Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
akkor meg nem tudom, mirõl beszélünk.....
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
Érdekes kis történet 😊 Talán igazzá válik egyszer, ki tudja 😊 Mivel minden Golf kukára való, biztos...Csodálom, hogy vannak még az utcán 2003-2004-es Golfok is és még nincsnek a roncstelepen 😊
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
azért röhögnék nagyot: Harly az összegyûjtött kis pénzén bemenne az óbudaiba, megvenni egy Golfot. örülne, hogy új VW tulajdonos. aztán 200 km után felvillanna egy kis piros lámpa a mûszerfalon, az autó megállna. hívná a mobilitás garanciát, várna másfél-két órát, intézné telefonon a szabadságot a munkahelyén, mert aznap már nem tud beérni. aztán csereautót igényelne. 40ezres letét, felelõsségvállalás egy idegen autóért. sorbanállás a munkafelvételnél, vitatkozás, telefonálgatás, hogy mikorleszkészmiabajanemtudjukmegjavítani. nna, mondjuk ez hetente egyszer 2-3 hónapon keresztül. közben levelezés a kereskedés jogi képviselõjével, amiben mindent hárítanak. kíváncsi vagyok, meddig bízna a jelben...
http://ferrari18.blog.hu/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
.: mobilize.hu :.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
igen, Hondáról ilyet nem hallani. nem azt mondom, hogy tökéletes, mert vannak hibái. a tökéletes autókról már értekeztem pár hete ugyanitt.
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Kék ízzó...<#nevetes2>#nevetes2>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://ferrari18.blog.hu/
De annyi pénzért amennyiért kínálják és amekkora kényelmi szintet nyújt,bõven megéri.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
de lássuk. nem, nem szar az összes VW. anyósom 10 évvel ezelõtti hármasgolfja jó volt, a feleségem 4 évvel ezelõtti malacorrú Poloja is jó volt, csak olajat kellett bele önteni, ha égett a lámpa. nekem három VW-em szar volt, a szembeszomszéd Gyula pólója szar volt (cserélve opelre), a kettõvel lejjebb lakó szomszéd VW-e szintén szar volt (cserélve japánra), az értékesítõ srác Poloja szar volt (felmondott), stb...
azért az is érdekes, ahogy Harly hozzááll ezekhez a dolgokhoz. akkor kezdtem ide írkálni, amikor az elsõ Polo döglõdött. erre valami ilyesmi volt a reakciója:
-jó, most kifogtál egy szart, de az nem jelenti, hogy az összes az
aztán, amikor a második Polóról is kiderült, hogy kuka:
-jó, most kifogtál két szart, de az nem jelenti, hogy az összes az
most a Golfnál:
-jó, most kifogtál három szart, de az nem jelenti, hogy az összes az
nem hiszem, hogy tovább iterálom.
egyébként az egészben az a szörnyû, hogy ha nem lennének ezek a hülye megbízhatósági problémák, akkor egész kellemes autó lenne a Golf. a Polo ezek nélkül is gyûlöletes volt.
http://ferrari18.blog.hu/
Sõt...mondok jobbat! A bálnának a V12-es motorja túlmelegedett és a kábelek megolvadtak.
Egyszerûen túl nagy hõt termelt az a motor és a hûtése nem volt megoldva tökéletesen.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/