4624
Operation Flashpoint
  • Béla9248
    #4584
    Az armát ismerem toltam vele sokat! Pont vele hasonlítgatták és ezért próbáltam!

    #4582 -baszkikám akár 10ft is lehet akkor sem!!! :)
  • Fürtös
    #4583
    Hát az elején pár másodpercre látod a térképen a kezdési pontot,meg azt hiszem ha beülsz az mhq ba akkor jelzi a térkép.
    De egy jo katona simán megoldja térképröl,én igy szoktam: 2 égtáj felé tájolok pl: északra erdö nyugatra domb és keresed a térképen,vagy h van ut a közelben akkor egyszerübb max 2 perc alat meg lehet tudni merre jársz egy kis gyakorlással,de ha nem, akarsz veszödni vele akkor épits egy command centert rögtön kezdöponton.
  • koschwarz
    #4582
    2000 forint baszki, 2000 ft...és iszonyat élvezetes kampányok vannak benne.
  • bakvarnyu
    #4581
    Először amikor megláttam én is köpködtem de pár nap után ráérzel az ízére és odaáig leszel Nézd meg amúgy az Armed assaultot is,
    ugyanaz a gárda készítette.
  • Béla9248
    #4580
    Köszi megvolt a teszt! Jobbat vártam és inkább a vásárlással megvárom a 2.részt! :)
  • bakvarnyu
    #4579
    Sztem próbáld ki patch nélkül az alappot és ha tetszik 1800 HUF a boltba, cserébe igen hosszu kampány és netes játék.
  • Béla9248
    #4578
    Sziasztok!
    Érdeklődnék a játékkal kapcsolatban! Ez idáig nem probáltam a gamet de egy ismerősöm ajánlotta hogy próbáljam ki! Le is szedtem a Cold War Crisist és a Resistancet az utobbi gondolom kiegészítő! Na most végül is a telepítéssel volna gondom ugyanis a kieget nem igazán tudom elindítani mert bad serialt ír! Megpróbáltam már több seriallal is de mindíg ezzel a hibaüzivel dob ki! Na de végül is nem gond ha nem megy a kieg jó lenne az alap is de azt viszont nem igazán tudom patchelni. Mindíg kiírja hogy tegyem be a lemezt! Esetleg vkinek vmi ötlete lenne hogy mit és hogyan tegyek fel hogy rendesen működjön? Az online-vel kapcsolatban annyit szeretnék kérdezni hogy vmi uton módon ki lehet probálni tört játékkal vagy eredeti kell neki? Előre is köszönöm a válaszokat!
  • bakvarnyu
    #4577
    Az rendben, de ha egyszer azt se látom hogy hol a kiindulási pont hiába az iránytű.
  • Fürtös
    #4576
    Cti ben addig nem látsz semmit a térképen mig nem építesz command centert.
    Addig a térkép+iránytű kombóra kell hagyatkoznod.
  • Sanyix
    #4575
    házakat úgy lehet berakni editorban, hogy vagy ilyen new objectes valamivel berakod, vagy letöltesz egy pár kb addon pbo-t, amitől a legördülőmenüben is ott lesz minden. Valami buildings akármi.
  • bakvarnyu
    #4574
    Cti-ben hogy találom meg a térképen a kiindulási pozíciómat illetve honnan tudom merre kell elindulni?
  • joebacsi
    #4573
    nem
  • RvP11
    #4572
    Egyre jobban megy az azonosítás :). Legtöbbször még ugy csinálom, hogy a térképről próbálom beazonosítani, hogy velem van-e.Egy kérdés: ha közelítve futok (jobb egérgomb lenyomva)akkor lassabban futok mintha nem lenne lenyomva?
  • Siluro
    #4571
    Ahogy az életben sem. Hozzá lehet szokni, csak sokat kell játszani és menni fog. ;)
  • RvP11
    #4570
    Hehh, igen ez nekem is eszembe jutott :) csak ez sajnos nem mindig olyan egyszerű :/.
  • Siluro
    #4569
    Azonosítani kell a célt mielött lősz. ;)
  • RvP11
    #4568
    Hello!Nemrég elkezdtem multizni az Operation Flashpointal.Lenne pár kérdésem: az első: Mission editorba hogy tudok házakat berakni?
    és van még egy: Sokszor lelövöm a csapattársaim,mert nehéz megkülömböztetni a ruházat alapján a játékosokat, mit lehet csinálni hogy jobban felismerjem ki van velem és ellenem?
  • #4567
    Köszi Skacok! És Boldog Új évet!
  • Stormbird
    #4566
    "Ezt a basc mod-ot meg megpróbáltam leszedni ..."

    A BASC MOD jelenleg (átmenetileg) nem elérhető, de neked egyébként sem izgalmas egyelőre, mert nincs benne single kampány. Főleg multiban érdekes, de jelenleg nem fut a BASC OFP szervere ahol ez a MOD használható. Nemsokára ismét beindul a szerver és akkor esetleg kipróbálhatod ezt a MOD-ot is multiban.

    Addig meg fogadd meg bakvarnyu és Berkut11 tanácsait kampány és MOD-olás kérdésekben.
  • Berkut111
    #4565
    1. Soha, de soha semmit ne rakj az OFP/Addons konyvtarba.
    Mindig mindent MOD-kent hasznalj. Csinalhatsz sajat addon
    jugytemenyt is.
    pl. OFP/SajatMOD/Addons/ es ide rakod a neked tetszo addonokat.

    2. Egy MOD alatlanos felepitese:
    MOD/Addons
    /Bin
    /Dta

    A Bin es a Dta konyvtar nem mindig van de van amikor tobb konyvtar
    is van pl. Finmod mert ott ugye ekes fin nyelven tarsalognak a bakak.

    3. Az inditashoz hasznal valami proramot, pl. OFP Launcher v2.18


    pl.
    OFP Launcher
  • #4564
    Na jólvan, már neki áltam. Arról, hogy ilyen jármű meg fegyver modokat, fájlokat, milyen progival vagy módon tudom berakni tudtok mondjuk valamit küldeni vagy instrukciót irni? Mert neten csak külföldi lapokat találtam és nem igazán egyértelműek a dolgok.
  • bakvarnyu
    #4563
    Jó sok kérdés!
    #4547
    #4557 itt a válasz részben.
    Finnmod! Az király.Meg a CSSLA2. Ezekben rendes kampány van.De ha
    még most vetted meg érdemes előbb végigvinni az alapjátékot. Pusztán az is vagy 50 óra..
    Egy patch van az egészhez: 1.96.Ezt felrakod és minden küldetés megy.
    Először gyakoroljad a singleplayer-t mert a szervereken szétszednek=)
  • #4562
    Még annyit, hogy próbáltam neten jáccani és kissebb mennyiségű hiányzó file-t írt hibának. Gondolom modhiányból fakadóan. Ha valaki tudja, hogy meik modok kellenek akkor azt legyen szíves felsorolni. Illetve nézegettem hogy vannak újjab küldetések letölthető verzióba, honnan tudom, hogy meik 1.96os verziójú? És meik működő, vagy élvezhető?
    Választ megint köszi! Csá!
  • #4561
    Szevasztok!

    Én is most szereztem be eredeti gold editiont és annyit szeretnék tudni visszaolvasás után, hogy én külön 1.96os patcheket találtam resistancehoz meg az alaphoz. Szóval elvileg nem 1be vannak a patchek?
    Ezt a basc mod-ot meg megpróbáltam leszedni de nem nagyon tudtam, csak a javítást. Más modokal érdemes nyomni? Ha valakinek van jó ajánlása az 1 linkel meg 1 személyes tapasztalattal válaszolhatna! Előre is köszi!
  • Boconadi
    #4560
    WGL modról mit tudtok?
  • Ryleh
    #4559
    hali...na végre gyos sebességü lett a netem.....:))
    kérdésem: vki tudja hogyan kell működőképesen feltenni a FFUR Asia c. modot???
    A FFUR,vbietnam,conspiration,stb mind ok..de evvel szenvedek..noha egyszer sikerült már..régebben...

    thx:)
  • Boconadi
    #4558
    A west kampányban a KillDozer nevű küldetés megcsinálásához tudnátok adni valami tippet? Csak nekem ilyen nehéz, vagy tényleg rohadt szar küldetés?
  • Berkut111
    #4557
    Van multi es valoban jo ha van eredeti OFP-d. Mo.-n mar nem nagyon jatszanak az OFP-vel de kulfoldon eleg sok szerver fut kulombozo jatekstilusban ( DM,TDM,CTF,+CTI ami egy kulon tortenet ha meg nem ismered)

    Hasznos linkek:

    Server list:

    http://stats.swec.se/ofp/servers.php

    Alap OFP oldal :

    http://ofp.gamepark.cz/

    CTI-hez szugseges dolgok:

    http://195.200.192.69/
    vagy
    http://www.ctiaddons.com/
  • bakvarnyu
    #4556
    Van multi persze , de azt nem tudom mennyien játsszák még.
    Tört szerver sztem nincs , kell az eredeti.
  • lazadio
    #4555
    Sziasztok!
    Annyit szeretnék kérdezni, hogy a játék csak lanon multizható, vagy van rendes netes játék is? Ehhez gondolom feltétlenül kell egy eredeti játék. (Vagy nem?)
    Mert ha igen, akkor megveszem a gold edition -t. Ha van netes multi, akkor simán megér 1800 forintot.
    Azért vagyok ily tudatlan, mert amikor még anno játszottam vele, akkor még nem volt netem, és nem emlékszem, hogy milyen multis lehetőségek voltak benne.
  • Esrohnoil
    #4554
    Gondolom a "magyar kézikönyv" egyenlő a telepítési útmutatóval.
  • Feró Flex
    #4553
    szeva mindenki,a média márkban most kapható az ofp gold verzió+magyar kézikönyv 2000ft!hajrá:O)
  • Mark007
    #4552
    Keress CTI, MFCTI nevű játékokat, az coop. El kell foglalni a szigeten lévő összes falut, vagy elpusztítani az ellenség bázisát.
    Bázist kell építeni, ahol vehetsz tankot, kocsikat, felszerelést. Pénzt meg pontokért kapsz, meg város elfoglalásért.
    Nem unalmas játék egyáltalán.
    CTF-et meg én is útálom, nem tudom, minek kell egy OFP-be ilyen stilusú játék.
  • hetti
    #4551
    Porbálgattam már napok ota a multit 1.96 verzioval a játék beépitett szerverkeresöjével de a szerverek 99.99%-a kivág azzal a szöveggel hogy player Hetti banned vvagy player Hetti kicked LOL
    Semmi mod nincs fent mert ujraraktam de igy is ugyanaz
    ahova meg nagyritkán betudtam lépni ott ctf-et vagy mindenki mindemki ellen tipusu játékot nyomtak!!! Miért nem játszanak ezek az emberek Counterstickéééét??? Ezt a játékot nem igazán erre találták ki normális coopot nem is láttam.... :(
    Hol tudok normálisat (pl:coop)játszani
  • Palinko
    #4550
    jaja, van egy olyan verzió, hogy aztán majd ott lesz vége a játéknak mikor a partot véded egy géppuskából, aztán jönnek a tankok és te LAW ozol meg jönnek ejtőernyősök, ott elvesztitek a háborút és az lesz a vége.
  • Esrohnoil
    #4549
    Azt tudtátok h. a "Montignac must fall" nevű küldetés után 2 különböző küldi is következhet attól függően h. hogy alakulnak a dolgok? :)
    Én ezt még csak most tapasztaltam először...
    Eddig mindig az erdőbe menekült a csapat a ruszki heli elől, de most meg az elején elbukott a Bravo és Charlie csapat, így más irányba kell menekülni a várostól. (Én azért megtisztítottam egyedül Montignac-ot, amíg a többiek a platón ücsörögtek 500 méterrel arrébb.)
  • bakvarnyu
    #4548
    köszi
  • Scottt
    #4547
    Két külön mod.Az FFUR 2k7 az 2k7hetet ábrázolja.Az FFUR 85(2k8)az pedig a sima FFUR 85 2008as javított kiadása.Új kampány egyikhez se jár.Új kampányt és ilyen átfogó FFURhez hasonlító módosítást az FDF mod nyújt neked.
  • bakvarnyu
    #4546
    az FFUR 2007 és az FFUR 85 (2008) az két különböző mod? vagy az első újabb része? Ez csak a kinézetet módosítja vagy új kampány is van hozzá?
  • steweee
    #4545
    köcköc