772
Minden ami görkorizással kapcsolatos
  • Mike at home
    #612
    de legalább nem törik el a bokájuk
  • mumpic
    #611
    Egyébként ja, az a jó ha szabad mozgást enged, de persze ehhez erős boka kell. Sokszor látom a kezdőket, hogy úgy megszorítják a csatokat, mintha az lenne a lényeg, hogy térdtől lefelé egy merev egybelényegült valami legyen a lábuk meg a kori.
  • mumpic
    #610
    Hát figyi, hokikori :)
    nem merev a szára, mint egy fitness kori műanyag szára (vagy agresszív kori kemény szára), hanem szövet, puha. Nem az egész, csak a teteje, meg oldalt. Bár, most így nem rémlik, ami ott hátul van, és felnyúlik az lehet hogy mégis kemény, nemtom :P.
  • Ray Z
    #609
    a vétel kicsit el lett tolva nyaralás miatt, de ha veszek, mindenképp beszámolok róla! mit jelent a puha szár? nem tartja annyira mereven a bokámat? mert az mondjuk nem lenne baj, eddig csak jégkoriztam, de ott se szerettem amikor nagyon tartotta a kori...
  • mumpic
    #608
    Ja! Ha megveszed akkor számolj már be róla tényleg hogy milyen. :)
    Szeretnék új korit venni, mert a kerekek + csapágyak cserére érettek, és együtt már majdnem nem éri meg a régi korira (amit már egyszer összetörtem az ominózus autós találkozásommal).
  • mumpic
    #607
    Jó kori, pár srácon (lányokon is) láttam Pesten, szeretik. Puha a szára, azt meg kell szokni, de amúgy masszív.
  • Mike at home
    #606
    melyik város?
  • Ray Z
    #605
    hello

    itt a középső (MISSION Helium 3500) görkoriról mi a véleményetek? közlekedésre kéne, nem nagyon ugrálásra, de azért néha ugrani is lehessen vele:D, szóval gondolom a görhoki kori az ideális...
  • Krisz018
    #604
    Helló

    Most akarok egy új kori venni segítene valaki melyik a jó? mert nem értek annyira hozzá.

    1.

    2.

    3.

    Előre is köszönöm.

    Várom a válaszokat.
  • Metalmilitiakid
    #603
    Na viszont most már tényleg kellene vmi miskolci bolt , mert már a Dechatlonban is voltam (vagy miben) ott se volt , és fejből már nem tudok ilyen sportboltokat miskolcon és sehol sincs aggressive fajta :( nincs itt miskolci koris ?
  • Metalmilitiakid
    #602
    ja minden korival lehet csúszni :D háton , arccal a föld felé van variáció :D
  • mumpic
    #601
    Te a grindre gondolsz. Én csak azt mondtam, hogy minden korival lehet csúszni. :)
  • Metalmilitiakid
    #600
    ha fitness korinak nem a szélével(oldalával vagy mivel) csúszol hanem a sín közepével akkor a kerék nem zavar be ?
  • mumpic
    #599
    Mindenféle korival lehet csúszni! :)
  • Metalmilitiakid
    #598
    Na most már bejártam ezt a két boltot lábon is hát egyikben sincs aggressive féle kori amivel csúszni is lehetne
  • Metalmilitiakid
    #597
    Hello én is gondolkodom azon hogy elkezdjek korizni, a 2009 es hsz ek nagyrészét elolvastam , hogy aggressive ben ha 4 kerék van az nem zavar ha csúszni akarsz ? Láttam hogy van egy kis rész középen vájattal kihagyva , de az elég ? Másik pedig , hogy tudna valaki boltot mondani miskolcon ahol lehet venne 25-30 között agresszív görkorit mert engem is inkább az ugrálás érdekelne . (Hervist még csak neten néztem de csak Fitness t láttam benne) Előre is köszi a válaszokat!
  • Judykó
    #596
    Hy! találtam egy VII Carlos Pro görkorit a neten...vagyis csak a leírását :( Ha valaki tudja hol lehet ilyen görkorit rendelni az kérem szoljon nekem! :D Előre is kösszi
  • Mike at home
    #595
    de, fillérekért a vaterán
  • predator1982
    #594
    azt hiszem sehogy sem fog neked összejönni ez a használtkori eladás:D
  • 141111
    #593
    hm... 42-43.de nem használtra gondoltam:)
  • Mike at home
    #592
    hányas lábad van?
  • leho94
    #591
    www.skateworld.hu
  • 141111
    #590
    üdv. 3 éve korizgatok fitnesz korival és úgy döntöttem veszek egy agresszívet is^.^ igaz nem próbáltam, de csak nem olyan vészes megtanulni azzal is:) milyen korit tudtok ajánlani? streetre kéne, csúszkálni, kisebbeket ugrani, szóval nem félcső meg ilyenek. és ha esetleg tudtok Budapesten valami boltot ahol árulnak korit mondjatok már címet, köszi:P
  • leho94
    #589
    a városházán dolgozik :D Nemrég nála csináltattam a személyit :D
  • Mike at home
    #588
    és miért mondtad meg a valódi neved? rendőr volt? igazoltatott? akkor meg?
  • leho94
    #587
    egy ilyen kis városba az a gáz hogy mindenki ismer mindenkit .. :D Ugyis megtudná a nevemet de nem nagyon izgat igazából
  • mumpic
    #586
    Egyrészt ja, én is sok legömbölyödött szélú padot, meg lépcsőt láttam, amin az okos fiatalság csúszkál mint a barom.
    Amúgy meg ha az odajövős valami csávóknak megmondjátok első blikkre a neveteket, akkor bizony ti hülyék vagytok! :P
  • leho94
    #585
    ja hogy mindkettőt :D Őőő csúsztam korláton és hanyatt leestem , szerencsémre pont egy kiálló betontömbre estem a hátsórészemmel..a másik meg annyi hogy városháza lépcsőjén csúszkáltunk , odajött valami csávó hogy ezt nem itt kéne stb mondjuk meg nevünket , fel írta valami papírra aztán lelépett..
  • Mike at home
    #584
    bár ma a hátsó fertájomat vertem nagyon szét .. nemtudok ülni + még felis jelentenek valószínű
  • leho94
    #583
    azon belül kérdeztem:D
  • Mike at home
    #582
    3.
  • leho94
    #581
    hmm :D Nemtudom én mértnem veszek semmi különbséget észre :D Lehet nem figyeltem
  • mumpic
    #580
    Szerintem sem egyforma a görkori, meg a jég! A jégkori pengéje íves, helóóóóó. :)
    Szóval, amikor először próbáltam ki a jégkorit, akkor már egy ideje göriztem, és elég borzasztó volt az első 3 perc, míg hozzá nem szoktam, hogy tök nem ugyanaz. :D Megtalálja a jégen az előttem menők vájatait, meg illeg-billeg, egész más érzés volt a lábfejemnek is tartani a koriban magamat. No meg, jégen elcsúszott oldalra is, ami görkoriban max vizes, vagy nagyon poros aszfalton esik meg.
  • leho94
    #579
    melyiket?
  • Mike at home
    #578
    mi volt? elmeséled?
  • leho94
    #577
    jah és ez mike-nak ment :AS?D
  • leho94
    #576
    na szal sorba válaszolok :D
    1. rád bízom hogy elhiszed-e..
    2. Szerintem tök egyforma :D
    3. jah , bár ma a hátsó fertájomat vertem nagyon szét .. nemtudok ülni + még felis jelentenek valószínű
  • mumpic
    #575
    ;-)
  • predator1982
    #574
    ez igy van, én pl kevesebbet ettem , meg elég sokat koriztam a sok pl a 18 kerből az árpád hidig, (lehet hogy ez csak nekem sok) és gyönyörűen lefogytam:-)
  • Mike at home
    #573
    a golyóid még életben vannak?