Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NSTSpider
#22907
Sõt nemsokára olyan állapotba kerülsz ,hogy másnap nem is fogsz emlékezni a cselekedeteidre😄

Willi Betz
#22906
Én pl a Mercedesre is azt mondom,hogy szar,mert igen is vannak selejt típusai. Amik én ugy gondolom,hogy nem éri el azt a szintet amit a Mercedes nyújt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22905
Ha már itt tartunk, akkor az Opel és a Merci tökéletes, hibátlan, sosem elromló autókat cisnál, ugye? Senki nem panaszkodik, minden egyes vásárló elégedett, ugye? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22904
akko kezdem XD

autoszimulator
#22903
azt kéne, jürgenszarok.<#vigyor3>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#22902
Pontosan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22901
Tudjátok mit? Mindenki menjen ki az utcára és ahány VW az utatokba kerül gyújtsátok fel, úgyis csak egy kalap szar mindegyik 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22900
Nem,de ezek tények. Ha megnézed mondjuk a Peugeotot,ott is nõnek az eladások,pedig francia autó,ami köztudottan szar.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#22899
A Phaetonnal a VW az S mercinek és a 7 es BMW nek akart konkurenciát állítani több de inkább kevesebb sikerrel.

w77d
#22898
ma te vagy soron XD

#22897
az autós újságírókat masszívan, igen.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22896
Minden mondatomba beleköttök, mi??? 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22895
majmok mindig lesznek, akik megveszik a tányérnyi emblémát. de te is értsd meg, hogy nem egyedi eset. volt alkalmam beszélgetni VW szalon értékesítõ munkatársával és õ is beismerte, hogy nagy gondok vannak. pedig õ nem csak a saját eseteit látja. (õ is robbant le már két hetes vadiúj VW-nel)

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22894
Jó, most akkor mindent kérdõjelezzünk meg, biztos összeesküvés van minden mögött, mindenki hazudik, mindnekit lefizetnek 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22893
Minden márkánál nõnek az eladások évrõl-évre. Tudom,mert ezt tanultam és ezzel foglalkozom.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22892
<#boxer><#violent><#boxer><#violent><#boxer><#violent><#vigyor><#vigyor><#vigyor>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22891
beszéltünk itt mán az autós újságok tesztjeinek hitelességérõl...

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22890
Megértem, de ti is értéstek meg, hogy ezek miatt nem szar az egész márka...Minden márkánál van ez a dolog, hogy sokan szídják, sok embernek tönkremegy, de vannak akiknek teljesen rendben mûködik, és ha annyira sokan lennének azok, akiknek tönkremegy, akkor nem nõnének az eladások évrõl-évre...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22889
Németek azok mindig is istenítik a Vw-t,tök mindegy melyik típusról van szó. Fanatikus idióták.
A Phaeton meg azért nem lett sikeres,mert senki se vette,hanem inkább vettek helyette ugyanannyi pénzért Bmw-t vagy Mercedest. Õk azért mégiscsak régebb óta gyártanak nagykategóriás autót,mint a Vw.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#22888
Terminator 5 😄

#22887
igen, a Golf 2-vel. van híresebb típusuk, de a kettesgolf az mégiscsak kettesgolf.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22886
mégegyszer elvesztettük Harlyt XD

Willi Betz
#22885
Bogár. De én normális autóról beszélek,nem játékról😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22884
tán törve vót elõtte.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22883
A Phaeton azért nem rossz autó, a legtöbb tesztet, amit olvastam róla, mindenhol dicsérték...Nem azért nem lett sikeres, mert szar...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22882
az ironikus rövid o.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22881
de nekem nagyon tetszik külsõre, jobban mint egy BMW vagy Audi 😊

Willi Betz
#22880
Azt se sokan veszik. Most nézd azt meg,hogy a konkurenciába ki gyárt még ilyen kategóriájú autót. A VW a Phaetonnal lépett be a prémium kategóriába,elötte nem volt nagy kategóriás autójuk. Meg sok jót sem lehet hallani a Phaetonról,ami érthetõ,mivel ismeretlen volt nekik ez az út.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22879
igen, sajnos ez a tapasztalat, hogy minden mostani VW megbízhatatlan. itt van pl a Golf. 2 hónapos autó, de minden harmadik esetben nem tudom kinyitni, aztán ha mégis sikerül, akkor nem indul. ha indul, akkor nem mûködnek az ablakemelõk, nullázódik az óra, állíhatom be a rádiót, stb.. ezt képzeld el napknta háromszor. akarnál ilyen autót? két esetben: ha Kovács úr vagy, meg ha mazochista. és sajnos az elmúlt 2 évben eleget tapasztaltam. nem ugyanarról a hisszatérõ hibáról volt szó, amit egy bizonyos beszállító bökött el. az elsõ Polónak a komplett mûszerfalát cserélgették, a másodikban a motorblokk volt gyártási hibás, ami miatt megsült az egész, a Golf pedig a harmadik eset. és tudnék még példákat Passatról, Phaetonról, mert ezek csak a saját szívásaim...

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22878
Golf 2-vel??????? Korábban nem volt egy híres modelljük sem???? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22877
Múltkor láttam egy Focust, az is rozsdásodott...Ez a fajta:

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22876
azért én egy Phaeton-ra befizetnék XD

Willi Betz
#22875
Én még mindig azt mondom,hogy Golf 2-vel szerezte a Vw a hírnevét,de csak azzal. Passatok sose voltak kirívóan híresek,meg a többi se.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22874
Akkor a VW elvesztett ismét egy vevõt a személyedben...Szerintem csõdbe fognak jutni nemsokára 😊 (kissé irónikus)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22873
Hajlamos rozsdásodni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22872
Ezzel az újal igen. Jó volt 3 alkalomra. Elõször,utoljára,sohatöbbé Vw.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22871
Azért ez még tuti volt 😊 Vagy talán ez is szar szerintetek?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22870
Akkor a VW nagy gondban van...Minden tipusa szar...Pár hét és a kutya sem fog VW-t venni??!! A fenébe 😊 Miért nincs itt még egy VW-s legalább, nem bírok el veletek így XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22869
sajnos a Golffal sem gondtalan az élet... szóval eddig háromból három szar. és nemcsak nálam. nagyon sok hajdani VW tulajdonos ismerõsöm elpártolt ugyanilyen gondok miatt a márkától.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#22868
Hûha<#vigyor2>

Harly18
#22867
Ezzel az új Passattal? De akkor sem lehet kijelenteni, hogy az összes Passat szar...Biztos többen vannak azok, akik elégedettek vele, mint akik nem...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22866
A Polo-d egy szar volt, elõfordul, de ettõl még nem minden VW szar...Golfod? Megy a bontóba nemsokára? Vagy netán véletlenül nincs semmi gond vele? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22865
labdacs nem ismerek rád 😄 kezdesz rám hasonlítani, a végén még piálni is fogsz XD

Willi Betz
#22864
Volt vele tapasztalatom köszi. Elég is volt egy évig. Nem elég,hogy speciális olaj kell bele,ami arany árban van,még az elektronikája se áll a helyzet magaslatán.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22863
sajnos eddig egyiket sem bírtam x évig használni. az egyiket 11 hónap, a másikat 3 hét (!!!) után cserélték garanciában. azóta mindkettõ forgalomból kivonva. akkor most sz@r, vagy nemsz@r?

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22862
VW 411/412 - tény, nem olyan szépséges, mint mondjuk ez a Cabrio, de érdekes jelenség, ráadásul nagyon ritka. 200-300 ezer darabot gyártottak belõle...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22861
Kicsit nagyon😄 Kb 15 évet<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22860
nem olyan ritka a bontóba kerülés fócvágenéknél. a mi 11 hónapos Polónk is ott kötött ki. miután ráköltöttek garanciában teljesen hiába másfélmillát és nem találták meg a hibáját, inkább kivonták a forgalomból.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22859
Mi fos és mi nem szerintem ezt a témát hagyjuk, az alapján ne ítélj meg semmit, hogy az utcán elment elõtted...Majd ha x évig használod és egy szar, s a környezetedben is mindenki szarnak titulálja, mert másoknak is rossz a tapasztalata, akkor lehet azt mondani, hogy lehet benne valami...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22858
1600TL-nek egyk változata,ronda egy autó.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?