Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#28466
Ja, jobb lenne persze, de ennek is nyílik mindene és a kidolgozása sem rossz...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28465
Ez jóféle! 18-ban még jobb lenne😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#28464
Nekem ilyenem fog jönni nemsokára: 1:24-es

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28463
Jelzõ fény sincs a hasán meg a seggén<#hehe>Ja meg a két szárnyán.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28462
Weed válaszolják nekem lécci a sör topikba valami értelmeset,mert értetlenül állok elötte.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28461
Az a GPS sûrûn beázik<#hehe>

Willi Betz
#28460
Bedöglik a fejedben a GPS és neki csattansz a panelnak<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28459
Holnap vajon úszni fog a parkoló?
Mondtam én,hogy valami big footot kellett volna venni<#nevetes2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28458
Holnap wazze<#hehe>Ilyen idõben a baglyot sem rakják ki<#eplus2>

w77d
#28457
ilyen esõben? Lezuhanok bazdmeg XD

NSTSpider
#28456
Inkább repüjjjé<#hehe>

w77d
#28455
XD

Willi Betz
#28454
Bazeg valami úszik a járdán😄 Jaaaaa...csak az egerek mentek csónakázni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28453
ha így esik tovább basszus holnap csónakázhatok simán XD

gabamano
#28452
má nincen sok idõ....
izgulizgul

w77d
#28451
itt is halálközeli a hangulat XD

Willi Betz
#28450
Itt kimondottan sötét van és zuhog😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#28449
Má minynyá megtudom má mutogatni miketet vettem.
Még van egy pál percenés belõle

w77d
#28448
bazdmeg Gabi itt esik! Nálad is? XD

Harly18
#28447
Tudom, hogy a dizájn nem néhány vonalhúzásból áll, ne nézzetek idiótának, csak röviden fogalmaztam és nem akartam regényt irni...Ettõl függetlenül értetlen vagyok, mikor konkrétan ronda autót csinálnak, pl kinában...

A Bogár biztonságosabb a Golfnál...Ha jól tudom a Bogár ugyan 1 csillagot kapott, de azért vontak le 1-et, mert ilyen rossz lett az eredmény, szóval a pontszámok alapján 2 csillagot kapott volna...Tudom ez nem jó eredmény, sõt, de azért ha azt is nézzük, hogy sok mai autó ér el 2-3 csillagot csak, azért elgondolkodtató....Pedig épp ezeknek az olcsó verdáknak kéne jó biztomságosnak lenniük, mert ezeket veszik nagyon sokan...

De ilyenen ne vitázzunk, mert én sarkitva irtam le a véleményem és úgy meg nem hiszem, hogy mindenki érti mire gondolok....Különben is ez egy modellautó fórum XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28446
Kerekek nem lettek valami szépek,de az betudható annak,hogy nem tudok kört rajzolni😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#28445
na nem mintha ezt lehetne csúnyán rajzolni

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#28444
Ezt pl én rajzoltam kép alapján:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28443
Eszméletlen miket tud. Én se rajzolok rondán,deee ez már mûvészet amit õ csinál.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28442
Tudom! Én így gondoltam a megrajzolást. Tisztában vagyok vele.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#28441
Foose-t ki kéne találni ha nem volna.
Meg vagyok veszve a munkáiért.

#28440
a dizájn nem arról szól, hogy rajzolsz egy ótót, azt' kész.
én láttam tervrajzot, ami alapján elindulhat egy formaterv. szépen meg van rajta adva, hogy hova kerülnek az alkatrészek, mekkora a tengelytáv, nyomtáv, elsõ-, hátsó túlnyúlás, hol kezdõdik az utastér, az milyen magas, széles, stb...
erre gondoltam, amikor a kismillió feltételt írtam.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28439
Autórajzról jut eszembe: Chip Foose-t láttátok,hogy milyen faszán rajzol? Jó nézni ahogy dolgozik és majdhogy nem fénykép minõségû rajzokat ad ki a kezébõl. Minden elismerésem az ürgének,nagyon szépen rajzol!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28438
De bakker az Aveo egy elbaszott konstrukciójú autó. Ugyanugy ahogy a Matiz, vagy micsoda...Sparc,azok megmaradtak szar koreaiaknak,amik ha rájuk nézel összeesnek.
A dizájn meg azért pénz kérdése is,mert nem mindegy,hogy a sarki 2 éves gyereket bízod-e meg egy autó lerajzolásával,vagy pedig Walter D'Silvat (asszem így kell írni). Õket is megkell fizetni ám,nem jótékonyságból terveznek meg egy autót.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28437
ha a bogár hozná a kétcsillagos tesztet, megenném a Golfba vett acél sörnyitómat, de elõtte kettéharapnám. nem akarlak elkeseríteni, de még egy kettesgolf sem hozza.
szerintem a dizájn nem oly' egyszerû, hogy rajzolok valami szépet, oszt' jóvan...
millió dolog köti a dizájnerek kezét. a legutóbbi, amihez nem mindenki tud alkalmazkodni, az az új gyalogosvédelmi szabvány.
ehhez meg hozzátartozik, hogy mindenkinek más a szép. tudok mondani olasz autót, ami kimondottan nem tetszik, viszont olyan japán formát is, amiért megveszek.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28436
középkategóriás=alsó-közép kategóriás

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#28435
Ha azt veszed, mindenben meg lehet halni...Hiába volt az 5-ös Golf akkoriban a legbiztonságosabb középkategóriás, amit addig teszteltek, benne is meg lehet halni...fölösleges ide keverni a bogarat, bár a koreai csodák nem sokkal jobbak biztonságban, mint a bogár...(Aveo 2 csillagot kapott, ha jól emlékszem, és a bogár is tud ennyit, mégis 50 év a különbség)

Az ilyen olcsó autóknak akkor lenne értelme, ha úgy csinálnák meg õket, hogy jó, nem kell a sok fölösleges extra, se elektromos ablakemelõ, mert anélkül is meg lehet lenni, de legalább biztonságosak legyenek...Az, hogy ált. rondák az is ok, bár nem értem, a design nem pénz kérdése, mert a legolcsóbb tervezõ is tud szépet csinálni, de csak akkor, ha nem ázsiai...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28434
nem hülyék.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28433
Hülye húzottszemûek,ezt nem képesek megcsinálni😄
Pedig nem lenne egy bonyolult dolog.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28432
hát ezaz, hogy miaz...
elárulom, hogy a Subaru Legacy-ban sem.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28431
Weed és a ketrec<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28430
Csakneked<#eplus2>

NSTSpider
#28429

Willi Betz
#28428
Nem automata benne?<#wow2>
Azt hittem,hogy ezek a dolgok már alapok...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28427
én olyanokon akadok ki, hogy tökjó lenne a Kia, de ki van zárva, ha egyszer az istenért nem tudják megoldani, hogy a jobb oldali ablakemelõ automata legyen...

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28426
Mert a bogárban nem?<#hehe>
De különben a Dacia Logan csak a kombiban értheti meg valamennyire,mert akinek kevés pénzbõl kell gazdálkodnia,viszont nagy pakolhatóságot szeretne és új autót,annak megérheti. A Kia Pro Ceed érheti meg jobban,de az is ugye,ha belepakolsz olyan felszereltséget ami már elfogadható,akkor annak is felmegy az ára.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28425
<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28424
XD

gabamano
#28423
Igen én is úgy gondolom hogy Labdacs nyugodtan beinvesztálhatna egy 3 éves M57 SWB-be....
Dehát fogához veri a garasot....

Harly18
#28422
Én személy szerint az ilyen olcsó sz*rok ellen vagyok, a Logan ellen is, mert olcsó autó cimén nem adnak semmit, csak gagyit minden téren...Ezerszer inkább egy biztonságosabb és megbizhatobb használt autó 2 millióárt, mint ezek az olcsó sz*rok, amikben 20 km/h mellett is garantált a halál...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28421
ha a loganba belepakolod azokat, amiket a lentiekbe, ugyanott tartasz árban. és az az autó elvislhetetlenül igénytelen és büdös belül, nulla hangszigetelés, billegõ futómû, francia váltó. nem.
ráadásul négyajtós, ami kizáró ok.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28420
Ilyenkor jön képbe a Dacia Logan...Bár egyetlen elõnye az csak, hogy olcsó szerintem...De talán még mindig jobb vétel, mint mondjuk a Spark...Amúgy az új Twingo az a korábbihoz képest egy nagy 0, legalábbis kinézetre. Csak lejáratja az elõzõ generációt. A tervezõk nem erõltették meg magukat...szerintem...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28419
mindegyik 2.1-rõl indul. normális felszereltséggel 2.7M, 2.8M. lesz a vége. és akkor még mindig ott vagyunk, hogy egyikbe sem fér bele a babakocsi.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#28418
Egyértelmû hogy TWINGÓÓÓÓÓÓ!

Willi Betz
#28417
LUNATIC!!!!Mikor tolod már fel a diecast.hu-ra a tesztjeimet?<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?