4624
Operation Flashpoint
  • Sanyix
    #4544
    shift+(numpad -) savegame
  • steweee
    #4543
    emléxik még vki hogy mit is kell beütni hogy akárhányszor lehessen menteni kampány közben ?
  • Tsaba01
    #4542
    Hello. Olyan gondom van, hogy Zombie móddal ökörködök, és a zombik csak akkor tudnak támadni ha Game Logic-ot állítok be nekik, beállítottam ahogy kérte és semmi. Tudnátok segíteni ebben, mert a Game Logicba nem vagyok jártas.
  • Ryleh
    #4541
    Conspiracies: Deluxe
    Conspiracies: The Experience....amiután feltetted....sok adatot nem talál....ok...aztán jáccani....de,a goty ra rakod..akkor ujbol fel kell tolni a 1.96 os peccset...igy már müxik..ugyanugy lehet a mentésekkel variálni..viszont én a plan-t hianyolom...nincs konkrétan irva..mi is a cél..azaz go..next sector....

    a rakat spec ellen mi a megoldás??...ami a deluxban van...a heli vel jönnek..sokan...sokan vannak:(((
  • Penge88
    #4540
    Conspiracies lett volna, amit írtam az más, nem is ismerem
  • Penge88
    #4539
    Na végigvittem Resistance-t, kipróbálom ezt a Conspiracy-t... A végén (szerencsére) egész sokáig bírta a játék kék halál nélkül... Igaz elment 10 perc uán a hang úgyhogy olvashattam aktívan ki merre hányméter... De sikerült, 3 rpg-vel :D
  • Ryleh
    #4538
    ehh..én hétfön kapom meg a Conspiracies összest...(limitált netem miatt egy barátom töööti le)
    Conspiracies: Deluxe
    Conspiracies: The Experience
    Conspiracies Mod Part I
    Conspiracies Mod Part II Full
    na..ezekkel elleszek egy darabig:))anno az alap Conspiracies-t toltam..teccett....remélem most is....igy kompletten:))
  • Penge88
    #4537
    Azonos, és érdekes módon rendbe jött. .) Tegnap kínomba mondom mit csináljak, hát újrakezdem, megnyitom campaign menüt és ott volt az összes küldi, amit már megcsináltam... A probléma most az, hogy rohadt mérges vagyok, mert a resistance-nál az egyik küldinél folyton kékhalált dob :( Fireworks a küldi neve...kössz amúgy a tippet!
  • Ryleh
    #4536
    probáls meg ugy...ugyanavval a felhasználonévvel letolod a kezdőpályát...és utána illeszted be a mentett állást..talán..lehet nem azonos az anno user name meg a mostani??..
  • Penge88
    #4535
    Sziasztok! Kéne egy kis help... Anno már majdnem végignyomtam a game-t, csak közbe volt egy win reinstall, a mentést kimentettm dvd-re, és most megint feltettem a game-t (goty) és betettem a mentéseimet, hogy akkorr folytatnám és amikor a menüben a campaigns-ra kattintok, kidob egy khibaüzenettel, h Users\Peter\Saved\Tmp\1985.sqc.raP: '(kocka)' blah blah blah... in stead of '=' Na ilyenkor mivan? Valaki találkozott már hasonló esettel? Pls. help! Előre is thx
  • Ryleh
    #4534
    Köszi az infot...amugy mikot érdemes ránéznem a szerora?...
    Sikeres a belépés,a ping remélem javul.....(armedet nem tolom...mumia vga karim hirböl sem ismeri a 2.0 shadert),,,de ez a game még mindig teccik...a számtalan moddal együtt..
  • Stormbird
    #4533
    Bocsmá' télleg rossz infot adtam. Rosszul emlékeztem, mert az rémlett, hogy a zip-ben egy Basc könyvtár van. De látom már blash segített.

    A pinged az érdekes...
    Erre a szerverre Bp-ről általában 25-35 között kéne lenni.

    Arra azért ne számíts, hogy bármikor találsz a szerveren emberhegyeket :)
    Itt leginkább egy baráti társaság nyomja a HENT-et. Főleg a BASC és a ZSÍR tagjai, de jöhet bárki. Mi klf. informális csatornákon (többnyire Skype)tartjuk a kapcsolatot egymással és ott verbúválódunk egy-egy vérpermetes zordulásra.

    Mostanában kevesebb OFP-t nyomunk és jobbára az Armed Assault-nak nevezett Sz@rPics@F@szBugosHulladékGámával (a továbbiakban csak SzPFBHG) rongáljuk az idegrendszerünket.

    Itt egy szervermonitor ahol láthatod mi a helyzet éppen a "BULA"-n (BASC Upgraded LAN Architecture)
  • Ryleh
    #4532
    a pingem állando..azaz nem lehet vhogy lenyomni??..azthizsem fejberugdosom a netszolgáltatőt...700-900 között van..és emiatt ban...mindenhonnan...
    (lol,hogy egy mumia game is igy megáll..a gyökér netszolg miatt)
  • Ryleh
    #4531
    sikerült...tök egyedül voltam..ki a heliböl..aztán ennyi.....senki más nem volt ott..(aknaszedés,zsiiiir,stb:))
  • blash
    #4530
    Nem tudom, hogy honnan szereztel 1.95-ot, de frissitsd 1.96-ra:

    http://www.flashpoint1985.com/download/download.html#res
  • Ryleh
    #4529
    nem a verzioszámmal van gáz??..kiirja hogy nekem 1.96...required pedig 1.95...már nem tudok mire gondolni..máshová beengedett,betöltötte a datat....játszottam is...itt ugyan az a kép:((
  • Ryleh
    #4528
    látom is...a szervert,azt hogy 2/32 a játékosok száma...nulla ping,és klikk után waiting..aztán megint a szerverablak...
  • blash
    #4527
    http://community.bistudio.com/wiki/Addons#OFP

    linket elkurtam elobb, de jo hogy nincs szerkesztes...
  • blash
    #4526
    Csinalsz egy [i]basc/addons[/i] konyvtarat az ofp gyokerebe, s abba masolod a bascos pbo-kat. Exe-nek meg a OperationFlashpoint.exe-t hivod meg, semmifele basc exe nincs es nem is kell.

    Tessek, itt le van szepen irva minden tudnivalo:

    http://community.bistudio.com/wiki/Addons#OFP]
  • Ryleh
    #4525
    jo..most nyugodtabban:
    tehát,manuálisan bemásoltam a BASC_MOD_171UE.ZIP tartalmát a OFP be(gyökérbe),utána a javitást is...de nincsen BASC folder..és nincs semmi exe..amiröl ikont tudnék késziteni..csak a game alapexe i vannak....és akkoris fekete képernyö:((((
    szerencsére van clon,azaz nyers(1.96.os másolat.)
  • Ryleh
    #4524
    tudtam hogy valami gáz lesz.....nincs semmiféle exe....semmmiféle exe-t nem tesz a könyvtárba..de a BASC könyvtár sincs meg..max a jhavitás zip neve ez.

    "A külön letölthető javítást csomagold ki és másold a Basc könyvtárba (írd felül a meglévő fájlokat)"..aha...és hol lesz ez a könyvtár???
    valamennyire vágnám a dolgot..hiszaen anno szarrá moddoltam ezt..FFur,stb.....de ez most igy nem ok...
  • Stormbird
    #4523
    Ha letöltötted a BASC modot, csomagold ki a zip-ben lévő könyvtárat az OFP könyvtáradba. A külön letölthető javítást csomagold ki és másold a Basc könyvtárba (írd felül a meglévő fájlokat)
    (1.96-ra legyen a GOTY felpatchelve!)

    Csinálj egy új parancsikont, amivel indítod a mod-ot.
    Az valami ilyesmi : D:\Games\OperationFlashpoint\FLASHPOINT196BETA.EXE -nosplash -mod=Basc
    Értelemszerűen a meghajtó és a könyvtárnév az legyen ahol nálad van a gáma installálva.

    Aztán hajrá :)
    Ha gond van írj.
  • Ryleh
    #4522
    Sziasztok!
    Szedem le a #4506 bejegyzés cuccat.Nekem a Goty verzio van meg.
    Még nem csatlakoztam igy multiban..(csak online kliensekkel futo gamet toltam neten)..azaz elöfordulhat fennakadás majd?
    /egy dilettáns aggályai:))))
  • Scottt
    #4521
    Coldival tegnap játszottunk egy kört.Ember veszteség nélkül elfoglaltunk egy falut+megsemmisítettünk egy bázist.Jóak volt:D
  • Penge88
    #4520
    Megoldódott amúgy :D lol nem is figyeltem, h azóta válaszolt-e valaki... De érdekes módon újrakezdtem és utána jöttek tankok
  • ColdFire
    #4519
    namivan :D
  • Penge88
    #4518
    Ja azt esélytelen megcsinálni, elkapnak, majd "kiszabadulsz" és vissza a rendes melóba...

    Lenne egy kérdésem... most a resistance-al játszom és a tankos küldetésnél, ahol el kell foglalni Moldrava-t, majd meg kell védeni, ott állok 3 tankkal , ki van írva, h HOLD és senki nem jön... Ilyenkor mi van? Grenade emberek is bent vannak a városban, már csak ellenség kéne...
  • blash
    #4517
    Armaban is lehet mar jatszani az ofp-s kampany egy kisebb reszevel. Vagyis pont annyival, mint amit a 2001-ben megjelent demo tartalmazott. Tegnap este tettek letoltheto a CWR demot. Kell hozza az 1.09-es beta patch is.

    http://community.bistudio.com/wiki/Cold_War_Rearmed:_Demo

    http://community.bistudio.com/wiki/CWR
  • Boconadi
    #4516
    kapjanak el, szerintem úgy igazi a történet.
  • joebacsi
    #4515
    van egy zetor valamelyik gerincen, de anno akárhogy próbáltam, sose volt hosszú pályafutásom vele, mivel nincs páncélozva :)
  • lerboy
    #4514
    Sziasztok!


    Hosszú idő után újra elővettem a játékot (GOTY).

    De nem teljesen emlékszem, hogy az alapjátékban (1985) a 4. pályán lehetséges-e időben eljutni a Morton-i evakuációs pontra. Valahol olvastam, hogy van egy jármű a közelben, amivel el lehet jutni odáig.

    Mert ugye ha nem sikerül, akkor az új evakuációs pontra kell menni, ahol elkapnak, majd kiszabadulsz... stb
  • Stormbird
    #4513
    Scott!

    Nem kell a Res könyvtárba rakni.
    Milyen hibaüzit ír és mikor? Kicsomagoláskor, vagy indításkor?
    Javítást beraktad a megfelelő helyre?

    Boconadi!

    Már nem aktuális a mail. A #4506-ban minden info megtalálható.
  • Boconadi
    #4512
    nekem citromailem van :D
  • Scottt
    #4511
    Hát felraktam az OFP+1.96 kimontom a modot az /Res könyvtáraba asszem és vmi hiba üzit ír ki mindig de működik :S
  • Stormbird
    #4510
    Fürtikém, én már felvettelek rég, de még mindig nem igazoltál vissza.
    Egyébként meg ilyen felhasználó nem található Furtos(space)3600, csak ilyen: furtos3600
  • Fürtös
    #4509
    Etásam beszélnünk kéne!
    vegyél fel skypeon
    Furtos 3600
  • Stormbird
    #4508
    OFP + Resistance felpöcsölve 1.96-ig és BASC MOD-al indítani.
    Ha nem tudod hogyan kell Mod-al gámázni, segítek.
  • Scottt
    #4507
    Ehhez pontosan mi is kell?Ofp+Resistance adon vagy mi??!?!
  • Stormbird
    #4506
    Nokéremalásan!

    Sok szeretettel várjuk a futócélpontnak jelentkezőket a BASC OFP szerverre :)
    IP: 89.186.105.3
    Port: 2234

    Mielőtt hirtelenkedve kapkodnátok az asztalon az OFP indító ikon felé, töltsétek le az alábbi linkekről a BASC MOD 1.71UE (~262Mega)cuccot és egy kis javítást (~72K) hozzá, mert csak ezzel a mod-al lehet sasszézni a szerveren.

    BASC MOD 1.71UE
    Javítás

    tpM'91!
    Elméleti armahu-s OFP szerveren multizni olyan, mint fejben dugni...
  • Scottt
    #4505
    Engem is érdekelne a multi :)