4624
Operation Flashpoint
  • norbre
    #4264
    ja arra én is emléxem, de már régen csináltam nem tudom mi lett a vége, de tudom hogy párszor énis nekilódultam :)
    mostanában inkább multipl missönöket nyomunk...
  • Esrohnoil
    #4263
    Én a Resistance kampányban még mindig nem jutottam túl azon a küldetésen, ahol először tankokat kell lopni. Jobban mondva azt meg tudom csinálni úgy h. ellopok 1 v. 2 tankot, de a köv. küldiben akkor nem lesz elég haderőm. Gondolom többet kellene meglovasítani...
  • norbre
    #4262
    igen ezzel nekem is volt gondom.. volt egy pálya ahol átküldtem a csapat egyik részét egy hegy túloldalára (próbaképpen felderíteni).. meglepő módon szépen jelentették is (térképen jelölve) hogy hol az enemy, le is lőtték őket.. aztán fel akartam vetetni velük lőszert a hulláktól, de nem tudtam eldönteni melyik lőszer hol található..
  • Boconadi
    #4261
    hátde a faszom se tudja hogy hozzá mérie a közelséget vagy hozzám. érted. (Asszenrint hogy milyen sorrendben adja le őket)
  • Sanyix
    #4260
    Megjelenik egy kis óra ikon a felirat mellett, és aszerint :)
  • Esrohnoil
    #4259
    Ahhoz nem kell odamenned, elég ha a térképen, v. vmi távolabbi nézetből kiadod a parancsot a katonának h. odamenjen. :)
  • Boconadi
    #4258
    jah, az igaz. De én pl úgy szoktam csinálni, hogy odaállok vmilyen objekthez, odahívom majd eksön menüben azt rakja be legközelebbinek ;|
  • Esrohnoil
    #4257
    Úgy emlékszem, inkább égtájak szerint írja mellé a program. pl.: NE
    A felbukkanó ellenséges egységeket jelölik az analóg óra számaival.
  • norbre
    #4256
    ja tényleg.. asszem hogy hány óra irányban van.. de az kihez képest adja meg az irány? gondolom a katona szerint.. kár hogy nincs ott a távolság is..
  • Esrohnoil
    #4255
    Mondjuk amik az elesett katonáknál vannak cuccok, azokat nem jelzi a térkép.
  • norbre
    #4254
    értem.. köszi.. otthon megnézem..
  • Boconadi
    #4253
    nem minden objectet sorol fel. Azokat adja neki, amik éppen a közelében vannak, vagy amiket eddig látott. De meg tudod nézni hogy éppen miket láthat. Ha belépsz a térképbe akkor a térkép néhány objektumot jelez. Azokat látja biztosan. Értelem szerint előre sorolja a legközelebbieket, és végére pedig a távolabbi tárgyakat.
  • Esrohnoil
    #4252
    Elvileg oda van írva mellé h. milyen irányban található a cucc.
  • norbre
    #4251
    *szontén=szintén
  • norbre
    #4250
    kérdés ofp-al kapcsolatban..
    ha csapatot kell irányítanom, és az egyik AI-vel fel akarok vetetni egy fegyvert, vagy lőszert a fegyveréhez, akkor ha belemegyek az actions commandba (6-os asszem), akkor nekem kicsi olyannak tűnik hogy felsorolja az összes pályán található felvehető cuccost.. hogy tudom eldönteni hogy melyik felvehető object hol található?

    pl a múltkor volt egy missön amiben lekaszáltunk egy rakat enemyt.. majd gondoltam felvetetek egy RPG-t az egyik ai-vel a közelben fekvő hullától.. kiadom a parancsot és elindult egy pár száz méterre lévő másik hullához akinek szontén volt rpg-je..

  • tpM
    #4249
    Jah nem rossz ,de így ArmA után azér.... :\
  • Boconadi
    #4248
    aztakurva :| Ezt még ma letöltöm.
  • repvez
    #4247
    kint van az FFUR2007
    FFUR2007 mod
  • joebacsi
    #4246
    igen, viszont a kampánnyal nem tudsz játszani vele :(
    viszont nagyot dob a hangulaton a kinézet, irányítás meg a hang tunninggal
  • Kaszi46
    #4245
    köszi. Ezzel a moddal, mármint ha ezzel indítom ofp-t, akkor elérhetőek ugyanugy az alap, esetleg letöltött missziók is?
  • Sanyix
    #4244
    mod van. ap5_gold
  • Kaszi46
    #4243
    Sziasztok!
    Újszülött ofp-s vagyok(tegnap vettem meg), és azt szeretném megtudni, hogy van e kihajlás a játékban, vagy csak én nem találtam meg? Illetve van e valami mod amiben ezt megtehetem.
  • Boconadi
    #4242
    értem én. A lényeg az hogy ne úgy érezd magad mint egy tipikus fps-ben, hogy fucc meg lőssz. És ne hidd azt hogy a készitők hülyék és nem gondoltak sok lehetséges megoldásra a küldetés során. Akarom mondani ne becsült le a játékot mint ahogy én tettem.
    de most ezt mondhatom, majd rájössz :P
  • Gabyee
    #4241
    köszti az infót!
    azért annyira nem vagyok profi,amíg belejövök muszály újraélednem:P
  • Boconadi
    #4240
    Szerintem úgy az izgi ha nem mentel csak egyszer. Én legalábbis úgy csináltam, de ahhoz hogy mégjobban beleéld magad a game-ba nem is kell menteni :)
  • Suri hun
    #4239
    Itt http://flashpoint1985.freeweb.hu/ a letöltések menübe az utilizbe van a Save tool progi az jó a mentésre. Az oldal csak IE-be működik tökéletesen.
  • Gabyee
    #4238
    megmondaná valaki hogy tudom elmenteni menet közben a játékot?
    ha jól tudom van rá megoldás csak a részletekkel vagyok bajban:(
    köszi!
  • Boconadi
    #4237
    talált, igen hamacsival szoktunk. Szokott olyan lenni mikor 6-an is összegyűlünk egy játékra, akkor nagyon nagyokat szoktunk hülyülni. Minden komoly mission-ba belemegy vmi fun. szóval megér kurvajó :D
  • bakvarnyu
    #4236
    leirnad privatba hogyan kell? hamachi?
  • Boconadi
    #4235
    Gyere, játsz velünk "lan"-ban. Semmi mod nincs benne, minden alap és nagyon nagyokat hülyülünk:D
  • bakvarnyu
    #4234
    nahh hat en mar feladtam , hogy multiba jatszak ezzel. egyik szerverre probalok belepni varok vagy 15 percet , erre kiirja, hogy nem enged be modositott jatekot.. aztan leszedem a modositast ujratelepitem megint az egeszet ,bemegyek egy szerverre varunk 20 percet itt meg azt irja mar mikor kezdodne nagy nehezen a menet, hogy hianyoznak akarmilyen modok. na fasza. en ezen nem tudok elmenni mar annyi mod meg minden van hozza.
  • Esrohnoil
    #4233
    Nézd majd végig ha teheted!
    Volt ahol könnyesre röhögtem magam rajta. :D
  • Sanyix
    #4232
    Belenéztem, hát néha épphogy túléli :)
  • Esrohnoil
    #4231
    Ezt nézte vki rajtam kívül?
    Néhányszor végigtolhatta a srác. :D
  • Boconadi
    #4230
    Szerintem az a legnagyobb letöltő oldal az ofp-hez. Vagy tévedek?
  • alma2
    #4229
    ezt az oldalt tenyleg nem ismertem, de a filefrontos oldalrol is le lehet tolteni tenyleg tobb szaz file-t. csak szelektalni nehez, egy ujszulottnek.
  • Sanyix
    #4228
    Gugli a barátunk :)
  • joebacsi
    #4227
    sztem nemismeri az ofp.info-t, mert olyan nagyon nem reklámozzátok nagyon :)
  • Sanyix
    #4226
    Az ofp.hu a multi szerver oldala, így csak a multihoz szükséges dolgok vannak rajta, meg még pár apróság. Minek kéne egy addon adatbázis, ha ott az ofp.info?
  • joebacsi
    #4225
    hát "csak" az a 3 mod van ofp.hu-n, de ha csak helizni akarsz egyedül, akkor akármelyikkel tudsz, csak lépj be a mission editorba...a multiküldetéseket már macerásabb lelopni a szerverről, de lehetséges, csak én még kicsi vagyok hozzá :)
    ap5-öt töltsd le, aztán ismerkedj meg Zsírland-el :)