Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#21503
aztán befutott egy ilyen is:


http://ferrari18.blog.hu/
#21500
nemnem, Audi A8-cal. az mégiscsak összekerekes.
http://ferrari18.blog.hu/
Ne mond,hogy nem hallottál a farkasbagolyról és a fosbagolyról? 😮
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Ez ha nem tévedek nem Mondial,vagy igen?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Jaja a bálna nem büdös csak az a baj ,hogy nálunk a sok dakota baromira elrontotta ennek a kiváló autónak az imidzsét.
Ez igaz! De látod,senki se tartja be a tisztes távolságot.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Bálna az nem szokott büdös lenni,kivéve,ha kanális felé állnak vele. De mellette még a Citroen is milyen Pöttöm Panna<#hehe>#hehe> Ugye Pók?
Bár ha azt vesszük,bálna mellett még egy nyerges vontató is csak kisteher<#eplus2>#eplus2>
Bár ha azt vesszük,bálna mellett még egy nyerges vontató is csak kisteher<#eplus2>#eplus2>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#21474
nekem megjött a traktorkerekû, be is mutattam itt nektek, de senki rá sem bagózott...


http://ferrari18.blog.hu/
Én amikor ilyenkkel foglalkoztam,akkor nem fújtam le színre,csak kapott pár lakk réteget.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Szerinted,ha rajta vannak a matricák vajon le van már fújva fehérrel,vagy csak ezután jön majd?<#ravasz1>#ravasz1><#vigyor>#vigyor>
Akkor a Citroen<#hehe>#hehe>
Az még közelebb is merészkedett hozzá.
Az még közelebb is merészkedett hozzá.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Szép munka!
Ez már lelett fújva fehérrel,vagy ez még csak a mûanyag?
Ez már lelett fújva fehérrel,vagy ez még csak a mûanyag?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Ez az Alfa nagyon zavaró ott a bálna közelségében. Komolyan mondom lealacsonyító. A király mellé sem engedtek mindenféle jött-mentet<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
