772
Minden ami görkorizással kapcsolatos
  • kidboy
    #492
    üdv. Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség egy fitness kori és egy görkori közt? NIKEBAUER Supreme Accel Lite és ROLLERBLADE Crossfire II 90, ez a kettő között mi a különbség? bocsi kezdő vagyok, nagyon megtetszett ez a sport és egy kicsit érdeklődök iránta.
  • Mike
    #491
    nice
  • leho94
    #490
    Na ma délben megjött a USD Legacy Venom 09 agresszív korim , piszok jó :DD
  • Sceleton
    #489
    Sajnálom, hogy nem engedik... Csarlakozom Mike -hoz. Kár érted. Bár jómagam nem szoktam csúszkálni - Fitnessel nehéz is... :D, de akkor is kár érted.
  • trogerzsiger
    #488
    16.. :D
  • Mike
    #487
    pfff, kár érted
    hány éves vagy, hogy nem engedik?

    képet tegyél be
  • trogerzsiger
    #486
    Hali!

    Eladó egy USD Realm Kori alig használt, sőt nem csúsztam vele semmit, csak mentem pár kilómétert.. Anyámék félreértettek és nem engedik a csúszkálást :_(((( Valaki viheti irányár 20 ezer képet küldhetek...
  • Mike at home
    #485


    no meg az utóbbi években ha évente 2x felvettem, akkor sokat mondok
  • Mike at home
    #484
    hm... van egy 27,5-es Rollerblade TRS Access-sem + 4 vadiúj kerék cc 30k-ért, nincs agyonhasználva, szétkaristolva, a plate-je is mintha új lenne (nem nagyon csúszkáltam benne)

    galériámban találsz róla képet

    miért adom el, igazából mindkét görkoirmat eladnám (van még egy RB Aero 10 fitness korim is) és vennék belőle egy remzy-t
  • leho94
    #483
    őőő 42-43 talán 44 vastag zoknival :D
  • leho94
    #482
    persze ? Van annál jobbis :)))
  • Mike at home
    #481
    Lajosmizsén jó az Ezüstfenyő pizzéria, legalább is képes vagyok érte Bp-ről lemenni :)
  • predator1982
    #480
    na látod a kérdés adott:-)
  • Mike at home
    #479
    hányas lábra?
  • leho94
    #478
    Nincs valakinek egy eladó agresszív korija ?

    + 1 vid ^^
  • mumpic
    #477
    szlalomoznak a jányok!

  • Mike at home
    #476
    hát szerintem, hogy kinek miért mije törik el, az kökemény genetika
    esni tényleg meg kell tanulni, a görkorizás erre kiváló
  • mumpic
    #475
    Gyúrjál! Aki vézna könnyebben törik. Komoly. :) Meg, tanulj meg esni. Küzdősportoknál oktatják, de biztos van rá jutubon videó, hogy hogy kell esni. :)
  • trogerzsiger
    #474
    Hát apcival megegyeztem hogy csinálunk egy korlátot kezdésnek. Most az új korim használom hogy szokja a lábam.
  • Mike at home
    #473
    vagy esetleg meg tudom kérdezni az egyik ismerőst, aki 15 évesen agrozott, hogy ő mit mondott otthon
  • Mike at home
    #472
    mond meg anyukádnak, hogy nagyon fox vigyázi, és először alacsony korláton próbálod meg, stb
    vagy mondjuk leugrálsz 2-3 lépcsőt, nem többet
    no meg marad a könyörgés :) nem tudom mennyire vagy külsőre még gyerek, szal bociszemnézés, stb :D
  • Sceleton
    #471
    Hát még kezdő vagy. Illetve a két kor sokban fog különbözni. Én Agrón tanultam meg korizni, aztán mégis fitnessnél ragadtam le. De ég és föld a kettő.
    Szerintem szólj a szüleidnek, hogy a meteor is megölhet...Aki ésszel csinálja, az kissebb sérülésekkel megússza. Persze elképzelhető, hogy gerinc törik, borda, stb... De ez nem függ attól, hogy agró vagy fitness...
    "hiába győzködöm őket hogy de én nem akarok háztetőkről korlátokra ugrálni meg több méter magas korlátokon csúszkálni," Most még lehet, hogy nem. De ahogy több trükköt tanulsz meg, úgy jönnek elp egyre inkább a veszélyesebb trükkök. Ez trövényszerű. De aadigra te is jobban csinálod majd.
  • trogerzsiger
    #470
    őő tényleg? ja akkor lehet, mert ezelőtt is koriztam, csak volt nagy szünet.
  • predator1982
    #469
    ha te idén márciusban vettél korit, hidd el nekem még kezdő vagy...
  • trogerzsiger
    #468
    ja és 15 vagyok.
  • trogerzsiger
    #467
    Igen, márciusban vettem fitkorit, hogy azon megtanulok, és most jött el az ideje az agresszív korinak. Szal nem vagyok kezdő :D De igen tehát most is meghalhatok :D
  • Mike at home
    #466
    bár ha kimész az utcára, az is veszélyes, akár bele is halhatsz
  • Mike at home
    #465
    az átlagnak nem ennyire veszélyes, no meg egyébként is hány éves vagy, tudsz már korizni, vagy abszolut kezdő vagy?
    ha kezdő, úgysem a korlátokon fox lecsúszkálni azonnal, előbb megtanulsz korizni
    szal szerintem most még ne féltsenek
  • trogerzsiger
    #464
    Sziasztok!

    Vettem egy agresszív korit, persze szüleimet tájékoztattam előre hogy miért ilyet és mi a szándékom, de ők most megtiltották :S Mert hogy fejem töröm gerincem töröm minden hülyeséggel jönnek, de mondom hogy igen tudom, ezért fogok hordani térd, könyök védő, és először még bukósisakot, aztán meg a nővérem pasija azzal jött hogy egy gördeszkás csúszkált korlátokon gerincét törte meghalt 17 éves volt.. Hiába győzködöm őket hogy de én nem akarok háztetőkről korlátokra ugrálni meg több méter magas korlátokon csúszkálni, de ők közik az ebet karóhoz :S
    Segítsetek! Mert ha tényleg ennyire veszélyes lenne bele se kezdtem volna....
  • Mike at home
    #463
    akkor nagyobb sportboltok, 20-30k között
    Rollerblade, Roces, Solomon, Fila
  • kabel15
    #462
    Hello!

    Úgy döntöttem beruházok 1 korira! Soha nem volt még korim de megtetszett a sport és úgy döntöttem kipróbálom! A kérdés csak az hogy milyet vegyek?
    Van valakinek valami ötlete hogy milyen márka és hogy hol érdemes megvenni?
    Sima átlagos is jó mivel egyenlőre ha gurulni tudok vele az már jó
  • Aquir
    #461
    Nekem sem volt védőfelszerelésem... Amikor magamra vettem régen a korit akkor csak azt volt rajtam, ki az utcára, azt csókolom . Akkor még ilyen sima Roces vagy milyen márkájú volt. Azóta vettem egy agressive görkorit, csak épp Győrben nem volt túl sok korlát meg miegymás amin gyakorolni tudtam volna, újabban szegedi egyetemistaként kevesebb alkalommal vettem fel, mostanában nem is használtam :S

    egyébként +fav :)
  • Bmx01
    #460

    !!!
  • Mike at home
    #459
    az indexes topikot is ajánlom olvasgatásra, egy van belőle csak
  • Mike at home
    #458
    védőcuccod van? ha nincs, legyen
    féket meg szereld le
  • mumpic
    #457
    www.guruskater.co.uk

    Ha tudsz angolul, akkor ez a honlap egész jó, ajánlom a video demo részt, DE (!!!) amikor azt írja a fékezési technikáknál, hogy a féket sose szereld le, nos ez szerintem marhaság. De ha visszaolvasol itt a fórumban, ez már ki volt tárgyalva.
  • gergobaby
    #456
    Sziasztok! Mostantól én is csatlakoznék a klubbhoz igaz nem Pesti vagyok, ma elkezdtem végre a korizást ( már rég terveztem )... a mai nap kb. abból állt hogy elestem, leporoltam magam és felkeltem, bár estére már 150m-t tudtam menni :) Remélem holnap jobb lesz :D Esetleg valaki küldene nekem olyan oldalakat ahol görkoris alapok vannak leirva?
    Előre is köszi, egy n1 koris :D
  • mumpic
    #455
    szép, de mi köze van a görkorizáshoz? ;)
  • torokandras
    #454
  • Sceleton
    #453
    Thx.