Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#21906
Na szevasz Weed mi itt hagyunk egyedül!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21905
Ez a BIBLIÁD<#eplus2>

w77d
#21904
XD

NSTSpider
#21903
Tessék<#eplus2>

w77d
#21902
Jah, a kedvenc elemeim: Vo(Vodka), Hn (Heineken), Gu (Guiness), Mp (Mézespálesz) XD

NSTSpider
#21901
Ehhe akkor sokat tanulmányozod a Vedelejev féle táblázatot.<#hehe>

w77d
#21900
Vlagyimir Weedovics vagyok <#buck>

Willi Betz
#21899
Mi vagy te? Orosz bagoly,hogy vodkát iszol?
Absolut Owl<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21898
Vagy kéménynekrepülsz<#eplus2>

w77d
#21897
isteni ez a vodka.. nem árt meg nagyon,de azért helyretesz 😊

Willi Betz
#21896
Mármint 140 fokos a tinta amit magadba öntessz? Mert az inkább hihetõ<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21895
140%-os vagyok 😄

Willi Betz
#21894
Most biztos beburulnál. Látom a mondat szerkezetedbõl a fizikai állapotodat<#eplus2>
Meg látlak téged is. Egyenesen nem tudsz már írni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21893
ha netán részegen megyek oda lehet árokbaborulnék én magamtól is XD

Willi Betz
#21892
Szemétláda vagy! Aztán meg õ borogatna téged az árokba<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21891
ecsém de kár hogy pár éve már leérettségiztem, nagyon szívesen elmennék kiborítani XD

Willi Betz
#21890
Holnap kezdõdik az érettségi! Gabamanó társ kollégának kiszívják az erejét is😞

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21889
Jah igen,az MC.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21888
A bentley baromi nehéz.

w77d
#21887
a Bentley nehezebb. Azt csak rézfasszal tudom emelgetni XD

Willi Betz
#21886
Maybachot emelgesd egy ujjal<#hehe>
Az nem lesz olyan könnyû mint a BMW 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21885
ééééés egy ujjal megemeltem egy 760Li-t XD

NSTSpider
#21884
Ja átrendezed a modelleket 😄

w77d
#21883
mingyá elkezdek autókat emelgetni az erõvel 😄

NSTSpider
#21882
A tinta legyen veled<#eplus2>

w77d
#21881
éérzem hogy helyreáll a lelki békém, a nyugalom árad az ereimben <#smile>

w77d
#21880
pedig illene 😄

Willi Betz
#21879
Csak nehogy megsajnáljalak<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21878
ezaz.. tegnap egy kortyot sem ittam..

NSTSpider
#21877
Legalább visszaáll az alkohol/vér szinted <#eplus2>

w77d
#21876
egészségetekre....

w77d
#21875
na jó, eddig bírtam, elkezdek rövidezni... Van itthon Finnlandia Vodka...

NSTSpider
#21874
Ebben ne légy olyan biztos<#eplus2>

w77d
#21873
Balatonudvari, Tihany mellett.. és egész nyáron ott leszek... Távol a Póktól és Gabectól XD

NSTSpider
#21872
Mossmé? Tisztelünk, szeretünk törõdünk veled<#eplus2>

Willi Betz
#21871
#21869<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#21870
Hun vótá??
Én Máriafürdõ-Keresztúron 4napig <#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#21869
Inkább igyál még pár üveggel. Akkor nem fognak ilyen csúnya gondolatok járni a fejedben<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21868
me van ahol tisztelnek <#gunyos1>

Willi Betz
#21867
Ez egy túrista látványosság? Bagoly család<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21866
Nyugi WEED inkább menj ki a kertbe<#hehe>

w77d
#21865
nagy köcsögök vagytok ám <#mf2>

Willi Betz
#21864
Ja igen. Az egy háztömbbel arréb van<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21863
Azt az osztrigában<#hehe>

Willi Betz
#21862
Jó volt a tocsoja?<#nevetes1>
Weed azt mondja,hogy lefagyott a nemesebbike.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21861
Még szép,hogy nem kaptál meleg fogadtatást<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21860
én tegnap jöttem meg a balcsiról és én sem kaptam meleg fogadtatást XD

RoR zsozso
#21859
Nem sírni cseszd meg!!!<#vigyor> (Énse örülök,jobb vót a Balatonyon<#duma><#sir>)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#21858
Örülünk mint WEEDnek mikor visszajött<#eplus2>

Willi Betz
#21857
<#rinya>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?