394
Worms World Party
  • gabriellflake
    #394
    Sziasztok Nagyok!
    Segítség kellene.
    Worms world party-ban, hogy tudnám elérni, hogy offline 1v1 módban is tudjam tologatni lefelé az ellen kukacait kötéllel és ejtőernyővel?
    1 v 1 ben ha próbálom, csak átcsúszok rajta de nem tudom lelökni, míg online módban minden alkalommal megy a mutatvány.
    Aki wwp online módban már játszott az tudja mire gondolok.
    Van valami játékon belüli mód, vagy patch, vagy valami amivel tudnám ezt gyakorolni?
    Ha igen írjatok már ide, vagy ami még jobb lenne: [email protected] címre.
  • alcotb
    #393
    a zinternetről
  • wwp
    #392
    [szin=navy]xD
  • wwp
    #391
    Sziasztok!Honnan lehet letölteni a worms world party-t???
  • Robi546
    #390
    Az egyik kedvenc game-m a Worms world party régi szép idők :) és a másik kedvencem meg a Worms 4 mayhem :)
    A Régebbi gépemen meg még a Worms Armageddon-t toltam :) az is jó volt mint a Worms World Party :)
  • PJack
    #389
    én kb 2 éve nem tolom, de amikor még játszottam mindig online toltam, úgy a legegyszerűbb.
    hamachit egyszer próbáltuk, és ment, ha jólemlékszem.
  • Aries1984
    #388
    Sziasztok! Játszik még valaki ezzel a játékkal? Online? Hamachin? Wormneten? Nálam a Wormnet nem megy. Hamachival működik rendesen? Itt láttam egy korábbi hozzászólásban egy szervert, csak nincs bejelentkezve senki a benti felhasználók közül, igaz elég régi a hozzászólás. De csak annyi lenne fontos hogy hamachin működik e rendesen?
  • shevsenko7
    #387
    nem csak annyit kellet hogy ujra kellet telepiteni azt csoki
  • PJack
    #386
    hát ha jól csinálod akkor meg kell lennie. biztos hogy jól csinálod?
  • shevsenko7
    #385
    Hello miért van az hogy elkezdem a játékot és csinálok egy csapatot...de miko megint belépek má nincs meg?
  • karikusz
    #384
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet a játékban átállítani, hoyg ne billel, hanem joy-jal tudjak játszani?

    Köszi
  • Adi
    #383
    de most komolyan.. mi a baj?:D
  • PJack
    #382
    túl jó a videókártyád hozzá
  • Adi
    #381
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan gondom lenne, h ha felteszem a felbontást 800x600 vagy. 1024-re akkor csak a kukacok látszanak és egy hatalmas sötétség van.. Ötlet??
  • Marci21
    #380
    ez a reg hogy megy mert en nem nagyon ertem!
  • Marci21
    #379
    jólátni hogy azért még van aki szeret játszani eme játékkal! engem az érdekelne hogy milyen porton keresztül csatlakozik fel a netre ez a játék? mit kel beirnom a portforwardingba?
  • PJack
    #378
    először is itt regisztrálsz.
    ezután belépsz a neveddel, gondolom, azt megtalálod h azt hogy kell elindítani és játszhatsz is.
    am most nemtom elmondani mert nincs fent a gépen és nemtom hol a cédé h segítsek, mert őszintén szólva már énis elfelejtettem.
  • joenka
    #377
    Sziasztok! Előre mondom, hogy tudom, hogy béna vagyok, de még soha nem játszottam neten egy játékkal multiban, de most jó lenne. Csak nem tudom, hogy kell. Egy ideig visszaolvastam, meg rá is kerestem. Szóval tudnátok segíteni? (és előre is bocsánat, ha esetleg olyan égbekiálltó hülyeséget írtam volna, ami miatt elküldhető vagyok a francba:))
  • Bence9292
    #376
    Mobile Intel Graphic Media Accelerator X3100 (Up to 358MB)
  • erik joe
    #375
    mijen A VIDEÓKÁRTYÁD?
  • erik joe
    #374
    kössz
  • Drephis
    #373
    567 MB
  • erik joe
    #372
    xd
  • erik joe
    #371
    valaki tugya hogy a Worms World Party hány MB-ájtos vagy hány GB-ájtos ha valaki tugya akor írjon
  • PJack
    #370
    hát Visztán nem megy tudtommal.
  • Bence9292
    #369
    hiba

    Nem tudja valaki, hogy ez mitől van? Nem nagyon akar indulni :(
  • PJack
    #368
    az a vicc, hogy ez nálam is így van, de azért regeltem is :D
  • Drephis
    #367
    há' izé, én beírtam névnek meg passnak vmi baromságot és simán tovább engedett. :D
  • PJack
    #366
    itten.
  • xy21
    #365
    Ahojj hol lehet regisztrálni hogy tuggyak neten jáccani???
    MErt mikor felmegyek kér login/pass-t!
  • kuolla
    #364
    Hát akinek van netje mindenki tud játszani lanban :) Csak egy kis progi szükséges hozzá... mi hatalmasakat szoktunk átszani haverral! :)
  • T4sY
    #363
    640x480as felbontás elég tré...
  • PJack
    #362
    azthiszem, ha ma hazaértem, újra leveszem a polcról ezt a szuper gémet, és újra elkezdem ^^
  • PJack
    #361
    régen nekem is ezt csinálta néha, de sajnos nemok mit mondani erre :s
  • T4sY
    #360
    http://data.hu/get/22625/error.JPG.html

    itt a kép :P
  • T4sY
    #359
    Nekem kicsit lassan, de elindul, viszont van egy ilyen hibám játék közben, ha megváltoztatom a felbontást 640x480ról.



    A legújabb nvidia driver van fenn. Valaki tudna segíteni? Előre is köszi a segítséget.
  • kiittbelepsz
    #358
    Na... Tudom, hogy röbben is írák a problémát, de most én is felteszem újra.

    Nem tudnak csatlakozni a hostomra, ha létrehozok egyet. Én másokhoz tudok csatlakozni, de ők hozzá már nem.

    WinXP sp2 van a gépemen, s a tűzfal ki van lőve. A netet a lakásban router szórja szanaszerte széjjel... Mi a teendő, hogy 100%-os legyen a játékom?
  • PJack
    #357
    jah, énis :)
  • Drephis
    #356
    hű de rég játszottam utoljára vele.
  • vegicsek
    #355
    Nyugi van