Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#28316
1:43-nél nagyobb nincsen. Legalábbis én még nem láttam. De 1:43-ban is baromi ritka.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28315
Dehát bagoly anyuka nem tud repülni,szóval ne dobáld<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RATCUSTOM
#28314
Bocsi most jöttem rá hogy az 1.43 az nagyon kicsi tehát akkor az nem kell viszont aki tud Audi RS6 (C5 Typ 4😎 Avant minimum 1.24-es méretarányú modellt az feltétlenül szóljon (tehát nem a legújabb hanem az eggyel régebbi vagyis az elsõ rs6 kombi kéne) az ár pedig kússzon fel akár 20eft-ra is <#nyes> nem baj csak legyen mert nagyon kéne (kedvenc autóm i love rs6 4b avant<#szeret><#szeret>)
Elõre is köszi!

RATCUSTOM
#28313
Sziasztok!
Nem tud valaki egy Minichamps Audi RS6 (C5 Typ 4😎 Avant 1:43-as méretarányú medellautót? (Teahát nem a legújabb hanem az eggyel régebbi audi rs6 kombi kéne de sajnos már nem gyártják és neten is csak egy darabot találtam Szingapúrban) jól megfizetem adok érte 16e Ft-ot. (vagy akár többet is de nagyon kéne)
Elõre is köszi!

NSTSpider
#28312
Csak a magasságra figyelj<#eplus2>

w77d
#28311
Menjen a faszom soroksárra XD

Willi Betz
#28310
Deeee...NE VÁRD MEG!! MENJÉL ELÉ!!!
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28309
me várom, hogy anyám hazaérjen, aztán tudok indulni 😊

Willi Betz
#28308
Akkor rossz helyen jársz<#hehe>
Mért nem vagy már balatonon?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#28307
semmi

.: mobilize.hu :.

w77d
#28306
az élet értelmérõl...

Willi Betz
#28305
És te meg mirõl beszélsz?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28304
arról beszél

bulba
#28303
Mármint a rendes fém modellekrõl beszélsz, hogy némleyik törött volt?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#28302
Neeeeeeem, jövök én vissza, este kocsmatúra csak le kell dobnom anyámat XD

Willi Betz
#28301
Szar lehet...Ennyit vezetni...maradnál ott legalább,addig se kísértesz itt Zuglóban.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28300
na gyerekek ma este megyek egy Budapest-Balaton-Budapest túrát 😄

Fez69
#28299
Már le is töltöttem a linkrõl, amit Gabamanonak nyomtál. Utólag is köszi.

Nem nagyon fickándoznak ám a jegyekért, csak a fanatikusok. A jegy ár ugyanis pár ropi, viszont a benzin ár + matricák (magyar, szlovák, cseh) elég húzós. A hangulat viszont óriási. A csehek igazi autósport õrültek. Kint lesz kb 100000 ember. A rendezés profi. Tavaly modelleket is vettem a helyszínen bagatel összegekért. (Pl. Spark ~6000 HUF, Schuco Jr., DeA, HS, Hongwell ~500 HUF, IXO ~5000 HUF)Volt 1/18 is, de azt nem figyeltem.

A Hungaroringen is lesz egy kis happening, a Zóna kupa. Mondjuk ott csak kb 1000 nézõ lesz.

Willi Betz
#28298
Mért ne? Egyébként országosan lebontva már megis van az a 2000 jegy😄
Fõleg aki látogatja a Chevy oldalát és netántán van Chevroletje az simán kapó lehet ilyenre,vagy éppen Chevyt akar venni.

Más: Érdekel téged is a Lemans tesztnap? Mert akkor adok egy linket ahonnan letudod tölteni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Fez69
#28297
Kétezer tesztvezetés? Elég húzós lenne.

Végre találtam egy cd tartót a Vaterán, amit felhasználhatok a vitrinem bõvítésére<#smile> Fél éve keresem.

Dofekné
#28296
Bizony, bizony rendelni jó! És íbéjezni is jó!

Lõttem is egy ijjen E46 ci-t a Kyotól. Mire ideér 9400 forint lesz.



Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#28295
noénnemtom, amit utoljára láttam tõlük, az az X5-ös BMW, valamikor 2003-ból.
gondolom, beolvadt valami nagyobb cégbe, vagy csak szimplán csõdbe ment.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#28294
Labdacs,nem tudod az Anson nevu ceggel mi lett,mert mostanaban nem hallani rola.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#28293
Aza 2000 jegy szerintem már rég gazdára talált. Meg közben itt összejött egy másik program jövõhét végére.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Fez69
#28292

#28291

http://ferrari18.blog.hu/

#28290
ez is Bburago.

http://ferrari18.blog.hu/

#28289
jaja, ahogy mondod. õk mindent tudnak a szakmáról és mûvelik is. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28288
Fõleg Bburagot<#vigyor4>
Persze mivel más nem nagyon van,ami minõségi<#vigyor2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28287

http://ferrari18.blog.hu/

#28286
pedig rendelni jó! <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28285
Hagyom a rákba,nem rendelek semmit.
Amugyse nagyon akartam rendelni,csak nem értettem,hogy most mivan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28284
jobb esetben másnap ott van

http://ferrari18.blog.hu/

oneal1
#28283
ha nem elsõbbségivel adnak fel egy csomagot akkor az 2-3 nap mire ideér ugye?

!Forza Ferrari!

oneal1
#28282
okés értem köszi!

!Forza Ferrari!

#28281







http://ferrari18.blog.hu/

#28280
szoktam rendelni onnan. 26 euró a postaköltség, néha jön egy-egy törött cucc. kábé minden ötödik autó. párezer hozzászólással hátrébb van egy képsorozat egy helyrepofozott Jaguar XJS-rõl. nna, az is tõlük van. egyébként kedvesek, én egy Guido Möller nevû taggal szoktam levelezni. mindig ad a következõ csomagra kedvezményt, ha az elõzõben hibás volt.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#28279
Most mi ez az iszonyú PÁNIKKELTÉS !!!!!!!!!

A Smicinél is brutto árak vannak megadva!

Csak a számlázási rendszerük olyan buzi, hogy csak a végén számolja ki az áfát és külön jön ki a csökkentett összeg + az áfa

Izelítõül egy régebbi számlám.



Elöbb kérdezni, aztán pánikolni!<#nyes> <#nezze>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

oneal1
#28278
aa modellissimo.de-rõl rendelt már valaki?
a tapasztalatokra volnék kíváncsi

!Forza Ferrari!

#28277
ja tényleg, azt kihagytam. áfás minden.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#28276
Az MWC áfás árakat ír ki.
Ha rendelnél valamit szójjá. Majd felezzük a postát.

#28275
ha bármit betesztel a kosárba, azonnal látszik a magyar postaköltség, csak ki kell választani Hungary-t.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28274
Kiírhatnák nyugodtan😊
És neked ráment még a 19% áfa vagy pedig ott áfástúl vannak feltüntetve az árak?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28273
Elképzelhetõ😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28272
Magyarországra is küldik. a kínai 612-es is tõlük jött tegnap. 25 euró a posta.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28271
Azért bazeg az nem semmi,hogy MCW-n mindenhova szállítanak,csak hozzánk nem. Komolyan mondom vicc,de errõl az ország tehet a legjobban,olyan mintha nem is létezne Magyarország. Még a Románokhoz is küldik...

Austria 7,- Euro
Belgium 7,- Euro

Bulgaria 25,- Euro
Chechia 16,- Euro

Denmark 7,- Euro
FRance 7,- Euro

Finland 16,- Euro
Greece 16,- Euro

Great Britain 7,- Euro
Ireland 16,- Euro

Italy 14,- Euro
Luxembourg 7,- Euro

Liechtenstein* 7,- Euro
Netherlands 7,- Euro

Norway* 16,- Euro
Poland 16,- Euro

Portugal 16,- Euro
Sweden 16,- Euro

Spain 16,- Euro
Slowakia 16,- Euro

Slovenia 25,- Euro
Switzerland* 7,- Euro

Romania 25,- Euro
Russia 35,- Euro

Japan 35,- Euro

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28270
szerintem belefulladtak a product designerek a nyakukon maradt egynegyvenhármasokban

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28269
Ahelyett,hogy 1:18-ba ömlesztenék már ezeket. Biztosan vennék nem kevesen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28268
Aha...akkor így bizony felejtõs a Smici,de valószínûleg a többi oldalon sincsen áfástúl ott az áruk.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28267
igérgetnek mindnefélét. többek közt:
Skoda Octavia Scout
Skoda Fabia II
Skoda Roomster
Skoda Octavia RS
Skoda 110R Coupe
Skoda 860
aztán, hogy ezekbõl mi valósul meg, azt senki sem tudja. eddig semmi. inkább ömlesztik a kétszázötven féle tarkabarka oktáviát, meg skodajetit egynegyvenháromban.

http://ferrari18.blog.hu/