Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#21406
a szomszédban van egy kakas, tõle vettem a szlogent XD

NSTSpider
#21405
Mit ittál ,hogy kukorékolsz?<#eplus2>

w77d
#21404
kukurikúúúúúú!!
Hasatokra süt a nap 😊

Willi Betz
#21403
Jól érzed. Fõként neked ment<#hehe>
De ez várható volt,mármint a dugó. Hosszúhétvége van,ráadásul annak az elsõ napja.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21402
Én is mentem már le nyáron pénteken délután a balcsira utána befeküdhettem volna az idegosztályra<#eplus2>

#21401
Mi még megúsztuk. Szentendre elött lefordultunk Pomáz felé, és onnan támadtunk. Utánunk fél-egy órával már szentendrére nem lehetett bemenni. A kollégám mesélte.
w77d
#21400
miért érzem, hogy ez felém irányult XD

Willi Betz
#21399
A sok állatkirály ilyenkor húz le vidékre a telekre vagy elutaznak külföldre. Persze,hogy dugók alakulnak ki.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21398
Tegnap is én Érdtõl araszoltam be a Népligetig<#zavart2>

w77d
#21397
ma országszerte óriási dugók voltak, én is beragadtam az M7-esre 3 és fél órán keresztül

w77d
#21396
na az nem egyszerû elõadás lenne XD

#21395
Milyen dugóban?
Willi Betz
#21394
Prezentálod a bagolyság mivoltát?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21393
egyenlõre még csak azt mondták, hogy nagyon érdeklõdnek utánam. Gondolom, ha az elõadásaim és prezentációim nyerték meg õket, akkor erre a területre szánnának, azaz gondolom elõadásokat, prezentációkat kell tartani

Goruck
#21392
áltatok a dugóban?

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Goruck
#21391
mit kell csinálnod?

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#21390
gyerekek most kapaszkodjatok meg: megkeresett egy német pénzügyi cég, hogy láttak a BKF-en prezentálni és behívtak meghallgatásra hétfõn. Ha minden jól megy havi 140ezret kínálnak a szolgálataimért XD
azthittem, hogy az ilyen munkákat keresni kell, nem õk keresik meg az embert 😊

#21389
Basszus<#falbav>
Hamarabb is eszembe juthatott volna hogy szóljak. Ma voltunk a clubbal Esztergomba. Ha legközelebb lesz ilyen turné szólok.
Willi Betz
#21388
Hogyne!
Merci bármilyen mennyiségben jöhet😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21387
Gabec!

Mercis tali érdekel?
Willi Betz
#21386
Igen! Ez a legnagyobb gond<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21385
Á visszajön mint a bumeráng<#eplus2>

Willi Betz
#21384
Aha...<#pardon1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21383
A csudába...pedig azt hittem,hogy már tegnap ott volt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21382
naneeeee humorizálj 😄

én nem vagyok olyan arcozós bagoly 😄

gabamano
#21381
Valószínûleg majd hétfõn.

BMW FAN
#21380
Szép<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#21379
És akis Buggydban mindenkinek úgy köszöntél hogy Seggem Tag<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#21378
most má talán nincs nagy forgalom, másfél óra alat ott termek XD

Willi Betz
#21377
Érdekesen járnék pórul,mivel te ott döglesz a Balatonon én meg itt fenn Pesten<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21376
na ne bassz föl, mert pórul jársz<#eplus2>

Willi Betz
#21375
Lehet ott kéne maradnod örökre!!<#eplus2>
Egyébként ázottan rohadt büdös a bagoly!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21374
na írok ha már megígértem 😊

Voltam Buggyzni, de jól meg is áztam 😄
amúgy basszátok meg 9.30-tól 14.20-ig jöttem, olyan káosz volt az utakon. Az M7-esen volt, amikor annyira bedugult, hogy ki tudtam szálni a kocsiból nyújtózni eggyet!! A 71-esrõl nem is beszélve.. Mi lessz itt vasárnap visszafelé....

Willi Betz
#21373
Megérkezett a csomag? Vagy még nem voltál arra fele?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#21372
Lent artzoskodik a balatonnál a bugyijával...

Willi Betz
#21371
Az is meglehet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21370
Vagy betért a kék osztrigába<#eplus2>

Willi Betz
#21369
Elakadt egy villanypóznában. Vagy találkozott egy Rolls Royce hajtómûvel<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21368
Na mivan WEED már nem is írsz nekünk vagy még le sem értél,megakadtál valahol?<#hehe>

Willi Betz
#21367
Jól is néz ki,bár sokaknak csak egy Merci. Tipikus Merci formával (négyzet lámpa,csillagos hûtõrács,kocka kasztni)

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#21366
Néhány Merci egyike, ami baromira tetszik...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#21365

Megjelent ugy néz ki.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21364
Megkött a drágaszág:

Willi Betz
#21363
IFA az tetszik😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21362
Egy kis érdekesség tûzoltóautó modellek

NSTSpider
#21361
NA mennyé má<#hehe>

w77d
#21360
elmegyek elmegyeeeeeeeeeeek, hosszzúúú úúútra megyeeeek 😄

na indulok Balcsira, de onnan is tudok szórakoztatni mindenkit mivel van net 😄

oneal1
#21359
bizony bizony😊

!Forza Ferrari!

w77d
#21358
holnap reggel én is húzok Balatonra és egész kibaszott hétvégén Buggyzni fogok XD

w77d
#21357
anyucid XD