4624
Operation Flashpoint
  • zeli
    #4384
    Itt meg tudod vásárolni.
  • 89
    #4383
    Van még olyan bolt Budapesten, ahol meg lehet venni a játékot?
  • Boconadi
    #4382
    Nem, hiszen ott alap fegyvereket használsz a missziókban.
  • Fókameister
    #4381
    de ez campaign módbe nem mükszik mi?
  • Fókameister
    #4380
    jaaaaa:P
  • Boconadi
    #4379
    Ehh :D

    ha csak bemásolod az addons-ba, nem is fog változni a fegyver

    Mission editorban külön le kell rakni azt az embert. men, majd LSR US Weaponpack-os embert leraksz. Ennyi. Így külön nem fog változni, csak ha az adott misszióban az a fegyver van lerakva.
  • Fókameister
    #4378
    na leszedtem és be is másoltam az addon mappába de miután betöltöm a mentése semmi nem változik :S uo a fegyó
  • Boconadi
    #4377
    Igen. Pontosabban az LSR US Weapon Pack 3.0
  • Palinko
    #4376
    erre gondoltam köszi a választ. na az én problémám az volt,hogy a térképen truck ot emlegetett és az úton szaladgáló dolgokat robbangattam és úgy hát nem kicsit nehezítettem meg dolgomat :)
  • Fókameister
    #4375
    ja jó :D a fegyverek is addon?
  • Boconadi
    #4374
    Ha a fűre gondolsz, az egy addon :P

    De a játék config amin a kép készült:

    Visibility: 5000m
    Terrain detail: very high
    visual qualitiy: 11,23
    Frame rate: 20,40
    Gamma: 1,6
    Brightness: 1,2
    Blood enabled
    Cloudlets enabled
    Vehichle shadows enabled
    Object shadows enabled
    W-buffer enabled
    Multitexturing enabled
    Hardware T&L enabled
    1280*1024
    100hz

    konfigom:

    -nVidia geforce MX440 (64MB)
    -512 DDR RAM
    -AMD Athlon (vagymi) 1400+

    Ezen a grafikán olyan szinten akadt, hogy a képeket háromnegyed óráig tartott kifényképezni :)
  • Fókameister
    #4373
    a 4369 esre? milyen beállitásokkal játszottál vagy vmilyen addon volt?
  • Boconadi
    #4372
    Ha jól tudom az az a küldetés melyben egy Black Op-pal kezdessz egy erdő mellett, éjjszaka.

    3 részből áll:

    a) Felvenni a black op haverjaid
    b) Meg kell találnod egy bázist, és amit tudsz, satchellal fel kell robbantani
    c) Elmenni egy evakuációs ponthoz.

    Én úgy csináltam, hogy felvettem a társakat, ott hagytam őket az erdő szélén, vagy ha jött velem haver akkor ketten bekommandóztunk. Pár épület mellé és az ott levő t80 -asok mellé satchelt raktunk majd távolba menve felrobbantottunk mindent, és elmentünk egy közeli evakuációs ponthoz.

    Ha ez nem az a küldi akkor bocs.
  • Palinko
    #4371
    a HIND ATTACK nevű küldit ti hogy csináltátok meg? nekem nem akar sehogysem összejönni :(
  • Esrohnoil
    #4370
    Ha a hangulat számít, akkor én még ajánlanám a "Project: I.G.I"-t, ami lopakodós fps (van 2. része is), esetleg a Far Cry-t.
  • Fókameister
    #4369
    nekem nem ilyen jó a graf :S pedig maxon van minden te milyen beállitásokkal használtad ?
  • bakvarnyu
    #4368
    Egyáltalán nincsen hasonló játék kivéve az Armed Assault ami ennek a folytatása de ahhoz meg PC erőmű kell.Más jellegű de király single FPS-ek vannak bőven pl Ghost Recon, Hidden and dangerous 1-2, Vietcong stb ezek régiek de jók.
  • Palinko
    #4367
    ok :) na akkot előbb végigtolom :) találtam egy kis végigjátszást,legalább látom hány misszió van még hátra :) nemrég ismerkedtem meg a játékkal és nagyon bejön. tudtok valami hasonlóan jót ajánlani? a grafika nem nagyon érdekel, inkább a játékélmény, valósághű dolgok :) az america's army az egy nagyon jó multi játék,de sajnos mostmár nem tok multizni és singles megoldásokat keresek :)
  • bakvarnyu
    #4366
    az a helyzet felteszed a 2db kiegészitést Red Hammer + Resistance az kb 30 óra lesz végigvinni, utána meg azokat a mod-okat amiket a kollégák írtak lentebb és szinte a végtelenségig lehet tolni a játékot,amig bele nem unsz
  • Esrohnoil
    #4365
    Dehogy, az még messze van onnan. :D
    A 2 kieget érdemes feltenni. Helyenként jóval nehezebbek. Főleg mivel sok küldit olyan cuccokkal, járművekkel kezdesz, amilyeneket az előzőben szereztél.
    Ezért is szopok az egyik küldinél, mert nincs elég tankom. :D
  • Palinko
    #4364
    szerintetek mivel ajánlatos tuningolni egy teljesen alap operation flashpoint cold war-t? most csinálgatom a campaninget asszem már az utolsónál járok, mikor tengerparton kezdünk és odaküldenek a gépfegyóhoz,majd bombáznak,jönnek a tankok :) tén yleg ez lenne a vége?
  • blash
    #4363
    Az FDF-ben qva jo kop kuldetesek vannak. Van masodik vilaghaborus resze is, meg modern is. Finn pofazasokat keszitettek hozza. Nagyon pro lett a mod:

    http://fdfmod.org/

    Ha nem lenne eleg benne levo kuldetesek, akkor me'g itt talalsz:

    http://fdf.joltan.de/
  • bakvarnyu
    #4362
    fú de király
  • Boconadi
    #4361
    Ja, és az egyik legnagyobb portál: LINK
  • Boconadi
    #4360
    Everonon:

    -Oilwar
    -2-5 -ös Cooperative (Itt túszokat kell kihozni, majd megsemmisíteni egy orosz bázist)

    Maldenen:

    -Shadowkiller
    -LostSquad (itt körbe vagytok kerítve és meg kell védenetek magatokat)

    Desert Islandod:

    -Real paintball (ez ilyen fasza idő elütésre való mission :) )


    Feltöltöttem nektek pár missziót:

    Nogova CTI
    Desszantosok (Part 01)
    Desszantosok (Part 02)
    Desszantosok (part 03)
    Támadás Lipany
    The Guarding russians (2v2-es misszio, melyben egyik csapat véd, a másiknak egy officert kell megölniük) [nem tom, hogy a jó verziót töltöttem-e fel. Minden esetben itt a másik.



    Az ofp.hu ftp szerverén elérhetsz minden singleplayer missziót, amelyet végignyomhattok többen multiban.
  • Fókameister
    #4359
    1000 hála
  • Boconadi
    #4358
    Hivatalos Operation Flashpoint-al kapcsolatos weboldalak:

    www.codemasters.com
    www.bistudio.com
    www.flashpoint1985.com


    Operation Flashpoint Addonok:


    www.ofp-arma.cznhl.com
    www.opflashpoint.org
    www.operationflashpoint.filefront.com
    www.ofpbase.com
    www.ofp.gamepark.cz
    www.ofpc.de
    www.ofp.bmj.pl
    www.flashpointzone.com
    www.flashpoint.ru
  • Fókameister
    #4357
    FFUR 2007 & SLX találtam ilyet is egész jó képek vannak róla meg van sok jó mod azt se tom melyiket szedjem:D
  • Fókameister
    #4356
    aha értem köszi majd leszedem
  • bakvarnyu
    #4355
    Én single-ben most ezt viszem: CSLAII bár ez inkább valami kampányféleség.
  • bakvarnyu
    #4354
    OK .visszatérve az eredeti kérdéshez melyik a jó COOp küldi?
    Amik az alapjátékban vannak azok jók, ne is szedjek le semmit?
  • Fókameister
    #4353
    milyen addonokat használtok? most szereztem meg és kéne pár jó addon ha tudtok köszi:D
  • Boconadi
    #4352
    ŐŐ, mi nem hamachi-zunk. Vmelyik csóka kreáll neten aztán IP cimet osztunk mindenkinek ts-en.
  • bakvarnyu
    #4351
    Melyik hamachi szerveren vagytok?
  • Boconadi
    #4350
    hamachi
  • bakvarnyu
    #4349
    Hát az király lenne, csak az, hogy LAN-on fogjuk tolni havernál úgy, hogy a többiek alig ismerik a játékot, most akarom megszerettetni velük.
  • Boconadi
    #4348
    4-en 5-en? mi is vagyunk 4-en. Nem hogy játszanánk együtt, nekünk van sok missön, meg minden!
  • bakvarnyu
    #4347
    Tudnátok mondani valami jó koorerativ küldetest?
    4-5 -en tolnank LAN-on, valami olyasmire gondoltam, hogy pl. egy falut elfoglalni vagy pont megvédeni.
  • Scottt
    #4346
    b+ 107kb-s filét nehéz lesz felraknom:))
  • Scottt
    #4345
    Csak 3(na jó négy)(Sjb,JAM3,Amit te írtál fegyver addon,+az AP5)majd igyekszek felrakni képet:))