Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#21706
ez szép. ki követte el?

Willi Betz
#21705

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21704

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

SpeedXHUN
#21703
ez így van

||| I5 2500K@4ghz |8 GB RAM|HD 7850 2GB OC||| Battlelog,PSN ID:PetiSX

DanielT
#21702
Majd figyelek 😊)

Egyébként kiábrándító volt néhány egészen szépen rendberakott kocsi, amik ráadásul neveztek is valamelyik versenybe és egy halom gané volt az utastérben... (remélem a tiéd nem volt köztük <#miaz><#pias>)
#21701
Majd összefutunk elõbb-utóbb. Vagy BMW miatt, vagy börzén.
w77d
#21700
he-he-he-he XD

w77d
#21699
nebazz te is helybéli vagy? XD

DanielT
#21698
Nem látok legyeket, itt vagyok szemben a Paskálban 😄D
DanielT
#21697
Mé'? Ha láttál volna, rám ismertél volna, csak én néztem ki így 😄DD

A játszószõnyeget sajnos nem láttam, pedig lehet, hogy beszálltam volna 😄
Willi Betz
#21696
Érzem!! Ott az Adria lakópark felett furcsán nagy a sötétség. Ennyi légy lenne feletted?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21695
Sokat segítettél.😊)))

Én a játszószõnyegnél töltöttem a fele idõmet. A kis szöszi kislányommal, aki focizott. A kedvesem szabira ment😊
w77d
#21694
nem jött össze XD

w77d
#21693
Úúújra itthon vagyok 😄

DanielT
#21692
Rajtam az eseménynek megfelelõen BMW -s fekete baseball sapi volt, fehér hosszú ujjú póló, farmer+pici csaj 😊
#21691
Lehet hogy egy párszor elsétáltunk egymás mellett. 😊
DanielT
#21690
Én egy fekete E46-tal, de csak az oldalsó parkolóban sunnyogva, nehogy megharapjanak a cápák 😊)
#21689
Köszönöm<#worship>
Willi Betz
#21688
Elég szép darab!
Jól néz ki az öreglány😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21687
Privibe küldtem. Tul sok nem látszik a merciböl.
#21686
Vagy ha jársz a pappas felé, megmutatom élõben, mert onnan nem messze van.
Willi Betz
#21685
Rendben<#eljen>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21684
Nem találtam. De megyek a kasztnishoz, és csinálok párat.
#21683
Én egy fehér e34 kombival voltam.
#21682
Van. Valahogy érkeztetem.
DanielT
#21681
Én is most értem haza 😊 Voltak szépek, fõleg az az aranymetálhoz hasonló színû 6-os, a piros Alpina meg mögötte a sötétkék 1602-es.

Jó, hogy jött ez az esõ, délelõtt mosattam meg a rohadt kocsit 😄 Most megint úgy néz ki mint amit lehánytak.
Willi Betz
#21680
Van képed az öreg lányról? (Mercidrõl)
Kiváncsi vagyok hogy fest😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21679
Most indul haza,szóval, ha sokat beszélünk átkerül már a következõ oldalra amit írtam<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21678
Mi most értünk haza, mert már nyügi volt a kicsi. De jó volt. Nagyon jól megszervezték. A Puskás Dezsõ volt kinnt modellekkel, vele is beszélgettünk. Õt több fórumos ismerheti a börzékröl.
NSTSpider
#21677
Vigyázz mert WEED is olvassa a fórumot<#eplus2>

Willi Betz
#21676
Nem máááár...<#szomoru1>
Megint majomház szag lesz egész zuglóban<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21675
Na jó,de az egy külön faj. Nem is állat,mert akkor megsérteném az állatokat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21674
Persze ezeknél is vannak kivételek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21673
valahogy nem XD

NSTSpider
#21672
Nem akarsz vasárnap a sok néppel együtt jönni?<#hehe>

John Cena
#21671
XDXDXD LOOÁLXD

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

w77d
#21670
na nemsokára indul a bagoly vissza Pestre XD

NSTSpider
#21669
Kivéve azt a súttyót aki múltkor a bálnamercijével lekergetett már látszott a kocsin ,hogy dakotájé koszos volt az egész kocsi kinézete tré sokáig tötyörgött majd eszébe jutott ,hogy miben ül és sûrû refizés közepette lezavart mindenkit a pályáról.....

Willi Betz
#21668
Vadállat módjára csak a Honda Civic-es street racerek mennek. Az aki tisztában van azzal,hogy mit tud az autója az nem kezd el erõsködni,hogy lenyomjon valakit,aki lassabb.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21667
Olyan ment el múltkor a pályán és nem vadállat módjára hanem nyugisan.

Willi Betz
#21666
190-es óta nem voltak szép C osztályok én szerintem. De a mostani az sütin néz ki megint. Fõleg a C63 AMG<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21665
Az a C ami a szakadékba zuhant szerintem egy tök átlagos verda nekem az utána következõ tetszik ,és a mostani új hát tükrözi a mercedes mostani irányvonalát ami annyira nem jön be nekem.

NSTSpider
#21664
Ez megint olyan dolog ,hogy kinek.

w77d
#21663
na az a legszarabb. Ez a C és a mostani C a legjobb

NSTSpider
#21662
Nekem az utána lévõ jobban tetszik.

w77d
#21661
nem bálna, de a Merci történelem legszebb C-osztálya 😊

Willi Betz
#21660
Ez nem bálna,szóval szarok rá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#21659

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21658

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21657

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/