Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#21456
persze Pók XD

NSTSpider
#21455
Így van és a megspórolt pénzt ránk költheted<#eplus2>

w77d
#21454
jah, gondoltam picit leállok, tényleg kezdte elveszteni a varázsát a felvásárlás 😊
ha valami nekem való különlegességet találok, arra lecsapok 😊

greg benz
#21453

Willi Betz
#21452
Nanáci!!!<#nevetes1>
Jöhet persze!!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21451
Bálnából végtelen mennyiség<#hehe>

greg benz
#21450
Van a seggérõl is kép,kõ?<#vigyor>

NSTSpider
#21449
Teccik is <#hehe>

Willi Betz
#21448
Szép nagy bálna<#hehe>
Valószínûleg a póknak is tetszeni fog. Õ is Bálnológus!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#21447
Ezt ma fotóztam,gondoltam téged érdekel😛

gabamano
#21446
Mi az senki sem vett valami új modellt mostanában?
Lassan már rá sem ismerni a fórumra...
Weed is teljesen kigyógyult a heti 145861472156 db os modellfelvásárlási lázból

Willi Betz
#21445
Igen...sajnos...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21444
De a sok pénz nem egyenlõ a bunkósággal. Meg nem ok a hisztizésre.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21443
Vicc az ami most a médiában megy "sztárcsinálás" néven.

autoszimulator
#21442
hát ha annyi pénzem lenne, én is leszarnálak 😄d

.: mobilize.hu :.

gabamano
#21441
Rákérdeztem én is a Mclarenre....<#hehe>

Willi Betz
#21440
Jó,hát az egy hülye picsa. Régen is az volt. De akiket én említettem tök normálisak. Nem élnek azzal vissza,hogy ismert emberek.
Viszont én ugy vettem észre,hogy akik most ismertek azok igencsak visszaélnek ezzel. És azt hiszik,hogy õk szarták a spanyol viaszt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#21439
Ó, attól hogy régen volt sztár, nem jelenti azt, hogy nem nagyképû, vagy ellenszenves, és attól hogy most sztár, lehet normális.. nézd meg azt a medveczky valamit, azis mit le tud rendezni, mintha õ körülötte forogna a világ -.-

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#21438
Na ez már igen,de állítom,hogy Home made😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21437
Én Bujtor rajongó vagyok szóval ehiszem😄
De õk még nem tartoznak abba a korosztályba ahol beképzeltek,mert ismert emberek. Én szerintem õk az igazi sztárok, nem az ilyen Gõzeke meg társai.
Különben a Csöpi bácsi ott lakik Tihanyban és nem kis birtoka van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21436
én is inkább Az angol, aki dombra ment fel, és hegyrõl jött le címût néztem. nem egy mai film, de zseniális.

http://ferrari18.blog.hu/

Goruck
#21435
nekem semmi bajom vele, csak nem szoktam nézni 😄
meg hiába van vendég, mert mindíg közbebeszél és nem hagyja elmondani, meg egy csomó rész ki van vágva...

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

#21434
van neki 18-ért egy Kyosho 365 GTB4 Competizione. annál rávettem, hogy tegye lejjebb a minimálárat, mert 25-ért még az sem kell a kutyának sem.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#21433
pfff.. ez dúrva

w77d
#21432
jól néz ki, de igazából ugye nem létezik ilyen?

#21431
gabamano
#21430

w77d
#21429
én pár éve a Füredi Anna bálon beszélgettem sokáig Bujtor Istvánnal, kimondottan közvetlen és barátságos ember 😊

w77d
#21428
a baglyok igencsak humánus lények! aki ezzel nem ért eggyet, azt elraboljuk XD

Willi Betz
#21427
Én a Bodrogi Gyulával találkoztam. Hát õ egy tündéri rendes ember.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#21426
dévényi tibi bá a legjobb arc, bulija után sietett, de mikor kértük, hogy egy képet, akkor minden ellentmondás nélkül odaállt, és megvárta a képet 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#21425
Ez itt a gond szerintem.
Meg a bagolyság...de ez nem fõ gond<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21424
én beszégettem vele mûsoron kívül és nem igazán tûnt bunkónak. Amúgy MO-n a legtöbb TV-s "sztár" kegyetelenül beképzelt és lekezelõ az átlag emberrel szemben.

Willi Betz
#21423
Fábryval az a baj,hogy a "színfalak mögött" iszonyatosan bunkó ember. Meg modortalan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21422
most ez épp úgy hangzott, mintha szégyen lenne nézni 😊
Én minden adást nézek, és nagyon tehetséges és korrekt embernek tartom a Fábryt.

De mondom, az a szép az emberiségben, hogy más nézeteket vallunk. Képzeljétek el, ha mindenben egyet értenénk XD

Goruck
#21421
én sem szoktam nézni, csak szóltak h makettek vannak benne!

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Willi Betz
#21420
Viszont ez egy szép Porsche!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21419
na a gyõzikérõl ne beszéljünk 😄 hányingerem van az egésztõl...

autoszimulator
#21418
nekem fábry is és heti hetes is bejön, jól egy kis röhögés a sok lószar gyõzikesó meg a többi retek között 😄

.: mobilize.hu :.

w77d
#21417
na ebben nem vagyunk egy véleményen a Tanár Úrral 😄
mondjuk én ugyaníg vagyok a Heti Szarral (Heti Hetes)
de nem lehetünk egyformák 😄

Willi Betz
#21416
Ahogy nézem volt valakinek egy szép bálnája😄
De a többi csillagos is szép volt nagyon!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#21415
Ha egy mód van rá megpróbálok igényes mûsorokat nézni....
Az olyan verbálidiótáktól mint a Fábry, eleve kiráz a hideg...

gabamano
#21414
Ennyire az.

Goruck
#21413
mondom h volt dugó xD

láttátok tegnap a Fábry-ba a maketteket?

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#21412
gyönyörûségek 😊

Harly18
#21411

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#21410
http://indafoto.hu/malenykijpolgar/mbybk_2008_majus_1

Egy pár kép a talirol.
NSTSpider
#21409
Várjál szerintem egy sörért a világból is kirepülne<#hehe>

Dofekné
#21408
Jóreggelt!
Komáromból jelentkezem, a kempingbe jól seder a wifi.
Mingyá átbringázunk a szloválokhoz söröcskézni. Idáig úgysem tud elrepülni a Weedbagoly.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

NSTSpider
#21407
Vigyázz mert ilyen volt már a történelemben😄