772
Minden ami görkorizással kapcsolatos
  • jbal
    #292
    egyébként én olyan 7-8 éve koriztam először jégen aztán görkorival aztán tavaly nyáron elővettem de valahogy nem nagyon estem el még csak 1-szer 2-szer az is a szar utak miatt.
  • predator1982
    #291
    ha majd mész korizni szólsz?? ha nem zavarok mennék én is....
  • predator1982
    #290
    hát azért nem egészen....
  • praksi
    #289
    én a 14-ben :-)
    amúgy a legegyszerűbb úgy megtanulni, hogy elindulsz-esel-továbbmész-esel-esel-esel-tudsz korizni :-)
  • Mike
    #288
    bp az jó
    tudsz vmennyire, vagy abszolut kezdő vagy?
  • balumaci
    #287
    bp 16 ker
    te?
  • Mike
    #286
    miért is ne? melyik városban lax?
  • balumaci
    #285
    van valaki, aki megtanít korizni? :D
  • predator1982
    #284
    :DDDDDDD ami késik, az nem múlik
  • Mike
    #283
    nem voltam
    csak dagadok
  • predator1982
    #282
    én már nagyon várom, bár még lehet hogy idén kimegyek a műjégre, te voltál kint idén??? vagyis hogy most télen??
  • Mike
    #281
    jaja
  • predator1982
    #280
    fúúú de régen nem jártam erre, de nem baj, jön a jóidő, megint lehet majd korizni, nemigaz??
  • Bradyx
    #279
    Sziasztok!
    Nem ismeri valaki közületek ezt csapágyat: K2 Velocity Titanium SB1 ?
    Ha valaki tud róla véleményt mondani, akkor kérem, tegye meg!
    köszönöm!:)
  • B0ne
    #278
    Tudod a *** helyere a ___kepfeltoltes___ kell irni!!! :D
  • B0ne
    #277
    Sziasztok

    Eladnám 4 napot használt Roces Graal görkorimat amit tanulás céljából vettem. Minimális sérülések fellelhetők a gurulásból kifolyólag, de a kerekek szinte ujjak, a csapágyak kifogástalanok.
    Mérete 44-46 (US 12) amihez adok egy ugyancsak egyszer használt ProTec csuklóvédőt.

    iÁr : 28900 Ft

    Az ár irányár mivel, ha esetleg nem kell a csuklóvédő akkor megbeszélhetjűk.

    http://***.hu/view/071024/CIMG2492_www.***.hu_.jpg
    http://***.hu/view/071024/CIMG2493_www.***.hu_.jpg
    http://***.hu/view/071024/CIMG2497_www.***.hu_.jpg

    Ha erdekel dobj rám egy emailt : [email protected]
  • predator1982
    #276
    ja, nem azért irtam:DDDD de a többieknek igazuk van, ha kimész úgyis segitenek, van egy feelingje az biztos:D
  • Mike at home
    #275
    ja
    vagy én is kimegyek szívesen a Hősökre, ha van érdeklődő
  • praksi
    #274
    egyszerűbb ha kijársz az Erzsébet térre, az ottaniak szívesen segítenek, egyből szólnak, ha valamit rosszul csinálsz, lehet tőlük kérdezni, és egy filléredbe nem fog kerülni
  • balumaci
    #273
    jajj, elnézést, távol álljon tőlem mindenféle hímsovinizmus :)

    ON:
    görzenálba érdemes tanulni menni?
    elvileg oktatnak ott
  • predator1982
    #272
    vezetni vezettem már, azzal nincs gond. csak neki kell durálnom magam, és igen, nemem lány, de ez nem tükröz semmit
  • Mike at home
    #271
    hát ha edző üvölt veled, végül is ott lehet hagyni
    csakhogy akkor nem jársz edzésre
    másrészről az edzők sem a felnőtekkel üvöltenek
  • balumaci
    #270
    hölgyem, tessék előtte elmenni gyakorolni báttyóval\apuval\öcsivel\baráttal, hogy legalább a technikai része jól menjen a dolgoknak, akkor legalább már csak arra kell majd figyelni, hogy piros nem, zöld igen, meg, hogy stop táblánál megáll :D
  • jbal
    #269
    Neme: lány
    :OOOO :DDDDDDD
  • predator1982
    #268
    az fura, szerintem ha az én fejemet leüvöltené emiatt valaki, addig lenne fogsora:D én elkezdtem tavaly a jogsit, hát be kéne fejeznem, és én attól félek, hogy valami agressziv állatot fogok ki oktatónak, és hamar megverem, nemigen tűröm jól ha kioktatnak, meg lehet azt rendessen is beszélni, ha valaki valamire oktatja a másikat, igenis legyen meg hozzá a türelme, nemiga?
  • Bradyx
    #267
    Tényleg leüvölti? LOL!
  • mumpic
    #266
    némelyik speed korihoz adnak féket, csak az edző leüvölti a fejed ha meglátja ^^

    de pl a freeskate korikhoz sincs fék, viszont abból is van olyan amihez adnak. Mondjuk az megnézném hogy ilyeneket hogyan tudnának fékes korival kivitelezni. :)
  • Mike
    #265
    agro korikon pl. egyáltalán nincs fék
    speed korikon sincs
    csak a szabadidő korikon
  • Mike
    #264
    alapból szedje le, ne is használja soha.
  • Mike
    #263
    annyira nem eszi a T fék a kereket mint maga az hogy haladsz vele
    főleg az érdes autóút, ami vidéken van, eszi meg a kereket
    a kerék fogyóeszköz, el kell fogadni
    annyira egyébkétn meg nem vészes a kerekek figyása, simán kibírnak 2 évet legalább
  • Mike
    #262
    jaja, mint amikor én felnyaltam miatta az aszfaltot, egy elég hosszú és felettébb esztétikus vércsíkot húzva az arcommal. addig nagy fékbarát voltam, akkor aztán leszedtem. Azóta nincs egyik korimon sem fék
  • Bradyx
    #261
    Ebben viszont teljes mértékben egyetértek.
  • predator1982
    #260
    mondom én úgy kezdtem, hogy levettem, mind a két korimról, ott áll a dobozban zsir újjonan, de ti tudjátok, én azt sem tudom hogyan kell vele fékezni, soha sem volt, és soha nem estem el emiatt, mert nem tudtam megállni, valszeg az elején nem fog száguldozni, és forgalmas úton sem fog gyakorolni, de naon fasza, ha nem adod fel, akkor jövőre el kell menni a görkoris felvonulásra, naon fasza:DDDDD
  • mumpic
    #259
    Ne szedje le, de akkor gyakoroljon más fékezéseket is, mert előbb utóbb menni megtanul, csak majd a megállással lesznek gondjai, és majd néz ha fékezne de helyette csak bukik, és akkor végre leveszi :P. :)
  • Bradyx
    #258
    Az igaz, hogy koszorúzni nem a legjobb vele:-) Mondjuk nekem már annyira elkopott a fék, hogy simán le lehet vele ugrani a padkáról anélkül, hogy beakadna. Most, hogy mondod, hogy volt, akinek belenyírt egy sávot a kavics, én is kezdek félni, mert az átlagosnál közelebb vannak a kerekek egymáshoz(hoki-kori:)
    Mindenesetre balumacinak én nem ajánlom, hogy leszedje a féket az elején, elvégre nem véletlenül rakják rá a fitness-korikra.
    de mondom, én nem értek hozzá, csak tapasztalatból mondom:)
    Üdv
  • mumpic
    #257
    aszimmetrikusan lehet csak miatta koszorúzni, beakadhat -> láttam olyan kereket, hogy hiányzott belőle egy sáv, amit egy kavics nyírt bele, ahogy beakadt közé és a fék közé. Valamint fenn is akadhat a járdaszegélyen, emelett hozzászoksz, és ha egyszer mégis leszereled, akkor majd meglepődsz ha nem fékezel mikor emeled a kori orrát :D.
  • Bradyx
    #256
    Háth, én nem tudom, sokan mondják, hogy le kell a féket szedni, s bár én nem vagyok hozzáértő, nekem az elején azzal volt a legegyszerűbb megállni. Ennek a használata egy idő után persze ritka lesz (én is csak kb.10%-ban használom), és szerintem a fék csak akkor veszélyes, ha
    - nagy sebességgel mész
    - még vadonat új, s nincs egy kicsit se bekopva.
    másrészt pedig kíméli a kerekeket.
    Végül még annyit, hogy én úgy szoktam megállni, hogy hóekével lassítok, majd ha már elég kicsi a sebesség, megfordulok 180 vagy 360°-ba. a T-féket hanyagolom a "kerékgyilkossága" miatt, a normális fék pedig jól jön néha - szerintem...:)
  • predator1982
    #255
    ez a te specialitásod:DDDDDD
  • Mike
    #254
    meg van a bokorva vetődés
    ami pl. még mindig jobb, mintha elütnének
  • predator1982
    #253
    ahogy mondjátok, amúgy ha kopik a kerék, csak meg kell forditani, és igy tudsz vele kicsit spórolni, nekem megy:DDD