Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#22957
Tény,hogy én is repesztenék ilyennel,mert régi és jó autó is. Volt is nekünk,ezért ismerem is. Ráadásul a 240D.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22956
Én sem...Megint elõjött, mint 2 havonta egyszer, ez a fikázzuk a VW-t téma 😊 Még nem vagyok ott, hogy új autót vegyek, ha majd úgy alakul, akkor lehet, sosem lehet tudni...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22955
a Ferrarik tudtommal a sok tötyörgéstõl hajlamosak kigyulladni...

Willi Betz
#22954
Még régebben olvastam a Ferrariról olyat,hogy ha csak városban használják és nem hajtják meg országúton vagy autópályán,akkor a motorja beadja a kulcsot 20ezer km után.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22953
ne reménykedj XD

NSTSpider
#22952
PÓK olra?😄

w77d
#22951
tényleg! Egyezünk meg abban, hogy minden márka minden típusa szar XD

#22950
"Én elvbõl nem nagyon vennék új autót, csak ha a bõröm alatt is pénz lenne...Én a régiekre esküszöm, mert azokat még rendesen összerakták, idõtállóra, nem úgy mint a maiakat..."
akkor meg nem tudom, mirõl beszélünk.....

http://ferrari18.blog.hu/

#22949
minden szar! <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22948
jah, téged visz a pokolra <#eplus2>

Harly18
#22947
Én elvbõl nem nagyon vennék új autót, csak ha a bõröm alatt is pénz lenne...Én a régiekre esküszöm, mert azokat még rendesen összerakták, idõtállóra, nem úgy mint a maiakat...

Érdekes kis történet 😊 Talán igazzá válik egyszer, ki tudja 😊 Mivel minden Golf kukára való, biztos...Csodálom, hogy vannak még az utcán 2003-2004-es Golfok is és még nincsnek a roncstelepen 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22946
Fehér 77-es álom. Mi ez valami buszjárat?<#eplus2><#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22945
nem látom XD

Willi Betz
#22944
Lásd be,hogy az Opel egy szar<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#22943
mert white77dream !!!

.: mobilize.hu :.

w77d
#22942
mert az vagyok, ti neveztetek el weed-nek 😄

NSTSpider
#22941
WEED a logodban mé W77D van má?😄

w77d
#22940
BUNYÓÓÓ <#duma><#buck>

#22939
engem már meggyõzött a VW....
azért röhögnék nagyot: Harly az összegyûjtött kis pénzén bemenne az óbudaiba, megvenni egy Golfot. örülne, hogy új VW tulajdonos. aztán 200 km után felvillanna egy kis piros lámpa a mûszerfalon, az autó megállna. hívná a mobilitás garanciát, várna másfél-két órát, intézné telefonon a szabadságot a munkahelyén, mert aznap már nem tud beérni. aztán csereautót igényelne. 40ezres letét, felelõsségvállalás egy idegen autóért. sorbanállás a munkafelvételnél, vitatkozás, telefonálgatás, hogy mikorleszkészmiabajanemtudjukmegjavítani. nna, mondjuk ez hetente egyszer 2-3 hónapon keresztül. közben levelezés a kereskedés jogi képviselõjével, amiben mindent hárítanak. kíváncsi vagyok, meddig bízna a jelben...

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#22938
Te se vagy képben😄 Egyértelmû,hogy a Mercedes<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22937
Én nem mondtam, hogy a legjobb...Mert kicsi, zajos, a fogyasztása is viszonylag sok, nem a legpraktikusabb autó a világon, de mégis elért valamit, amit nem sok autó...És még ma is nagyon sok van az utakon, s sok más márka ilyen korú autói sehol sincsenek...Persze ez a nagy Bogár Fan tábor miatt van így nagyrészben, de akkor is...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22936
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22935
a faszt a volvo, az Opel XD

autoszimulator
#22934
ok, ájjunk le a legszarabbról, de a legjobbról is, mer az meg a volvo. <#idiota>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#22933
Te állítom nem tudnál a bogárról hibákat mondani. Pedig biztos vagyok benne,hogy nem a világ legjobb autója.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22932
ideje van, nemsokára jön a span 😄

NSTSpider
#22931
Nalátom kezdeszz eddzeni😄

Harly18
#22930
Ember érti, de szerintem kölcsönösen nem akarjuk érteni egymást...Ezért kéne errõl a legszarabb márka a VW témáról leszállnunk, mert úgysem gyõzzük meg egymást...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22929
na akkor egy Heinekem XD

#22928
ember, még mindig nem fogod, amit írok. hogy a probléma fócvágenéknél nem a mi utcánkra lokalizálódik, hanem amikor a fócvágenes értékesítõ sír, hogy hordják vissza az autókat. meg a tréleres, hogy ma már az ikszedik fócvágent viszi be...
igen, Hondáról ilyet nem hallani. nem azt mondom, hogy tökéletes, mert vannak hibái. a tökéletes autókról már értekeztem pár hete ugyanitt.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#22927
a mostaniba is be akartam rakni ilyen jégkék izzót, de az izzócseréhez le kell szedni a biztosítékházat, azt meg nem fogom. Majd ha kiég a mostani a szervízben tetetek bele ilyet..

NSTSpider
#22926
Nekem rakott be a kollégám ilyen sárgás égõt 1 hónapig bírta a pár most a sima van benne és tökéletes.

w77d
#22925
nem tudod mi a jó tee 😄

#22924
5-6 évet még alá is írnék... ha addig mûködnének gond nélkül, boldog lennék, mert 3-4 évente nálam autócsere van.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22923
Akkor a Honda minden autója tökéletes, vagy az a tipus tökéletes, sehol a világban senkinek nicsen baja vele ?! 😊 Vagy csak szerencséd volt és lehet egy utcával arréb más meg szarnak tartja...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22922
Ez hülye<#nevetes1>
Kék ízzó...<#nevetes2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22921
Én japán autóról nem tudok mit mondani,mert nem szeretem õket.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22920
nekem az elõzõ Corsában állandóan kiégett a rohadt kék izzó, de valszeg az nem a kocsi hibája 😊

Harly18
#22919
Mit vársz tõlem? 😊 Mondjam azt, hogy oké x ember szarnak tartja, akkor biztos az is 😊 Ma már egy autó sem 20 évre készül, mint régen. Direkt úgy csinálják meg õket, hogy ne tartsanak ki 5-6 évnél tovább hibamentesen, mert akkor senki nem venné meg az újabb tipusokat, így ezek a mai autók sehol nem lesznek 20 év múlva...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#22918
nekem a VW éra elõtt (japánban gyártott) Hondám volt. tágasabb volt, takarékosabb, praktikusabb, olcsóbb, mint egy hasonlóan felszerelt azonos kategóriás VW. egy év alatt 40ezer km-t tettem bele. mondanom sem kell, hogy egy izzó sem égett ki benne. hogy nehogy azt higgyétek, hogy csak fikázódom itt. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#22917
Én meg nehogy azt hidd,hogy azért veszek Opelt mert hûde jó autó. Eddig szerencsére nem volt semmi baj vele ezt aláírom.
De annyi pénzért amennyiért kínálják és amekkora kényelmi szintet nyújt,bõven megéri.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22916
a rongálás és a saját tapasztalat azért más. még egy rozsdás zsigát sem rondálnék meg, vagyok annyira autóbuzi.
de lássuk. nem, nem szar az összes VW. anyósom 10 évvel ezelõtti hármasgolfja jó volt, a feleségem 4 évvel ezelõtti malacorrú Poloja is jó volt, csak olajat kellett bele önteni, ha égett a lámpa. nekem három VW-em szar volt, a szembeszomszéd Gyula pólója szar volt (cserélve opelre), a kettõvel lejjebb lakó szomszéd VW-e szintén szar volt (cserélve japánra), az értékesítõ srác Poloja szar volt (felmondott), stb...
azért az is érdekes, ahogy Harly hozzááll ezekhez a dolgokhoz. akkor kezdtem ide írkálni, amikor az elsõ Polo döglõdött. erre valami ilyesmi volt a reakciója:
-jó, most kifogtál egy szart, de az nem jelenti, hogy az összes az
aztán, amikor a második Polóról is kiderült, hogy kuka:
-jó, most kifogtál két szart, de az nem jelenti, hogy az összes az
most a Golfnál:
-jó, most kifogtál három szart, de az nem jelenti, hogy az összes az
nem hiszem, hogy tovább iterálom.
egyébként az egészben az a szörnyû, hogy ha nem lennének ezek a hülye megbízhatósági problémák, akkor egész kellemes autó lenne a Golf. a Polo ezek nélkül is gyûlöletes volt.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#22915
Olvastam az elõzõ S W220 váltójáról jöt is rosszat is sajna az itthoni tipusok behozott kinti többszázezret futott darabok bizonytalan elõélettel.

w77d
#22914
engem nem visznek be, nem mernek XD

NSTSpider
#22913
Weedhez meg felgyújtásért😄

Willi Betz
#22912
Régebbi ML az egy hulladék szar. Akkor a mostani B-osztály illetve A-osztály is kalap szarok. De mondhatnám akár az elõzõ S-osztályt is,annak a váltója nem volt tökéletes,ezt a Pók is tanusíthatja.
Sõt...mondok jobbat! A bálnának a V12-es motorja túlmelegedett és a kábelek megolvadtak.
Egyszerûen túl nagy hõt termelt az a motor és a hûtése nem volt megoldva tökéletesen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22911
hehe XD

Harly18
#22910
Akkor várom a zsarukat, mikor jönnek értem felbujtásért 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22909
ezaz XD

w77d
#22908
én az Opelekkel tökéletesen meg vagyok elégedve. Az elõzõ corsámnak is semmi baja nem lett volna, ha nem tuningolom szét 😄