Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#28416
Tehát ez<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28415
megkaptam és azé is picsánrugás jár XD

Willi Betz
#28414
Nekem csak a családi fotó van meg ahol a nagyi is rajta van<#eplus2>
Látom megkaptad az adós topikban a válaszom<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28413
ha most valaki beszúrja azt a hülye képet az meghal XD

Willi Betz
#28412
Majd te fél szemmel a ketrecbõl megmondod<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28411
És milyen következtetésre jutottál? Amikor én vizsgáztam ebbõl az értékesítõi szakmából,akkor a Gablininél volt a vizsga és megnézegettük a Pözsókat és Nissanokat. Nekem a 107-es olyan fura volt. Elég barátságtalan belül,fõleg a sok fém résszel amik az ajtókon vannak. Tehát fura volt. Jó persze nem ehhez vagyok szokva ez természetes.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28410
me nem nyitod ki a szemed

Willi Betz
#28409
De akkor se láttam el odáig<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28408
jah 3 köpésre tõled XD

#28407
vótam autót nézni. Pug 107 kontra Renault Twingo.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28406
Honnan tudjam? Én itt vagyok,te meg ott a világfaszán.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28405
látom, köszönöm.

http://ferrari18.blog.hu/

#28404
<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28403
szerinted? XD

Harly18
#28402
De kár, hogy tesz-veszen nem lehet regényt irni értékelésben, annyi mindennel illetném az eladót....a fenébe...jó lenne belezsúfolni mindazt az inkorrektséget, amit velem/másokkal szemben csinált...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28401
No Labdacs Úr! Kaptál tõlem egy pozitív értékelést,csak ugy,hogy gyûljön<#vigyor2><#kacsint>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#28400
Értékeld mégegyszer pozitívval.

Willi Betz
#28399
Viszont vatera baszogat,hogy értékeljem Labdacsot,mikor már értékeltem. Az M1-es sztori miatt😄 Szóval azzal nem tudom mit kezdeni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28398
Weed esik az esõ! Nálatok is?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28397
Nem értékeltem még. Majd mondod,hogy oké megjött a modell,akkor kap értékelést is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#28396
Nagy kegyesen ma kaptam választ....Állitólag hivott többször (amit nem vettem észre), igy eladta már másnak...:S Olyan negativot bevágok neki, hogy összef*ssa magát....

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#28395
Gabi Te még nem értékelted a parasztot ugye?
Hétfõn vagy kedden itt kellene lennie a modellnek.Három napja ki van fizetve.Csak szrik válaszolni a zimélre

Willi Betz
#28394
Lófaszt!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#28393
Sokatmondó "Sajnos"-t....Pedig több modellje is volt, azokat meg megkapta a vevõ, pozitiv-an értékelte, csak az én 2 modellem kapcsán csinálja ezt...Mondjuk nem tudom ezt felfogni ép ésszel, hogy ez miért jó neki...Vagy rájött, hogy nem annyit ér és mégsem akarta eladni? <#wilting><#nemtudom>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#28392
vigyázz me picsánrugás lesz a vége XD

Willi Betz
#28391
Egyébként Weed,aza Pullmann Merci nem neked való!! Nem illik a személyiségedhez!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28390
Véded te mert tudod hogy a baglyok irányítják az életed XD

Willi Betz
#28389
Én ilyen Fosbaglyokat nem védek!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#28388
miért mit írt az értékelésbe?

w77d
#28387
na itt a bagolyvédõk csillaga XD

Harly18
#28386
A vicc az, hogy még nem is licitáltam, de irta, hogy tök mindegy ki nyeri meg, akkor is nekem adja oda :S Ez lehetett volna elõjel is, meg egy értékelés is, miszerint nem a nyertes licitálónak adta el a cuccost 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28385
Ejj wazze...ez milyen elbaszott bagoly nyelv?<#hehe>
Jaaa...tudom már,hát ázott bagoly<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#28384
Nagyon olcsó...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#28383
10-en valahány és 66%os értékeléssel rendelkezõtõl eleve nem vennék semmit sem...
Gondolom ócsó vót

Harly18
#28382
Miért van ennyi seggfej a Földön? A két BMW kapcsán már hetek óta futok az eladó után, 100 e-mailt küldtem, hivogattam, sms-t küldtem, iwiw-en is irtam neki, semmi válasz, erre kapok ma két nem túl pozitiv értékelést. Most ezek után ha nagynehezen válaszol, akkor ezek után mit várjak tõle?! Hogy kifizetem és küldi vagy nem? Nem véletlenül 66%-os a 10-en valahány értékelése alapján...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#28381
Másnapos bagolynak luxusautót mutogatni<#eplus2>

w77d
#28380
híí nem kis vihar közeleg....

gabamano
#28379

w77d
#28378
ollllyan izééé vagy XD

gabamano
#28377
nemmondommeg

w77d
#28376
mennyi a minimálára??

gabamano
#28375
máfenvan

w77d
#28374
akko türelmesen vááárok 😊

gabamano
#28373
Mert az elõbb tettem fel, és még nem jelent meg.

w77d
#28372
eskü nem találom..

gabamano
#28371
az fent van a vatrán...

w77d
#28370
és ez eladó???? 😄

gabamano
#28369
Persze hogy az...
Mé nem láccik?
Ja és itten van a doboza:

w77d
#28368
a Pullman az AA verzió??

w77d
#28367
amindenit, ezeknek nálam lenne a helye XD