394
Worms World Party
  • REMUS 123
    #354
    sziasztok
  • REMUS 123
    #353
    de amúgy van fönt valaki
  • REMUS 123
    #352
    de amúgy tök jó ez a kis játék
  • REMUS 123
    #351
  • REMUS 123
    #350
    tök jó lanba játszani a worms word party-val mert nekem két gépem van és ketten lehet játszani
  • c115
    #349
    Hogy kell használni a mission editort?Hivatalos honlapról lehet leszedni.Plz help!!!!
  • kozmiviktor
    #348
    Windows XP SP2 patch nincs ? vagy csak én csináltam vmit rosszul
  • donatus13
    #347
    ja a tűzfalt ellenörizd meg legyen kikapcsolva mindegyik ha több van
  • donatus13
    #346
    eredeti?
  • Balumann
    #345
    És az miért van, hogy pár nappal ezelőtt még tudtam szervert csinálni. Most meg rámegyek hogy host, és kiír valami hibát, hogy Unable to host... Mi a fene problémája van most, semmit nem csináltam a játékkal.
  • blinty
    #344
    kössszi!!
  • donatus13
    #343
    www.gamecopyworld.com
  • blinty
    #342
    helló! nem tudja valaki h. honnan lehet letölteni a wwp crack-ot??...nagyon fontos lenne!!köszi!
  • Blaki
    #341
    Hi

    Miért van az, hogy amikor hostolok interneten, akkor senki sem tud hozzám kapcsolódni, annyit tudok, hogy a Router körül van valami, de nem tudjátok, hogy kell beállítani?
  • Ry0K3N
    #340
    Nekem nem volt gyorsabb, igaz akkor single playerben nem próbáltam. Lan-on (hamachival) meg jó volt.
  • Balumann
    #339
    a felhők engem se, de a játék is gyorsabb :D
  • Ry0K3N
    #338
    Ja hogy az antialiasin miatt csinálta? o_O
    Mondjuk engem nem zavartak a turbo felhők ^_^
  • Balumann
    #337
    Én is megoldottam a problémámat, úgyhogy mostmár én is játszok neten ;)

    A problémám az volt, hogy a színek teljesen össze-vissza voltak, meg nem igazán úgy nézett ki a játék, ahogy kellett volna, a menüben még jó volt. (háttér + pálya fekete és egybeolvadt, stb.). A problémát az Object Dock okozta (egy ilyen menü program windowshoz), csak kikell lőnöm ha játszani akarok.

    Másik furcsaság, hogyha nem teszem be a vga beállításokba az antianalisinget direct3d-hez, akkor a játék ilyen turbó üzemmódban, vagy nem tom hogy fut (a menüben a felhők például alig látszanak úgy :D).

    Mind1 nagy nehezen beállítottam a dolgokat, hogy tudjak játszani.
  • Dexantreal
    #336


    Valaki mutli?
    Előre szólok, hogy most tettem fel nosztalgiából és semmi patch, meg ilyesmi nincs rajta, ha esetleg kellene. Bár kétlem.
    Amúgy, de lol, feltettem 1024-re a felbontást és tök kicsi lett pff, úgy, hogy visszatettem 800x600-ra.
  • LordAdam911
    #335
    véletlen volt xD
  • vegicsek
    #334
    htx a tartalmas hozzászólásért
  • LordAdam911
    #333
  • motyodlee
    #332
    Hy All! (végre itthon :P )
    Le tudnátok írni azt az oldalt amit az elöbbiekben emlitettetek?
    Kiváncsi lennék mi van rajta...elöre is thx
  • pistu87
    #331
    Halika! Valaki leírná hogy mit kell csinálni az alap WWP-vel hogy tudjunk játszani neten? A Himachi fent van... de eccerűen nem látja 1mást a két gép a játékban. :S Mit kell csinálni? Előre is THX!
  • Vodkas
    #330
    igeh... :D
  • PJack
    #329
    a szuper pályámon röhöx?:D
  • PJack
    #328
    nincsmit:)
  • Vodkas
    #327
    :D
  • THE DAHAKA3
    #326
    király!!megvan minden, és végtelen van belőlük thxthx!! :)
  • PJack
    #325
  • THE DAHAKA3
    #324
    van a partyban is, csak nem tudom hogy kell betenni
  • Vodkas
    #323
    jó kérdés... az nem csak az armageddonba volt?
  • THE DAHAKA3
    #322
    hello, hogy lehet betenni beton szamarat, meg ilyeneket ?
  • PJack
    #321
    hjah, én is.
  • Vodkas
    #320
    jó azaz oldal régóta kerestem már wormshöz "cuccokat".
  • PJack
    #319
    aham. mert én is eddig a blamethepixel-ről szedtem. de mondjuk nem olyan fontos mert a mostani is elég jó, csakhát csinálnék egy teljesen egyedit is...
  • Vodkas
    #318
    amit én raktam be az nem saját készitésű de akkor gondolom te a sajátodat szeretnéd be rakni.
  • PJack
    #317
    és miben csináltad? mármint milyen progival? és úgy csináltad, h egy másik neveként mentetted el, vagy teljesen újként?... csak mert nekem nem jött be soha...
  • Vodkas
    #316
    meg is néztem nekem müxik
  • PJack
    #315
    oké