nagy durranás de ennek a filmnek a hibáiból már tanulhat a jónép és johet a jo film! tegyük hozzá hogy megint nem birjátok pl azt is elfogadni hogy a barátokközt ugyan ilyen tirpák szinten indult el!!!!szal erről ennyit!!!!
  • CSOCSO
    #81
    NEKEMMOST A KÜLCSIN A FONTOS EBBEN A SZARBAN ÉS ÉRTSD MÉR MEG HOGY A BARÁTOK KÖZT IS SZAR VOLT EKKOR!!!
  • CSOCSO
    #79
    hát te egy akkora fasz vagy hogy már baszni lehetne veled! nem tetszik az egész sorozat lapos szar csak tod kurva nagy előrelépés egy ilyen közbarátok..izé barátokközt höz képest! nézz meg egy magyar filmet aztán nézd meg az első generációt!!!
    kb olyan technikai és minden más fejlettség van benne mint ha egy román filmet hasonlítgatnánk egy amerikai titanic c. filmhez!!!
    végre norm nők vannak benne norm motorok autok!!normális kamera!nincs szétszürve meg ilyenek!!!ha figyeltél volna akkor értenéd miről beszélek!!
    Lehet hogy szar a történet ( mé a barátokközté jobb volt az első 20-30. részig? szerintem nem) de attól még baromi szép és jo egy magyar társulatól!!!
  • Laalee
    #77
    csodalkozok hogy a vak angyalt nem nezed...

    de inakbb nezd az adult csenelt, hamar igy tultengnek a hormonjaid...
  • Dikkma
    #72
    Tegnap láttam egy részt. Iszonyat. Hihetetlen. Rettenetes. Förmedvény. Hátborzongató. Émelyítő.
    Roxy meg rulz
  • CSOCSO
    #71
    ehhez már csak egy értelmes történet kell!!!
    de mondjuk hasonlitsuk már össze egy szomszédokkal vagy barátok közttel...minden cookl minden hatalmas áttörés a magyar piacon a történet marad a maygar szinvonal..szar...:)cool
  • CSOCSO
    #70
    hát az látszik hogy a zenét a roxy szolgáltatja
  • CSOCSO
    #69
    ez a riporter aranyos..
  • CSOCSO
    #68
    heheh a piros kisruhás csaj nem volt rosz de ahogy beállt:))))))))kész mint egy kurva..meg ahogy ez elvette a rózsát a sír-ról az cool volt...