Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NSTSpider
#22857
Kicsit elkésett a VW a common rail technologiával és most meg úgy hirdetik mintha csoda lenne.

Harly18
#22856
Milyen vulgáris lettél, rossz hatással van rád a fórum... 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22855
Jah mosst azzal reklámozzák az újat,ami egy fos. Bár kitudja mennyire lesz jó ez a Commonrail dízel.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22854
egyél sz@rt, másfélmilliárd légy nem tévedhet... <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22853
Ha már Vw, valakinek ismerõs ez a verda? Családban, rokonságban nem volt valakinek?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22852
Hogy hol??? Te nem ezen a Földön élsz? A kategóriájának legnépszerûbb modellje!!!!!<#smile>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#22851
Inkább legyen az orrod borvirágos mint a fogad vízköves(Hofi) <#eplus2>

w77d
#22850
hí bazdmeg, azt én nem tudok <#wow2><#buck>

#22849
egy másfél litér ásványvizet

http://ferrari18.blog.hu/

#22848
csak VW szalont ne mutass belülrõl! neeee!!

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22847
labdacs te ittál? XD
várj akkor mert megpróbálok szintre jutni XD

w77d
#22846
de, csak nem kombi. ugyanez a szín meg minden 😊

#22845
bontóban.. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#22844
ÁÁÁ õ mindig feltámad😄

Willi Betz
#22843
Weed nektek nem ilyen volt?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22842
hol van? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#22841
basszus, le vannak nálam tiltva Harly képei a sok VW öntet miatt. így csak az elsõt néztem meg, láttam a keskeny lámpát, gondoltam, a ráncfelvarrott ez, azon voltak ilyen keskenyek. most meg nézem a hátsót, az meg a régié... szép modell. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22840
most vesztettük el Harlyt XD

NSTSpider
#22839
Egyre jobb😄

Willi Betz
#22838
Pedig ennél szebb volt jóval. Még én is azt mondnom,hogy szebb volt,pedig Vw az számomra egy nagy csalódás.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22837
Miért? A Jetta-t meg Sagitar-nak hívják 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22836
neboríccsáki mert mingyá túszul ejtek egy Ferrarit <#duma>

Harly18
#22835
Nem a formatervezés csúcsa, de szerintem akkoriban nem volt rossz...Nem véletlenül van most ott a Passat, ahol 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22834
akkor átfogalmazom: nekem nagyon nem tetszett az elõzõ passatból a ráncfelvarrt verzió. mintha Jürgenéket ostorral verték volna a rajzasztalnál.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22833
most nézem a miénknek nem is ilyen volt a hátsó lámpája...

NSTSpider
#22832
Ezek a nevek amiket kitalálnak😄

w77d
#22831
bézs-fehér egyre megy és ne kötekeddjééé tee XD

Willi Betz
#22830
Mondjuk tény,hogy a faceliftes az szebb volt,mint ez.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22829
pedig egyiksem. tehén ez.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22828
Csak hogy borzadjatok, pár kép errõl a szépségrõl 😊








1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22827
Fehérrel...érdekes. Most kiröhöglek<#nevetes1>
Inkább bézzsel.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22826
deeee, nekünk volt ilyen passatunk sötétkékben fehér bõr belsõvel, rohadt jól nézett ki 😄

Harly18
#22825
Hát 😊 Vitatkozzak ezzel? 😊 Kinek mi a szép 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22824
ez randa. mondjuk az eredeti sem egy szépség...

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#22823
Jaaaa...ahhoz képest nincsenek igaz.
Bár ebben a kormány ugy áll,mintha kamion lenne vagy busz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22822
Mondhatsz, bár én is látom. 😊 Úgy értettem, hogy az elõzõ ocsmány Passat-hoz képest, ezen nincsenek annyira látványos hibák...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22821
Mondjak párat?😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22820
A rendszáma is eléggé Bburago-s...De akkor miért Revell-nek írták :S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22819
Ez pedig egészen pofás lett...Ezen nincsenek kirívó aránytalanságok...



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22818
Ezt kínainak nézem. Vagy Bburago csak a Welly ablakai belelettek faragva.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22817
Ezen a lámpák tetszenek nagyon, kb. fele olyan magasak, mint az eredetin 😊 Azért ezt eléggé benézték a tervezõk...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22816
Revell-nek írják, de tudomásom szerint nincsen Revell-ben Touareg...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22815
Passatból sajnos nem csináltak még szép modellt! Welly is elég ormótlan,fõleg a hátsó köténylemeze túl vastag. De ez valami borzalmas! Akkora ablakai vannak mint a Sharannak<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22814
Vagyis a Bburago-nak igen, de ott nincsenek ablakok...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22813
Kétféle Touareg van....Bburago és Welly....Akkor ez milyen szerintetek? Mert egyiknek sem nyílik a hátsó ajtaja 😊



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22812
Mondasz valamit, de ha egy 1000-resért utánam dobnák, akkor elkapnám 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22811
ez szar..

Harly18
#22810
Látom ma sem esett túl sok szó modellekrõl <#smile>

Íme, egy csoda, amit itthon 22.000-ért vesztegetnek...Ráadásul kívülrõl valami iszonyatosan aránytalan...


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#22809
Szõke Kapitány és Dr. Badár<#eplus2>

Willi Betz
#22808
Nintendóban lesz,ahogy a Badár Sanyi

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?