772
Minden ami görkorizással kapcsolatos
  • mumpic
    #212
    jó, nyertél... :DD
  • Mike
    #211
    vedd le a zoknit is :)))))
  • mumpic
    #210
    Ha szakad akkor el sem indulok, de ha gurulás közben szakadt rám, akkor nem fogok zokniban csattogni.
  • Mike
    #209
    ha szakad az eső, leveszed a korit
  • mumpic
    #208
    Nem kioktatás volt, de sértődj meg nyugodtan. Másik, saját csapágyam volt fixre beállva, és a wd40nel kimosva újra forgott.
  • predator1982
    #207
    az egy repedt fingot nem ér, de ezt én is tudtam. ideig óráig jó, de aztán szar az egész, de köccke a kioktatást
  • mumpic
    #206
    Na, ilyenkor, ha épp korizol, és akkor szakad rád az eső, akkor simán előfordulhat hogy beáll a csapágy. Ilyenkor érdemes szétszedni, és mondjuk wd40-nel kigyógyítani. Nem csak hülyeségből vannak szerelhető csapágyak.
  • predator1982
    #205
    na ja, meg roppant költséges kicseréltetni utána a csapágyakat, főleg hogy bemész a sportboltba, és azt sem tudják miről beszélsz:DDDD
  • jbal
    #204
    ja az a baj hogy csúszik nagyon a kerék:(
  • predator1982
    #203
    Na emberek most kell elmenni korizni, aki szarrá akarja vágni a csapágyát, de akar egy veszettet száguldani, meg oldalirányba csúszkálni, hát melegen tudom ajánlani most induljon neki. Fékezés kizárva, úgyhogy egy nagy adag vakmerőséget is vigyen magával az illető
  • Mike
    #202
    ja ok
  • praksi
    #201
    arról írtam :P
  • Mike
    #200
    Dunagurit ismeritek?
  • Mike
    #199
    a villamoson? pedig ott nem nagyon szólnak, buszon hamarább
  • praksi
    #198
    van egy nagyobb túra (~35 km) Zebegény és Göd között, Zebegénybe vonattal szoktunk elmenni a nyugatiból
  • jbal
    #197
    ja az offroad korik.
    vonatra?:O
    én meg a balatonon nem mertem lemenni fonyódra h aztán visszajöjjek vonattal:d
  • praksi
    #196
    én vonatra szálltam vele :-)
  • praksi
    #195
    egyik ismerősömnek olyan korija van, h a sínt le lehet szedni, és a "csizmát" simán tudja cipőnek használni. egyszer a Tescoban kiakasztott vele egy őrt :D
  • jbal
    #194
    én meg villamosra akartam vele felszállni:ddddddddddddddddd
  • Mike
    #193
    de
    bár én egszer végig fogok caplatni zokniban az egyik plázában, miután levetették velem a korimat :)
  • jbal
    #192
    hát én meg tudok állni de olyan nagy lejtőkbe nem merek belevágni:D
    meg itt az embereket nem igazán kell kerülgetni meg ha kell az se olyan izgalmas.cipőt nem szoktatok biztonság kedvéért vinni?:D
    mer unalmas mindig ugyanazon az úton lemenni néha legszívesebben odateleportálnám magamat egy helyre és onnan indulnék el :)
  • predator1982
    #191
    én imádom az enyémet, és csak gyakorlás meg bátorság kérdése hogy meg tudsz e vele állni, de ezt te nagyon jól tudod
  • Mike
    #190
    én is amiatt vettem, mert érdekelt, milyen egy agrokori
  • Mike
    #189
    de
    ehhez képest egyesek még ugrálnak is vele :)
    mondjuk én nem
    de városban szerintem az agro jobb, legalábbis most, sok évnyi kihagyás után úgy érzem
    a fitness korim 82mm-es abeC7-es csapággyal, alig birok vele megállni, városban az embereket kerülgetni, lejtőn gyorsul mint állat (legalábbis nekem most túl gyors)
    meg az a bajom spec ezzel a bajom, hogy keskenyebb lábuakra szánták, illetve nem fogja eléggé a bokámat, igazából gyors haladásra jó, mondjuk úttesten (de ez tök szubjektív, kinek mi jön be, hogy tudja használni)
  • jbal
    #188
    az agró nem túl súlyos?:D
    nem tudom milyen érzés lehet vele menni
    régi noname korcsolyámnak meg kivettem a középső két kerekét:D
  • Mike
    #187
    nekem ilyen van:






    bár ez utóbbi asszem el akarom adni, alig használtam cc 30k-ért
  • predator1982
    #186
    jól néz ki. a párom agressziv korija piros, hát mit ne mondjak nagyon vagány, ki hinné hogy pasis koriban is lehet a piros vagány:D bár az enyém kék, az első meg fekete volt. álom szép volt amig meg nem kopott
  • jbal
    #185
    az enyém piros.
    ilyen
  • Mike
    #184
    szép darab
  • jbal
    #183
    #175
    :ððð
  • predator1982
    #182
    hát akkor nem tom, én meg nem mondom milyenem van, de ha mike megmondja, neki ugyanolyan van:D de mondom semmi gond vele. nekem az előző korim volt Roxa, négy évig birta a strapát, de szerencsétlen már úgy is nézett ki a negyedik év végére, kilehelte a lelkét. az öt éve volt 23000, a mostani 45000
  • jbal
    #181
  • jbal
    #180
    Roces SK2
  • Mike
    #179
    figy, anno rengeteget szenvedtünk a csapágyakkal, szétszed kimos, összerak, ilyen kence, olyan kence, stb, soha nem lesz olyan mint amikor új, ugyanúgy zörög, ugyanúgy lassú
  • predator1982
    #178
    milyen korid van??
  • predator1982
    #177
    egy évesek, és már most szarok? akkor drága te nagyon szar korit vettél, vagy még nálam is jobban ölöd:D, bár isten ments hogy bárkiét is leszóljam, kérem nem félreérteni:D
  • mumpic
    #176
    A szerelhető csapágyakat igenis szokták tisztítani. Persze van aki tojik rá. Én azért tojok rá, mert nem szerelhető csapágyaim vannak, több mint egy évesek, és újat kéne már venni. :))

    Azt mondják az okosok, hogy leszeded a porvédőt, aztán wd40nel kimosod, majd valami takony halmazállapotú kenőanyaggal kezeled. Porvédő vissza, csapágy kerékbe, kerék koriba. :)
  • jbal
    #175
    enyém is megy jól csak rögeszméket gyártok:D
  • predator1982
    #174
    ja meghát a megoldás a szar korira, az új, az enyém megy mint álom, nem is gyorsulhatna jobban
  • predator1982
    #173
    nekem már két csapágyam szállt el, úgy, hogy alig birtam megfogni annyira átforrósodott, bementem az egyik Hervisbe, hogy ki kéne cserélni, azt sem tudták miről beszélekde aztán ki lett cserélve az egyik kereket rakták be helyette. másnap ugyanigy jártam, de akkor már volt nálam imbuszkulcs, és szétszedtem magam. na ennyit a koszos csapágyakról, azóta az összes tatyómban van imbikulcs