Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabamano
#28366

gabamano
#28365

bulba
#28364
<#worship>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#28363
remek 😄

gabamano
#28362
minnyá teszek fel képet neked nyálcsorgatni...

w77d
#28361
egy má van, minek mégegy?

#28360
vegyél vmilyen bentleyt a minichampstõl!<#vigyor3>

w77d
#28359
huhh venni kéne valami 1:18-ast már csak rohadt másnapos vagyok kigondolni hogy mit

#28358
várom már azokat a 18as Skoda-kat az Abrextõl

#28357
joreggelt

w77d
#28356
jóreggelt mindenkinek

gabamano
#28355
Hatékonyan lehet csökkenteni a balesetet ,ha lelkiismeretesen meghúzzák a csavart....

gabamano
#28354
Térkitöltõ elem ellenére a Norev Touareg levehetõ motorháztetõje szépen lecsúszott elõre,bemászott a modell alá,majd úgy beszorult hogy le kellett venni az egész szrt a talapzatról hogy vissza tudjam tenni

bulba
#28353
Amikor én rendeltem BP-rõl akkor ilyen kis hungarocell golyókkal töltötték ki a két autó közti teret (az autó dobozán belül akkor sem tettek). Nem úgy gondoltam hogy teljesen töltse ki a teret hanem csak pár ilyent beledobálnak a dobozba. Szerintem így elég hatékonyan lehetne csökkenteni a kis kiálló darabok letörésének valószínûségét.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#28352
nem hiszem, hogy fogják, kibontogatják az a:18-asokat és elkezdenek méretre farigcsálni hungarocellt. meg nem is nagyon örülnék neki, ha fehér forgácspor lepné el a modelt.

http://ferrari18.blog.hu/

bulba
#28351
Nem lehet esetleg megkérni a boltokat hogy rakjanak az autó dobozába is egy-két darab hungarocellt?
A minichamps viszont rájött hogy a legtöbb ember cask távolról tudja beszerezni a modelljeit ezért raktak egy térkitöltõ elemet a dobozba hogy ha a csavar nem bírná ne pattogjon a modell

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#28350
ez egy Elite 288 GTO, tükör nélkül:

http://ferrari18.blog.hu/

#28349
persze fordult elõ kisebb, de annál bosszantóbb hiba is:

http://ferrari18.blog.hu/

#28348

http://ferrari18.blog.hu/

#28347
kaptam már tõlük összetört 1:43-as AUTOart 190-es Mercit. ott az volt a baj, hogy az egy darab csavar, ami tartotta volna, nem volt meghúzva, szépen leesett az atuó a talpról, a plexi dobozban meg 700 km-en keresztül pattogott. tükröknek, mercicsillagnak béke volt poraira.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#28346
Úgy tud összetörni. hogy vagy nem, vagy túlhúzza a zügyes kis sárga emberke a rögzítõ csavart. Leesik a talapzatról és úgy jojózik a dobozban x száz esetleg ezer kilométert.
A Jaguar esetében valószínûleg túlhúzták hogy az egész alváz szétszakadt.
Nekem érkezett már 22E ft-os skoda octavia úgy, hogy sok baja nem volt. Csak három helyen kellett ragasztani, üveget fóliázni, szélvédõt felpolírozni, valamint az egész kasztnit újra festeni.

bulba
#28345
Néztem eggyel fölötte azt a kék jaguart, de elõször azthittem , hogy az egy makett 😄
A törésnyomok azok a kis fehér "csíkok", a keréknél és még két helyen a kipufogó mellett?
Hogy tudott egyáltalán összetörni? Én csak az 1/43-asokból tudok kiindulni, ott minden darabnak van egy kis doboza. aminek az aljára egy vagy két csavarral rögzítve van, és még elmozdulni sem tud.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

gabamano
#28344
Hát akkor barátkozz meg a gondolattal, hogy olyan mint RS6-od sajnos nem lesz még jó ideig.

RATCUSTOM
#28343
Én elhiszem de még elég kezdõ vagyok (egy tuningot csináltam idáig) és amúgy is ha megnézed ezeket a képeket közelebbrõl láthatod hogy nem olyan jó minõségû mint mondjuk egy 1:24-es tuning. De mindegy vita lezárva engem most nem érdekel az 1:43-as méretarány

gabamano
#28342
Nem kell ahhoz mikroszkóp:

RATCUSTOM
#28341
Én elhiszem ezt és semmi bajom nincs az 1:43-as makettekkel csak hogy én ezt az rs6-ost nem csak nézegetni akarnám hanem feltuningolni átfestesi stb. tehát ezért kell nagyobb mert nem akarok mikroszkóppal tuningolni. gondolom megértesz

#28340
1:43-nál nagyobb? az a helyzet, hogy a látszattal ellentétben a modellgyûjtés királykategóiája az 1:43. aki igazán komolyan gyûjt, az 1:43-ban nyomja.
persze lehet ezzel vitatkozni, de ez a meggyõzõdésem.

http://ferrari18.blog.hu/

#28339
elvileg megvan még

http://ferrari18.blog.hu/

#28338
igen. be is tettem egyet illusztrációként.

http://ferrari18.blog.hu/

RATCUSTOM
#28337
Sziasztok audi rs6-ról még semmi hír? Most már az se baj ha a méretarány minimum 1:26-os max meg 1:1-es csak ne legyen több 20e ft-nál.<#mf1> (amúgy megveszem)

Dofekné
#28336
MZ/X, MZ/X, jelentkezz, jelentkezz!

Tümmdüm, düm dümm.

Kapcs. ford. Bag. meg. beisz. tot. rész.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

NSTSpider
#28335
Fordítógép bekapcs<#eplus2>

w77d
#28334
királyok vagtyok

w77d
#28333
ezzsépö

w77d
#28332
nah hazaértem gyrektek mostis sikkerült beinnom egypcikkét de nme vézses... OLLLLÉÉXD

kemszi2
#28331
aztán nehogy óraszerelõ vagy supermen póz legyen a vége<#beka3>
NSTSpider
#28330
Nem is te lennél ha nem <#hehe>

w77d
#28329
na kocsmatúra iiiiiiiindul XD

kemszi2
#28328
elfogadnám így is meg 1/1-ben is
Willi Betz
#28327
Lotus Omega...



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28326
Bagoly mobil. Én már így hívom<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#28325
az is csak meglett 😄

.: mobilize.hu :.

NSTSpider
#28324
Akkor ez olyan lesz mint WEED majbakkja<#hehe>

RATCUSTOM
#28323
Mi az hogy egy ilyen technikai remekmûbõl nincsen 1:43-nál nagyobb (abból is csak egy darab szingapúrban)<#shakehead><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#confused><#boxer><#conf><#csodalk><#wilting>
na de azért keressünk hátha (most már az se érdekelne ha a jupiterrõl kéne megrendelnem csak legyen)

Willi Betz
#28322
Sajna nem tudok,mert nem egy sûrû darab. 1:43-nál nagyobb nincs is belõle.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RATCUSTOM
#28321
Igen erre gondolok
Talán tudsz ilyen modellautót? mert ha igen bõkezûen meghálálom

Willi Betz
#28320
Labdacs nem tudod véletlenül,az Orange County Choppers-es bolt megszünt a Szentendrei úton?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28319
De a nagyit nagyon.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28318
Dobálja, nagyit is letagadja<#eplus2>

Willi Betz
#28317
Erre gondolsz ugye?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?