Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kemszi2
#28766
õõõ izééé a delta-t mikorra várhatom kb?nem türelmetlenkedni akarok,csak még akkor lehet vennék makettben deltát,de ha már nem sokára jön akkor nem verem el a pénzem
w77d
#28765
köszönöm XD

#28764
"mindent meg lehet magyarázni. mindent meg is szoktak. nem. ha én most azt mondom, hogy termelési általány juttatás, na azt én sem értem..."

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28763
Hát igen, nem értettem ebben mi a gáz, épp ezért töröltem is, mert annak ellenére, hogy a vaterára eladás miatt tesz fel az ember dolgokat, én csak kíváncsi voltam. Nem gondoltam, hogy ez bántó...Biztos egy bunkó paraszt vagyok, csak eddig nem tudtam róla...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28762
nem hiszem el, hogy nem érted, hogy ez miért gáz..
de igen, van nem Ferrari modellem, amit kaptam és nem tetszik, mégsem adtam el. pedig akitõl kaptam, az azt sem tudja, mi az a vatera. és kíváncsiságból sem tettem fel, hogy hátha. sok mindenem van, ami a helyet foglalja, de tisztelem annyira azt, aki adta, hogy nem váltom aprópénzre. ennyi.
az orrunk elõtthöz meg annyit, hogy szerintem aki itt olvas-írkál, eléggé tisztában van a többiek vaterás kínálatával.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28761
Komolyan nem értem mi van itt...<#wilting>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28760
De Weednek van erre egy kurvajó indoka!
Egy hülye<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28759
Ajándék bagolynak ne nézd a fogát<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#28758
Most komolyan ezen kell vitáznunk?

Nem kell megvenni. Egyszerûen feltettem, hogy lássam érdekel-e valakit vagy sem. (Nem mellékesen végre találtam egy meglévõ modellautómhoz normális képeket, amikkel lehetne hirdetni). Ellenkezõ esetben te mit csinálnál? Ha mondjuk egy Bogár modellt kapnál? Megtartanád úgy is, hogy csak Ferrarit gyûjtesz és egy négyzetcenti helyed sincsen, s kb még 20 modell van, amit meg akarsz venni?

Az orrod elõtt szerintem az lett volna, ha itt a fórumon akartam volna elpasszolni...Különben sok modellem van a vaterán, amit nem azért teszek fel, mert meg akarok tõle szabadulni, hanem felmérem, hogy van-e rá egyáltalán érdeklõdés és mennyiért. Nem egy Bogár modellem van, ami csak ezért van fent, de nem akarom õket eladni....

Nem is tudom kik tanácsolták itt Weed-nek, hogy tegye fel a modelljeit, még akkor is, ha nem akarja eladni, csak azért, hogy lássa mennyit kapna értük...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#28757
nekem van kettõ is,egy májsztó meg a burádszó
#28756
ha goldolod, szívesen megveszem.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28755
Én értékelem, épp ezért tettem fel úgy, hogy vasárnap lejár és ha addig nem kell senkinek, akkor marad.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28754
csakhogy én azért árultam, mert el akartam adni...

http://ferrari18.blog.hu/

#28753
azt hittem, értékeled a feladjánlást és az egész dolgot azzal, hogy nem az orrunk elõtt árulod. de mindegy, tévedtem..
legközelebb, ha ilyen lesz, akkor azt mondom, hogy a nyertes kap egy modellt, kivéve ha Harly lesz az, mert õt 3800 forinttal jutalmazom.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28752
szmog XD

#28751
sznob. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28750
Hát igen, tudtam, hogy kiszúrod...Igazság szerint nem akarom eladni, de az, hogy ennyiért megvegyék gyakorlatilag 0.01%...Így nem izgulok, mert sokáig meglesz még ez a Porsche 😊

Te is sokáig árultad, valószínûleg ezért is lett ez a nyereményajándék és nem egy Hot Wheels Ferrari XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#28749
de nekem az elite kell XD

#28748
van fent 9-ért F50 kettõ is.<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28747
neeem, ez most pia nélkül jött XD

Harly18
#28746
A mai elázást nem is az esõre értetted nem? Mintha ma is lett volna egy kis tütü, igaz? 😄 XD Az hozza ki belõled ezt a frenetikus költõi vénát 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28745
nyereményajándék.. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28744
nekem a kedvenc villámáram a 10 ezer! felraknád így az F50-et? XD

#28743
azzal már boldog is lennék.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28742
hoppá XD

mondjuk, hogy nem ajándék, hanem nyeremény 😉

#28741
csak Neked <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

#28740
Willi Betz
#28739
khm...javítanám
*akkor iszom<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28738
Mindegyiknek 17 a villám ára😄 Kedvenc áram.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28737
kicsi vagyok
nagy a kezem
mikor adnak
akkor eszem

<#vigyor2><#buck>

Harly18
#28736
12.000-ig biztos felmegy...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#28735
tessék, emeltem a mondialon XD

#28734
én is remélem, hogy megy még picit feljebb az ára, 8700-ért sajnálnám odaadni. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28733
Mindjárt pityergek, jó, hogy nem látjátok most a könnyes szememet 😊

Majd imátkozom érted, bár ha beadnád zaciba az órád, akkor szerintem abból nem egy AUTOartot tudnál venni...szerintem 10-et minimum 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28732
nem mindet. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28731
Igen, gondoltam kicsit feljebb verem az árát 😄 Amúgy nagyon tetszik, de megnyerni nem fogom, mert úgyis nagyon felmegy az ára, ami már nem nekem való árkategória...Viszont ez enyémek nem ilyen modellautók, sokkal átlagosabbak, középkategóriásak, azokra nem buknának rá 20-an 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#28730
na a te 1 forintos aukcióidat weed bácsi toligálta egyre inkább fölfelé XD

w77d
#28729
én szegény szerencsétlen vagyok, csak páááár modellt adjatok szegény fejemnek..... XD

#28728
nem oly' biztos az. nézd meg az én 1 forintos aukcióimat. igaz, ahogy látom, az egyiket jó alaposan is megszemlélted már. <#vigyor4>
Mondial 8 1 forinttól
Testarossa 1 forinttól
FXX 1 forinttól

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28727
Rá vagy szorulva az ingyen modellre, mi? <#vigyor><#nevetes1>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#28726
ingyé kell XD

w77d
#28725
most csak kívül, de jó a felvetés XD

Harly18
#28724
Az...De nem szeretném elkótyavetyélni õket 2000-3000 Ft-ért, tudom nem fognak tolongani ezren, hogy megvegyék annyiért, mint amennyit ér, de hátha....kicsit várok még 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28723
kívül, vagy belül? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28722
Végre valami jó hír<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28721
Ralf? valami nagy rajongóra kell, hogy ráakadj...
csinálj pár egyforintost, az gyorsan elviszi a nyakadra ragadt cuccokat.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#28720
jelentem, hogy a bagoly szarrá ázott....

Harly18
#28719
Nem kell valakinek? Ott tartok, hogy a modellek már kitúrnak a szobámból, mindent elleptek már, még a ruhás szekrényemben is vannak, meg az íróasztal fiókokban, úgyhogy muszály megválnom néhánytól 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#28718
Vágülis mindegy, legalább röhögött mindenki egyet rajta XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#28717
Na ná, hogy nem, de ahogy reagál a kérdésekre, komolyan itt-ott teljes mértékben komolynak tûnik...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/