Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#21506
az nem kifejezés. belógattam a lábam oszt majdnem beleestem XD

Willi Betz
#21505
Olyan mint a Weed.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21504
Weed milyen a balcsi vize meglested? Gondolom még kurvahideg

#21503
aztán befutott egy ilyen is:

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#21502
igaz XD

w77d
#21501
na azé XD

#21500
nemnem, Audi A8-cal. az mégiscsak összekerekes.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#21499
Egy könnycsepp azé megjelent a szemem sarkában<#hehe>

NSTSpider
#21498
Ehhe sötétbagoly<#eplus2>

w77d
#21497
el is vagyok nyomva te nyóclábú 😄

w77d
#21496
ne hajtson, maradj szépen velem a sötét oldalon 😄

NSTSpider
#21495
ÓÓÓ te szegény elnyomott bagoly<#hehe>

greg benz
#21494
De a kíváncsiság hajt<#nevetes2>

w77d
#21493
ne engedd magad megfertõzn, mert olyan leszel mint õõõk 😄

w77d
#21492
😄

greg benz
#21491
fosbagoly?😮 azmi?<#merges2>

greg benz
#21490
De a farkasbagoly akkoris jóvót😄
Fákinfákk
<#vigyor3>

Willi Betz
#21489
Ne mond,hogy nem hallottál a farkasbagolyról és a fosbagolyról? 😮

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21488
na azé 😄

w77d
#21487
bazdmeg neked nem rajtam kell röhögni, hanem mellettem harcolni az elnyomás ellen XD

Willi Betz
#21486
Sajnos!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#21485
Oké,megbeszéltük<#eplus2><#hehe>

greg benz
#21484
Farkasbagoly LOÁL😄

Willi Betz
#21483
Ez ha nem tévedek nem Mondial,vagy igen?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21482
Jaja a bálna nem büdös csak az a baj ,hogy nálunk a sok dakota baromira elrontotta ennek a kiváló autónak az imidzsét.

Willi Betz
#21481
Ez igaz! De látod,senki se tartja be a tisztes távolságot.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21480
Te csak maradj magányos farkasbagoly<#eplus2>

gabamano
#21479
ez szép ootó.

w77d
#21478
ezzel kõ szántani? XD

Willi Betz
#21477
Bálna az nem szokott büdös lenni,kivéve,ha kanális felé állnak vele. De mellette még a Citroen is milyen Pöttöm Panna<#hehe> Ugye Pók?
Bár ha azt vesszük,bálna mellett még egy nyerges vontató is csak kisteher<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21476
Akkor is a mellette lévõ két helynek üresnek kéne lennie<#eplus2>

gabamano
#21475
Én most keményen töröm az agyam :vennem kéne valami amcsi ootót a lakókocsi elé....

#21474
nekem megjött a traktorkerekû, be is mutattam itt nektek, de senki rá sem bagózott...



http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#21473
Gabec emberedre találtál XD
Greg szövetkezzünk és akkor leszünk 2 a 2 ellen XD

greg benz
#21472
Hát akkor te elég komolytalanul ûzted az ipart😄D

Willi Betz
#21471
Én amikor ilyenkkel foglalkoztam,akkor nem fújtam le színre,csak kapott pár lakk réteget.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#21470
Jah😄

w77d
#21469
XD

Márkacsataaaaaaaa XD

w77d
#21468
magyarázod itt a bizonyítványod teeee XD

greg benz
#21467
Mi messze álltunk a bálnától mert büdös volt<#bee1>

greg benz
#21466
Szerinted,ha rajta vannak a matricák vajon le van már fújva fehérrel,vagy csak ezután jön majd?<#ravasz1><#vigyor>

Willi Betz
#21465
Akkor a Citroen<#hehe>
Az még közelebb is merészkedett hozzá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21464
ezt Gabec becopta XD

autoszimulator
#21463
pwnd, sure <#banplz>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#21462
Szép munka!
Ez már lelett fújva fehérrel,vagy ez még csak a mûanyag?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21461
Jaja jól beszélsz<#eplus2>

greg benz
#21460
Az a mi autónk,úgyhogy okosan<#merges3><#csodalk>

Willi Betz
#21459
Ez az Alfa nagyon zavaró ott a bálna közelségében. Komolyan mondom lealacsonyító. A király mellé sem engedtek mindenféle jött-mentet<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#21458
Ugyan nem modell,hanem makett,de én ezen a dögön dolgozgatok<#vigyor3>

Willi Betz
#21457
Én vettem Trabantot Gabamanó úrnak<#vigyor3>
Amit remélhetõleg emberünk felis ad hétfõn,mert tegnap nem érkezett még meg a pénz a kártyájára.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?