Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NSTSpider
#22807
WEED este odaát lesz<#eplus2>

w77d
#22806
most írtam sms-t havernak, hogy akkor hogy készüljek mennyi piát vegyek, a válasz: bebaszunk mint az állat XD

Willi Betz
#22805
Zsozsó gyerek elmászott?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22804
Na,akkor ma legalább tudunk baszogatni a Pókkal<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22803
nem is kicsit XD

NSTSpider
#22802
Akkor megint felborul a vér / alkohol kontinuum😄

w77d
#22801
viszont elõre jelezve ma este valószínûleg csúnyán ittas leszek, jön át egy haverom, oszt végigkóstólgatjuk a bárszekrény ajánlatát XD

w77d
#22800
mert nem könnyû egy rézfaszút elkapni XD

Willi Betz
#22799
Megjöttem!!!<#eplus2>
Weed nem láttalak kékfényben,ez ,hogy lehet?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22798
vigyázz, ha egy Opel Corsa D követ XD

RoR zsozso
#22797
na,mentem majd jelentkezem h. meghaltam-e XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22796
Köcsög 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#22795
nyugi, halála után is behajtjuk rajta XD

RoR zsozso
#22794

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22793
Kösz XD Nem áll szándékomba meghalni,most nincs kedvem hozzá megnyugodhacc 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

autoszimulator
#22792
bazmeg még ne haljál meg, nem fizetted ki az audit!!4

.: mobilize.hu :.

RoR zsozso
#22791
!FIGYELEM! minden baranya megyeinek ebbõl a topicból!!!!Qrva nagy buli Komló mellett pia rallyverdák quadok inygyenes vezetéssel!!!Oszt társam szülinapi bulijára most kaptam meghívást minden lesz és a haver odaadta a Rallytrabiját meg a bebukózott Swiftjét és a buli mellett ott az erdõ kész rallypája!!az egyik résztvevõ (szt.társ) a qudját is elhozza vezetheti bárki akárcsak az ótókat!!!Pia minden!!!Minden korosztálynak!!Ha van baranya megyei jöjjön 3-ra majd írom h. hova!!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22790
ha jól tudom, az elsõ évében harmadik lett, aztán meg is nyerte az Andros Thropy-t.

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#22789
1. Alain PROST (Toyota) 694 pont
2. Jean-Philippe DAYRAUT (KIA) 679 pont
3. Olivier PANIS (Toyota) 646 pont
4. Bertrand BALAS (Toyota) 627 pont
5. Laurent FOUQUET (Renault) 612
6. Franck LAGORCE (FIAT) 607
7. Jean-Noël LANCTUIT (KIA) 572
8. Joël STERE (KIA) 570 pont

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#22788
jaja 😄

#22787
nem is eredménytelenül.

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#22786
Jégrally... Ehha azért van különbség az F1 meg a jégrally között..

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22785
azé akkor jól tudtam 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22784
ja te nem arra írtad XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22783
90 volt az.

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#22782
Ja akkor én 89-re émlékeztem?? Tom h. volt egy olyan Suzukában mikor rajt után egybõl összementek...az elsõ kanyarba

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#22781
Hamár nem tejanya<#eplus2>

w77d
#22780
aktívan versenyez

RoR zsozso
#22779
Rajt után... De Prostal mivan?? Rá nem emléxem h. meghalt volna.. Vagy igen???

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22778
XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22777
háát ez igaz...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#22776
na szép 😄

w77d
#22775
igaz..

RoR zsozso
#22774
Az az volt mikor Prostal összementek és kicsúsztak a kavicságyba??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22773

http://ferrari18.blog.hu/

#22772
szerény véleményem szerint, ha nem lett volna 1994 május 1. és Senna még mindig köztünk lenne, nem vált volna belõle akkora legenda, mint amekkora most. 94-ben csendesen kikapott volna Schumachertõl (Imola után 30 pont lett volna a kül), 98 táján visszavonult volna, most meg valahol braziliában tanítana kissrácokat gokartozni a világtól elvonultan. minden korszaknak megvannak a maga követelményei. Farináék idejében egy orrnehéz fék nélküli szivart kellett meglovagolni, ma meg az a menõ, aki milliónyi eltárolt adatból nem 97.6, hanem 97.8 százalékot hoz ki a gépbõl. Senna a maga korának mestere volt. de mindig jön valaki jobb, aki legyõz. Laudának Prost, Prostnak Senna, Schumachernek Alonso. satubbi. Sennából azért is válhatott legenda, mert meghalt, mielõtt legyõzte volna valaki.

http://ferrari18.blog.hu/

#22771
akkor biztos láttad az 1990-es suzukai futamot is...

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#22770
Bár én sajna élõbe egy részét se láttam mert akkor még nem éltem 😞
De apám szinte az összes futamát felvette weedeóra és megnéztem...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22769
'görcsös minden áron gyõzni akarás" Ok de õ legalább nem a pénzért akart gyõzni...
Nem úgy mint pl. Sumaher vagy h. kõ le írni az csak a pénzér,meg alonso meg mind aki most megy...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22768
csodáltam Sennát, de szurkolni sosem tudtam neki. a görcsös minden áron gyõzni akarás nem jött be nekem. sajnos neki sem. :-(

http://ferrari18.blog.hu/

#22767
Igen. De megint egy külföldi. Ami nem baj, mert tényleg tudott. De a Kesjár Csabirol miért nem írnak? Holott jobb volt mint F1-es Zsoltink.
RoR zsozso
#22766
szegény... Ezek a mai köcsögök mint alonso meg a többi szarrágó közel nem ilyen jók ezek csak a pénzér versenyeznek...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22765
neked nem baj csak weedrának XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22764
#22763
szegény...marha jol vezetett

#22762
#22761
akkor nem szoltam...azok tényleg kegyetlenek tavaly voltam a gyorsulásin egy piros civic sedán 12mp-t ment 400m en

w77d
#22760
én egy agyontuningolt civic sedanról beszélek 😄 dúrva példányok szoktak kint lenni a hajógyárin 😊

#22759
hehe de é már tudok legalább járni XD

#22758
milyen civic?a htachback mert akkor az enm túl elõnyös...