Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#21656
Ezek meg csak egy sima háttér elõtt vannak lefotózva, bár ps-sel is kicsit rá van segitve...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21655

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21654

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21653

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21652

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21651

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21650
Néhány komolyabb dioráma 😊


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#21649
Minden Béjjemvé szép

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

DanielT
#21648
Mer' nekik már mindegy. Összetörték a fater Mergáját, úgysem mernek hazamenni 😄
John Cena
#21647
azok meg miért pont a sínen állnak?😄 és ha elcsapja õket valami?😄

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

Harly18
#21646
szerintem fog 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#21645
ez Gabecnak nem fog tetszeni 😄

DanielT
#21644
Ha valakit érdekel:

2008. május 03. napján megrendezésre kerülõ BMW találkozó programtervezete


Helyszín: Budaörs, AUTÓEXPO M1 területe
Idõpont: 2008. május 03.
Idõtartam: 09.00 órától -17.00 óráig

Résztvevõk:

Cápa BMW Klub
Magyar BMW Autóklub 1962
02-es BMW Klub
Old Timer BMW Klub
E34 BMW Klub
Egyedi autókkal érkezõk
TV2
Országos Balesetmegelõzési Bizottság képviselõi

Tervezett programok:

09.00 megnyitó, ismerkedés
09.30 szlalomverseny /kategóriák: 2000 ccm alatti, 2000 ccm feletti gépjármûvek/
latin tánc bemutató
„BMW szépe" autós szépségverseny
- legszebb cápa
- legsportosabb cápa
- legegyedibb cápa
- legszebb nem cápa
- legsportosabb nem cápa
„Lánycápák szépe" nõi szépségverseny
aszfalt rajzverseny gyerekeknek
ingyenes motorkerékpár gyerekeknek
BMW kvíz játék
KRESZ teszt
EREDMÉNY hirdetések

A részvétel minden program tekintetében I N G Y E N E S.
Harly18
#21643


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

DanielT
#21642
Jó, hogy írtad, ott leszek! <#eljen>
#21641
Ha ennyire szar a helyzet sajnálom. De egyre többen így vagyunk. Nekem aránylag közel van (Szigetszentmiklós). Ha csinálunk képet átküldöm ha érdekel.
#21640
Az m0-ás-m1-es magasságában, az autoexpo területén.
greg benz
#21639
holholholhol?<#conf>

MaSzKa
#21638
vannak más költségei a dolognak


majd oda teleportálok vagy mi?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#21637
Ingyenes.
#21636
<#szeret>

Naggggyon jó!
MaSzKa
#21635
ha pénzem lenne mennék szívesen

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#21634
Maszka!

Holnapra a cápa BMW-sek szerveznek egy talit ha érdekel.
w77d
#21633
most nyomtam szét egy baszott nagy szúnyogot a laptopon 😄

NSTSpider
#21632
Meg a PÓK is<#eplus2>

w77d
#21631
azé egy bagoly is kellett ide 😄

Harly18
#21630
Azért csak sikerült ma is tennem valamit a népért 😊

1. Modellautók
2. Grand Theft Auto IV
3. Armin van Buuren
4. 18 Wheels of Steel Haulin
5. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
6. Test Drive Unlimited
7. XBOX360
8. Humoros és aranyos képek, videók
9. Partyarcok
10. Call of Duty 4: Modern Warfare

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#21629
Ja,csak ez kompakt,amit én beraktam meg sima 2 ajtós. És fõként nem rally.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

MaSzKa
#21628

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Willi Betz
#21627
Ez meg versenyautónak ideális forma. Nem csoda,hogy még mindig használják versenyautónak
Ezt speciel láttam is élõben.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21626
Meg ne erõltesd magad<#eplus2>

w77d
#21625
meg a sok elmélkedésbe 😄

Harly18
#21624
Semmit nem mondok, mert nem ugrik be most egy sem 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#21623
a 6-os, na az szép

Willi Betz
#21622
Csak ne az új kupé 3-ast mond,mert attól kiráz a hideg. Az nem tetszik egyáltalán.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21621
Megfáradtál a poháremelésbe?<#eplus2>

Harly18
#21620
Illik, de ennél van szebb BMW is...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#21619
ez az igazi hetes, a maga korában jobb volt, mint a mostani hetes mai viszonylatban! a formai világa is tetszik!

már ha érdekel valakit egy megfáradt tollas véleménye XD

Willi Betz
#21618
Pont illik az akkori Bmw formavilágba.
Meg a mellette álló Merci is tipikusan Merci formájú😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21617
Igen ennek még BMW kinézete volt.

MaSzKa
#21616
<#eljen>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Harly18
#21615
Hát....nem hasalok el a gyönyörûségétõl és a fantáziadús formatervtõl 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21614
Sírtam, hogy nálunk ez 10.000? Ezt 70 fontért (22.000 Ft) árulják.... szép...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#21613
Nekem még ez a 7-es is tetszik

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#21612
VW Käfer 1302 S grün Alufelgen 15" EMPI Umbau 1:18 Neu - EUR 69,90



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21611
VW Golf 1 GTI Gr.5 Breit Liquid Black Tuning Umbau 1:18 - EUR 199,90




1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#21610
Mindegy, úgysem lesz ilyenem 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#21609
Háááát...passz...
A 28,90 meg kevés lenne érte.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#21608
Ezt számoltam ki én is, de szerintem nem ez lesz az...Ennyiért kicsit sok lenne, nem?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#21607
Ha minden igaz akkor így néz ki.
289 Real = 28235,3 Forint
De ezt sokkallom érte.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?