162
Hummer a magyar utakon?
  • Adam5
    #122




    "az auto belseje akkora hogy alig tudnám pofán vágni a mellettem ülöt" mostmár értem miről beszélt :)
  • Hellhammer
    #121
    Ehh...
  • mícs
    #120
    ciganyhummer
  • mícs
    #119
    http://fototar.origo.hu/common/include/image.jsp?ID=250943&SIZE=1
  • Voltan
    #118
    http://www.fuh2.com/
  • Voltan
    #117
    Küldik a roncstelepre.
    Amúgy a H1 az tényleg nagyon jó kocsi, talán még meg is éri az árárt, de a H2 az egy rakás szar. Kurva drága a teljesítményéhez képest, valójában egy lebutított H1-es. Jó, oké, van benne pohártartó, meg hifi, de hát ki nem sz*rja le? Csak villantásra jó a gazdag s*ggfejeknek.
  • mikike
    #116
    még mindig nem tudom mi történik, ha atkára megy
  • DePreSsZYo
    #115
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Lteebee
    #114
    Banyek!
    Egy majdnem egy éves üzenetemre reagáltak.
  • Lteebee
    #113
    Egyetértünk.
  • Mike
    #112
    És atomtámadás ellen véd?
    Nem. Igen. Az ellen nem véd...
  • Mike
    #111
    Meg a cigók, suhugóban, meg makkos cipőben
  • Mike
    #110
    meg talán azért, mert akkor középre elfér a lövész
  • Mike
    #109
    Van H2 is. az luxus kivitelben is olyan max 15 milla (ami nem sok)
  • K.András
    #108
    Végül is igen, erre nem is gondoltam :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #107
    akkor bigfoot roxx :)
  • Pheel
    #106
    Minek? Ráállsz bármire :)
  • K.András
    #105
    Ja, meg a parkolásnál is köröznél egy 5-10 orát...
  • Norbi2K
    #104
    a redbullos az német rendszámos ha egyről beszélünk
    amugy meg a magyar utakra terepjárovalo a pestre meg pláne, ha sport autom lenne nem biztos hogy nagyon nyuznám az utcákon, sőt néhol még az autopálya is rohadt szar, szerintem humvee rulzz
    egy jo kis pesti dugoban nem biztos hogy beprobálkozna vki hogy besoroljon elém :)
  • I.C.ram
    #103
    Biztos a Nike magyaoszági képviseletének a főnökének a gyereke. :D
  • FREAK
    #101
    lol, cégesautó :D

    amúgy asszem 3-4 darab van belőle az országban
  • Manta
    #100
    Azt én is láttam a mammutnál. A másik amit láttam, az fekete, "kombi", nike-pipa van rajta, és egy 17 év körüli kis nyikhaj vezeti.
  • Manta
    #99
    padka
  • K.András
    #98
    Egy barátomnak ilyen autoja van!Ha valaki sokat jár dunaujváros és szekszárd között akkor biztos talizott már vele(zöldeskék),nekem az tetszik az autoban hogy a független felfügesztés miatt olyan az auto, hogy amikor megyünk és mondjuk egyik oldallal patkázunk egyet, mert miért ne, akkor nem történik az auto belsejében semmi,mintha ott sem lenne a patka!!:D
    A tankolás az fél ora naponta,az auto belseje akkora hogy alig tudnám pofán vágni a mellettem ülöt!!!Ráadásul a belselyében minden vajszinü börrel van tele,a plafon meg tele van hangszorokkal,full extra minden és az autot 40 milláért vette,megteheti mert nagyon komoly épitési vállalkozo, szoval igy vidékre nagyon jo az auto, föleg télen, nyáron nem szereti használni és pestre sem szeret vele feljönni,igazábol én imádom ezt az autot, egy nagy álmom hogy nekem is lesz egyszer, bár az még egy tiz évvel odébb van...De van egy fent még a második kerben is, egy redbullos auto,ki vannak a hangszorok hátulra vezetve, és orditattja a zenét ezerel az állatja mindig:DDD
  • FREAK
    #97
    nem kell sokat keresgélni, van pár kép, ahogy függőleges falakon felfelé legyorsulja a sziklamászókat :)

    és ne aggódj a tengelytáv miatt, alapból 57 centi magasan van az alváz, az gyakorlatilag mindenre elég
  • I.C.ram
    #95
    Ezt kompenzálja a bazinagy kerék, és a viszonylag magas felfüggesztés.
  • I.C.ram
    #94
    Láttam egy dok.filmet a Spektrumon a hummerről, és ott rávitték egy aknara, az egész verde szarrá ment, de a pilóták vigyorogva másztak ki belőle.
  • I.C.ram
    #93
    Én a MOSZKVA teren láttam egy piros ponyvásat.
  • Cat #92
    én meg ismerek olyat aki látott egyszer egy ilyet!!!
  • Manta
    #91
    Én már láttam többet is!!!!!!!!!!
  • Garfield
    #90
    Akna ellen pedig nem véd csak úgy magában.

    http://www.dtic.mil/armylink/photos/Feb1997/mcf5.html

    Mielőtt jönne valaki, hogy de hát izé, ajánlom figyelmébe a "was specifically designed" mondatrészt.
  • Garfield
    #89
    Azért a terepjáró képességeire kíváncsi lennék, a hosszú tengelytáv ugyanis finoman szólva nem kedvező.
  • a.carkey
    #88
    Volt egy film róla a spektrumon. Az m1el és a ah64el meg egyéb usa "csúcsmodellekkel" együtt mutatták be őt is. Nagyon dicsérte a tengerészgyalogos fickó. Mennyire jó, + mennyire páncélozott, bírja a folyómedreket stb. Tényleg jónak tünt. Van egy amcsi ismerősöm, aki 91-ben a öböl hábra képezte ki a páncélosparancsnokokat ésa felderítőket az USÁban, a US Armynál. Neki van otthonra egy ilyen gépe. Azt mondja semmihez sem hasonlítható. Mindent üt, amiben valaha ült, még a Ford Mustángját is. Szóval bizti - mint bennfentes és katona + "autóbuzi" -, hogy tudja mit beszél. Mell. szerintem is jó kis gép ...
  • mikike
    #87
    szerintem pedig lejön a fényezése
  • Pheel
    #86
    Aaaaz ellen nem véd :))))))))))
  • mikike
    #84
    most akkor felrobban az aknától vagy nem?
  • Efreet
    #83
    Leírhatatlanul :)
  • Efreet
    #81
    Szuper :)
  • Efreet
    #77
    majd holnap, jó? nemsokára mennem kell. :)
  • Efreet
    #75
    szívesen :)))