4624
Operation Flashpoint
  • Bence94
    #4304
    helo tetszika jaték de játszanak -tok még vele?és multiban milyen mert lehet megvennem
  • Boconadi
    #4303
    "elfelejtettem a jelszavát az msn-emnek"

    hát erre én is mondhatnám.
  • tpM
    #4302
    Ami késik nem múlik...
  • Ryleh
    #4301
    Sziasztok!!

    Kérem,hogyha vki tud infot a OFP:Planet of War nevü unofficial kiegészitöről az szoljon...sajna csak halott linkeket találtam,ill itt az sg-n egy halott topicot...ja...meg az amazon.com ot....de azt kihagynám:)))

    thx:))
  • Boconadi
    #4300
    én aszittem hogy most kurva nagy lebaszást fogok kapni
  • tpM
    #4299
    Jóvan azthittem az a sima 2007 ;P
  • Boconadi
    #4298
    Még jó hogy ott van a #4296-ben.

    No problem !
  • tpM
    #4297
    Aki esetleg még játszik OFP-vel :
    Kijött az FFUR2007SLX link
  • Boconadi
    #4296
    próbáld meg gépfegyverrel kilőni az apacs pilótáját. Ha ez nem segít küldj rá szabotot.

    (engem nagyon sokszor tankal lőttek ki az ah1-ből úgy hogy a heli meg sem sebesült. Szóval kilőttek belőle)

    modokból itt csemegézhetsz bőven, de nagy figyelmedbe ajánlanám az FFUR-t amit itt találsz. + ezt le kell töltened hozzá! (További infók róla: #4247)
  • Ryleh
    #4295
    Kérdésem a Red Hammer egyik kvesztjével kapcsolatos.
    Tankokkal kell fedezni az evakuácios csapataimat...ez ok....az Abramsok,M60 asok szépen lepukkannak...aztán a tengerparton a csapataimat Apache helik szadizzák..utasitanak,hogy szedjem le ezeket...hogyan??a tankjaimmal??netán fellövök odáig,vagy machine gunnerrel??...mert annyira kevés az idő,hogy nem jutok tovább....

    köszi a válaszokat..

    Emellett kérdezném,hogy mellik modokat tudnátok ajánlani,ami müxik is..és nem csak stuffok,nehezitések,skinekből állnak,hanem komplett kampányok,sztorik,stb...thx:)))

    Mindenkinek jo játékot kivánok:))
  • joebacsi
    #4294
    nm :)
  • Lammer
    #4293
    Ryleh baratom neveben: KOSZONI SZEPEN!

    (vendegsegben van nalam)
  • joebacsi
    #4292
    F1, F2, F3, F4..... :)
  • Ryleh
    #4291
    Sziasztok!!

    Elég LOL lesz a kérdésem:
    _eddig mindent simán jáccottam,(alapgame)....nemrég mevettem a goty-t,nyomom,nyomnám az ellenállást.....mivel...mivel képtelen vagyok rájönni a backspace menüben arra,hogyan lehet egyenként kijelölni utasitani a csapattagokat.nekem max az megy eddig,hogy mind eccerre kijelöl,és ugyanazt teszik....ez elég gáz,hiszen igy alapból bukik a pálya,és eleve a játék is.ha szinra jelölök,akkor is mind ugyanaz a szin lesz...

    kérem,hogy szájbarágosan ,mint egy telefonmenüt:))vki irja le,mi a lépése annak,hogy egyenként tudjam utasitani a csapattagokat,jármüveket:))köszönöm!!
    (tanklopos pályán állok,és mind egy jármübe ugrál ki-be----stb....
  • norbre
    #4290
    üdv

    hogy tudok az editor-ban megadni egy team-nek nevet hogy scriptben hivatkozhassak rá? hogy ne kelljen egyesével minden csapattagot elnevezni?
  • sz4bee
    #4289
    Nemtudom.Most nem nézem meg a magyar értelmező kéziszotárba.

    Off vége fáradt vagyok!
  • Szekig
    #4288
    Mondtam én hogy bűn?
    A cheat működésbe hozása = használás. szerintem :)

    Off vége!
  • sz4bee
    #4287
    Nem nagy bün ha otthon a gépemen single be cheat-et használok.Én igy gondolom...Egyépként tudom használni csak müködésbe nemtudtam hozni.It's Easy!
  • Szekig
    #4286
    Ne csítelj ha nemtudod használni...
    It's Easy!
  • sz4bee
    #4285
    igy mar érthető
  • tpM
    #4284
    Itt ki mondta ,h van console? ezeket csak ugy be kell irni Shitft + numpad - és beirod. lol
  • sz4bee
    #4283
    Én is csak lesek de jobb lenne ha müköde is.....
  • sz4bee
    #4282
    Operation Flashpoint: Cold War Crisis Cheats
    Hold LEFT SHIFT and KEYPAD MINUS simultaneously on the main menu or during gameplay, release them, and enter these cheats:

    campaign - All missions unlocked
    topography - Show map elevations

    Hold LEFT SHIFT and KEYPAD MINUS while playing, release, and enter these cheats:

    iwillbetheone - God mode
    savegame - Creates saved state
    endmission - Ends current mission
  • Boconadi
    #4281
    én is csak lesek :D
  • tpM
    #4280
    consol OFP-ben???
  • sz4bee
    #4279
    Van valami trükk a consol előhivásához??Amit találtam az nemjött be nálam.
  • norbre
    #4278
    jaja.. még azt sem lehet ráfogni hogy ez már valami baromi drága gém lenne..
  • Kaszi46
    #4277
    ragaszd össze
  • repvez
    #4276
    vedd meg a cdgalaxisbol 2500-ért a GOTY-t aztán nem lesz gondod vele.
  • hannibal01
    #4275
    szoval?
  • hannibal01
    #4274
    hogy tudnám megoldani a törött verziónál hogy nefaggyon le a második CD installjánál? kéri - berakom - lefagy
  • Boconadi
    #4273
    vagy amiket az ai-k meglátnak.
  • Esrohnoil
    #4272
    Szerintem a térképen csak azt jelöli, amit látsz is.
  • norbre
    #4271
    ahaa.. na erre nem figyeltem..
  • Boconadi
    #4270
    veteran modban nem is fog ha jól tom.
  • norbre
    #4269
    megnéztem.. nekem nincs óra ikon a felirat mellett.. térképen se jelöl mindent..
  • Boconadi
    #4268
    ofp-vel nem is fog foglalkozni? TS-el mi lessz?
  • tpM
    #4267
    Jövő héten ,de asszem márcsak ArmA portal.
  • Boconadi
    #4266
    mikor lessz ujra jó az ofp.hu?
  • Boconadi
    #4265
    elmondom én hogy csináltam. Ugye két tervet lehet indítani. Egyik hogy mindenki veled jön, a másik pedig hogy elküldöd őket arra a kijelölt helyre. (asszem az az A verzió) Én ezzel csináltam. Elküldtem őket, majd átvágtam az erdőn ahol az a dombon levő bázisuk van (Ahol alszanak a katonák majd riasztásra kijön mind1-ik). Na ugye van RPG-d. Hátulrúl (D-ről) elmész a romoknak, egy kis vékony magaslaton keresztül, majd elmész addig a sarokig ahonnan pont látni a nagy bázist ahol a tankok vannak, és láthatod a sátorokat is. Elővettem az rpg-t, belekúrtam egyet a baloldali sátorba, majd felriadt mindenki. Szóltam a társaknak hogy indulhatnak, majd a másik rpg-vel a tömeg közé lőttem (brutális megoldás de ez van :D) Amíg jönnek a többiek addig visszamész a kezdőhely felé levő erdőnek. Pont eléred az erdőt mire megjönnek a többiek. 6 embert beküldessz a tankoknál levő bázishoz, majd a többit a romoknál hagyod amig jön a helikopter. Nagyot kerülve a tankos bázis északi részéhez mész, majd ellopod t72-őt. Tanács hogy egyből gunnernek szállj be!. Meg heat-eled kicsit a romokat, úgy hogy a katonáid ne kapjanak belőle, meg akit meglátsz kilövöd. Aztán sorba beszálltok a katonákkal a tankokba (én a bmp-t nem hoztam el) Majd elindultok a következő célnak (ja, én sabottal kinyomtam a mi24-et). Majd jön egy BMP és a T80 (asszem) kinyírjátok őket, majd el is értek a végére. Sok sikert.

    Bocs az ilyen hülye leírásért, de már rég volt.